Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 22:35, Sieter napisał:

Kto miał to kupić i w to zagrać, zrobił to niecałe 10 lat temu (...)

A co z młodymi graczami, którzy niespełna 10 lat temu walili jeszcze w pieluchy? ;-)

Dnia 11.07.2007 o 22:35, Sieter napisał:

Jesteś pracownikiem firmy Cenega. Am I right? :-) Witamy :-)

Owned :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pracownikiem firmy Cenega. Am I right? :-) Witamy :-)

Nie jestem niestety, a może właśnie stety:) Jestem klientem klientem, który kupuje po prostu legalne gry i obserwuje rynek wyciągając przy tym własne wnioski.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo jakos nie widzialem by ktos zadal podobne a mianowicie:

czy to wydanie gold czyli to ktore ma teraz wyjsc rozni sie czyms od tych wydan sag dvd ?

czy to przelozenie do innego pudelka czy cos nowego jakis update ?

pytam bo info na pudelku pewnie bedzie zdawkowe a na pudelku nie pisza jakie mody sa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:35, Sieter napisał:

Kto miał to kupić i w to zagrać, zrobił to niecałe 10 lat temu


taa i dlatego na Allegro Baldury chodzą po 40 PLN wzwyż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:01, lothar-mb napisał:

> Kto miał to kupić i w to zagrać, zrobił to niecałe 10 lat temu

taa i dlatego na Allegro Baldury chodzą po 40 PLN wzwyż ;-)


Nawet 10 razy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:03, Camelowaty napisał:

Nawet 10 razy więcej :)


10 x 40 = 400

Chyba kpisz i wymyślasz ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:05, stasiekl napisał:

akne czyli to bedzie to samo w nowym pudelku ? mam juz bg i nie chce na slepo brac tego samego.


Instrukcja oczywiście będzie skrócona. A z tego co doczytałem ma dojść pare modów, głównie do BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę :-))) Nikt nie zwraca uwagi na cd labele oprócz Was i nas ;-)

A może zwraca uwagę kolekconer gier, który ma w swojej piwnicy ma dokładnie 74 różnych legalnych gier preierowych i z róznych serii? Który poza samym funem w graniu, odnajduje również przyjemność w podziwianiu (lub nie) szczegółów wydania - rodzaj pudełka, instrukcje, nadruki właśnie.

Także, akne z całym szacunkiem skończmy tę dyskusję gdzie pracuję, dobrze? Bo niestety nie pracuję u żadnego z dystrybutorów gier komputerowych (pomarzyć, dobra rzecz...), a w zupełnie innej branży (księgowość - może stąd moja skrupulatność) i gry traktuję jako moje hobby i odskocznię od pracy (mogłaby być ciekawsza, fakt)

Czy każdy ewentualny post "negatywny" musi być z założenia traktowany jako wypowiedź kogoś z konkurencji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie - można się z nim zgadzać, bądź nie...

BTW - mówiąc o pozbyciu się zapasów magazynowych, nie chodziło mi o BG i ID, tylko o takie klasyki jak "Juiced", Zombie i delta Force, Moto GP i podobne.

Pozdr,
AllSeeing Eye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:05, Mistic napisał:

> Nawet 10 razy więcej :)

10 x 40 = 400

Chyba kpisz i wymyślasz ceny z kosmosu.

Nie kpi. Na Allegro jest gostek, który numerowaną kolekcjonerkę chce puścić za 400zł przez Kup Teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:13, allseeingeye napisał:

Nie wierzę :-))) Nikt nie zwraca uwagi na cd labele oprócz Was i nas ;-)

A może zwraca uwagę kolekconer gier, który ma w swojej piwnicy ma dokładnie 74 różnych legalnych
gier preierowych i z róznych serii? Który poza samym funem w graniu, odnajduje również przyjemność
w podziwianiu (lub nie) szczegółów wydania - rodzaj pudełka, instrukcje, nadruki właśnie.


Ja tez mam male co nieco i wole ladne kolorowe nadruki niz moze estetyczne, ale nudne labele KK. Dlatego tez XKN ma full kolorowe a nie w odcieniach niebieskiego, jak stara NXK

Dnia 11.07.2007 o 23:13, allseeingeye napisał:

Także, akne z całym szacunkiem skończmy tę dyskusję gdzie pracuję, dobrze? Bo niestety nie
pracuję u żadnego z dystrybutorów gier komputerowych (pomarzyć, dobra rzecz...), a w zupełnie
innej branży (księgowość - może stąd moja skrupulatność) i gry traktuję jako moje hobby i odskocznię
od pracy (mogłaby być ciekawsza, fakt)
Czy każdy ewentualny post "negatywny" musi być z założenia traktowany jako wypowiedź kogoś
z konkurencji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie - można się z nim zgadzać, bądź nie...


AKne sugeruje sie Twoim bezkrytycznym uwielbieniem dla naszej konkurencji. CDP jest tylko bee a CEnega robi mistrzostwo swiata. Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:05, Mistic napisał:

> Nawet 10 razy więcej :)

10 x 40 = 400

Chyba kpisz i wymyślasz ceny z kosmosu.


Ponieważ aukcja podana przez Camelowatego się skończyła, jeszcze masz szansę tutaj:
http://allegro.pl/item213810718_baldurs_gate_numerowna_edycja_kolekcjonerska.html

:D
Nie wiem, co gorsze. Dać 400zł za grę, czy pozbyć się tak pięknego i unikatowego wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam sprzedalem wczoraj moja baldur gate za 35 zl i baldur gate 2 za 40 zl z exk a se kupie jutro za 25 zl sage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować