Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 17:25, razi3l napisał:

Kiepsko... Ktoś chce oczyścić magazyn ;p


Z płyt, których jeszcze nie wytłoczono i pudełek, które dopiero co zaprojektowano? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię że te 2 gry nadal są takie popularne . Kiedyś jak jeszcze nie było gram.pl a cdprojekt.pl i kupowałem chyba EK za 29,99 zł - nie pąmiętam już to sprzedawane były te 2 gry i mam je ale nawet się nie zaintersowałem tymi tytułami i tak leżą i się kurzą już pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię kupować kota w worku, więc mam pytanie do CDP: co składa się na te "bogate materiały dodatkowe"? Chodzi mi o konkrety. I ile stron mają te instrukcje z poradnikiem? Więcej konkretów CDP, jak ludzie kupują oryginały to lubią wiedzieć czego dokładnie mogą się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać jeszcze rok i za 14,90zł dostać jedną z tych edycji w największym czasopiśmie dla graczy w Polsce?:) Skoro Empire Earth Złota znalazła się w najnowszym numerze, to czemu nie miałby się tam znaleźć Baldur albo Icewind...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, szkoda tylko, że o tym wiem już od wtorku. Zamiast odkładać informacje na następny dzień, warto powiedzieć o czymś zanim reklama trafi do prasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to gratka dla osób które kupują gry po latach odgrzewane naleśniki. Mnie te tytuły już nie interesują bo je po prostu mam w swojej kolekcji i jak pomyśle ile za nie zapłaciłem co serce mi ściska się z żalu .... Żartowałem nie żałuje choć zazdroszczę tym którzy doczekali tej chwili że mogą takie gry kupić za tak małą kasę jak za darmo warto Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, szkoda tylko, że o tym wiem już od wtorku. Zamiast odkładać informacje na następny dzień, warto powiedzieć o czymś zanim reklama trafi do prasy...


No wiesz co..jak możesz tak mówić:P:P Przecież ludzie oczekiwali niespodzianki, a większość zapewne pocieszała się myślą "może to nie Balur ani Icewind...może dadzą coś innego, WYPASIONEGO;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:41, Toshi650 napisał:

A nie lepiej poczekać jeszcze rok i za 14,90zł dostać jedną z tych edycji w największym czasopiśmie
dla graczy w Polsce?:) Skoro Empire Earth Złota znalazła się w najnowszym numerze, to czemu
nie miałby się tam znaleźć Baldur albo Icewind...


A jaka z Empire Earth klasyka? Czy to jest jakiś tytuł, który wstrząsnął gatunkiem RTS? Odpowiedź brzmi nie... Natomiast Baldur''s Gate jak najbardziej wstrząsnął gatunkiem RPG. Żadna porządna firma nie pozwoli na zamieszczenie gry klasy BG w czasopiśmie komputerowym. To fatalnie wpływa na prestiż danego tytułu. Co do Icewind Dale, to również nie sądzę, aby to było prawdopodobne. Bethesda i CDP popełniły olbrzymi błąd zezwalając na umieszczenie Morrowinda w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:51, Sarafan_Knight napisał:

Bethesda i CDP popełniły olbrzymi błąd zezwalając na umieszczenie Morrowinda w CDA.

Najwyraźniej nie jest to aż taki tytuł. I to by się zgadzało, bo do dziś nie mogę sie przemóc żeby zacząć w to grać i tak samo jak gothici leży w półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:09, hans olo napisał:

Najwyraźniej nie jest to aż taki tytuł. I to by się zgadzało, bo do dziś nie mogę sie przemóc
żeby zacząć w to grać i tak samo jak gothici leży w półce.


Tutaj się nie zgodzę. To jest taki tytuł. :) Tym bardziej mnie dziwi jego umieszczenie w CDA. Dobrze, że chociaż bez dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:11, Sarafan_Knight napisał:

Tutaj się nie zgodzę. To jest taki tytuł. :) Tym bardziej mnie dziwi jego umieszczenie
w CDA. Dobrze, że chociaż bez dodatków...

Wiesz Tobie się podoba, ale zdania w światku erpegowym są na ten temat silnie podzielone. Natomiast BG to tytuł, któy nie budzi żadnych wątpliwości (no pomijając małolatów, którzy wtedy jeszcze szczali w gacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czekaliśmy, ale wreszcie! Mam nadzieje, że nic już nie stanie na przeszkodzie.
Ale uwierzę dopiero jak będę miał w rękach te cacka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować