Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

DVDC ma nie dość, że automatyczny przeliczacz na złote to jeszcze sugeruje dwie metody wysyłu - UPSem (około 150zł) oraz zwykłą Air Mail (około 20zł). Nie, nie kupowałem nic u nich, ale chyba się w końcu przełamię ;)

Taki mały rewanż za Twoją pomoc ;) Dzięki, pomyślę jeszcze, ale chyba skończy się na slimie z Loco i GTA:VC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najbardziej mnie jarają takie tytuły pokroju Loco Roco lub Patapon właśnie, ale toż to przy kumplach nie na da w ogóle odpalić. VC dla niepoznaki : p

Dzisiaj znalazłem już nowe slim za 639 zł a loco roco za 69... Kurczę, to się przystępne robi, do lipca już w ogóle darmo powinni dawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe slim po 639 jest od Premiery. Nic nowego :P. A loco roco również żadna nowośc - wersja platinium, w każdym porządnym empiku znajdziesz za 69 zł ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim empiku spotkałem Loce''a za 129 a Slima za 699. W większości sklepów zresztą nie schodzi cena S&L w lwiej części sklepów poniżej 649, a tak to zawsze dyszkę utargowałem swymi negocjatorskimi zapędami :P

Orientujesz się jednak może ile mnie wyjdą wszystkie "dodatkowe" akcesoria z cyklu must-have? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można kupić Loco Roco NOWE za 49 zł.
Albo inaczej; może jest używane,ale w folii xD
Ja tam czekam, ąz w naszych sklepach będzie Patapon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 00:29, Sephirath napisał:

Orientujesz się jednak może ile mnie wyjdą wszystkie "dodatkowe" akcesoria z cyklu must-have?
:)

Memory Stick Pro Duo 1GB/2GB/4GB - od 70 do 200zl
pokrowiec-od dychy za skarpete przez 3 dychy za skorzane etui do 50 zl za wzmacniane etui z miejscem na UMD
pilot ze sluchawkami-nie wiecej jak 30zl w momencie kieyd juz bedzie dostepony do kupienia w naszej czesci swiata
kabelek usb mini-10zl
folia na ekran-20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:12, Radek Morrowind napisał:

a pytanie mam takie: czy moge uruchomić jakiekolwiek emulatory innych konsoli np ps1,gba
na ''nieprzerobionej'' konsoli ? jak wygląda przerobienie psp ?


nie mozesz uruchomic takich emulatorow .Tylko piracki soft to umozliwia.Przerobienie PSP to wlasnie wgranie pirackiego softa.Jesli chcesz grac w gry z PSone na oficjalnym sofcie mozesz kupic takie gry na PSStore ,nie sa drogie a sciagniesz legalnie na PSP i mozesz grac np w Crash Bandicoot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie to mam pojecie co się może stac po niepoprawnym wgraniu pirackiego softa... ale czy znasz może szczegóły takie wypadku ? czy jest późniejsza możliwość wgrania poprzedniego softu, czyli zrobienie kopii zapasowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak crackujesz PSP to może się zrobić tak zwane bum - spięcie po żelu na płycie głównej i cały handheld do wywałki na śmietnik. I po co? Nie warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 11:04, jackass napisał:


> Orientujesz się jednak może ile mnie wyjdą wszystkie "dodatkowe" akcesoria z cyklu
must-have?
> :)

Dnia 17.02.2008 o 11:04, jackass napisał:

Memory Stick Pro Duo 1GB/2GB/4GB - od 70 do 200zl


Chyba w Saturnie, czy innym MM. Polecam allegro - nie gryzie, a nówki 2GB za 40-50zł są. Ja jakis rok temu kupilem 2GB za 85zł + przesylka za pobraniem 15zł - podczas gdy w Saturnie za 110zł było 1GB... N/C. Nie są to wcale podróby. 4GB tez tanio dostaniesz, ale nie radze za bardzo :P Przede wszystkim High Speed jest juz troche drozszy, czasem maja tez inne problemy :P

Dnia 17.02.2008 o 11:04, jackass napisał:

folia na ekran-20zl



Droga jakaś. Za pare złoty zazwyczaj mozna dostac, najlepiej w sklepie jakims poszukac w swoim miescie, czy blisko - do 10zł maksymalnie. (chyba, ze liczyles z przesylka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:18, Radek Morrowind napisał:

właściwie to mam pojecie co się może stac po niepoprawnym wgraniu pirackiego softa...
ale czy znasz może szczegóły takie wypadku ? czy jest późniejsza możliwość wgrania poprzedniego
softu, czyli zrobienie kopii zapasowej ?

Moze wysiasc ekran ,przyciski,kasowac sie dane na pamieci ....rozne sa problemy.Do bricka pomaga Bateria Pandory-przywroci stary soft lub zrobi downgrade do mniejszego.Nawet konsole z brickiem Pandorka naprawi,a wiec wgranie softu jest odwracalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 13:25, Be4n napisał:

> Memory Stick Pro Duo 1GB/2GB/4GB - od 70 do 200zl

Chyba w Saturnie, czy innym MM. Polecam allegro - nie gryzie, a nówki 2GB za 40-50zł
są. Ja jakis rok temu kupilem 2GB za 85zł + przesylka za pobraniem 15zł - podczas gdy
w Saturnie za 110zł było 1GB... N/C. Nie są to wcale podróby. 4GB tez tanio dostaniesz,
ale nie radze za bardzo :P Przede wszystkim High Speed jest juz troche drozszy, czasem
maja tez inne problemy :P

Nie wierze w to ze to nie sa podroby ! Moze po prosu nie umiesz ich odroznic bo niczym sie nie roznia wygladem (prawie).Karty sa drogie i tylko nieoryginalne sa tansze .Maja logo Sony ale mniejsza predkosc i sa awaryjne.

Dnia 17.02.2008 o 13:25, Be4n napisał:



> folia na ekran-20zl


Droga jakaś. Za pare złoty zazwyczaj mozna dostac, najlepiej w sklepie jakims poszukac
w swoim miescie, czy blisko - do 10zł maksymalnie. (chyba, ze liczyles z przesylka)

sama folia kosztuje od 8 do 15 zl ale licze ze wiekszosc osob kupuje na Allegro wiec doliuczam przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:23, Sephirath napisał:

Jak crackujesz PSP to może się zrobić tak zwane bum - spięcie po żelu na płycie głównej
i cały handheld do wywałki na śmietnik. I po co? Nie warto ;-)


crackować psp? Hmm... ciekawe. i jakie bum? Co najwyżej brick - do odratowania. i mechaniczne uszkodzenia płyty głównej chyba tylko przy wlutowywaniu chipa, albo po upadku.

Ale szczerze. Nie warto. więcej z tym problemów niż korzyści. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupil juz ktos moze Pilocik ze sluchawkami do Slima ? Czy graja tak samo cicho jak w Facie ? Warto dac za ten gadzet 30,40zl ? Jaki zestaw mi polecicie do Skype ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:45, jackass napisał:

Nie wierze w to ze to nie sa podroby ! Moze po prosu nie umiesz ich odroznic bo niczym
sie nie roznia wygladem (prawie).Karty sa drogie i tylko nieoryginalne sa tansze .Maja
logo Sony ale mniejsza predkosc i sa awaryjne.



Masz Slima? Pierwsze PSP? jak tak, to z całym szacunkiem, nie pieprz glupot. PSP mam poltora roku, jak nie bylo jeszcze wiadomo, czy Twoj slim w ogole bedzie.

Po pierwsze: A może to TY nie umiesz ich odroznic?

Po drugie: Taaa, straaasznie drogie sa karty

3. No patrz, ja kupilem taka, a ani razu nie mialem klopotu - dobra podroba ? ;]

Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:23, Sephirath napisał:

Jak crackujesz PSP to może się zrobić tak zwane bum - spięcie po żelu na płycie głównej
i cały handheld do wywałki na śmietnik. I po co? Nie warto ;-)


nie masz pojęcia jak wyląda crackowanie PSP, owszem są modchipy, ale tego sposobu już nikt nie używa. Crackowanie PSP odbywa się programowo ... a dzięki istnieniu baterii Pandora, nawet jeśli zepsujesz w ten sposób PSP (uszkodzisz oprogramowanie PSP) można konsolkę odratować do poprzedniego stanu (jeśli np. masz backup pamięci stworzony z pomocą tejże baterii).

A jakby tego było mało, ostatnie dzieło Dark_Alex''a: Time Machine, powoduje, że oprogramowanie PSP jest czytane/zapisywane z/do karty pamięci, a nie wewnętrznej pamięci PSP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować