Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

PSP Slim - Temat ogólny

648 postów w tym temacie

Mam pytanie. Tak koło strony 26 natknąłem się na wypowiedzi kilku użytkowników. Według nich po przerobieniu konsolki (piracki soft) ta nie traci gwarancji. Poza tympdobno można wgrać oryginalny soft w każdej chwili, więc w czym problem że jeżeli zepsuje mi się czytnik UMD, to wgram oficjalnego softa i będzie git? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć jak dziecku bo cienki jestem w tych sprawach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 08:37, Xlol1 napisał:

Mam pytanie. Tak koło strony 26 natknąłem się na wypowiedzi kilku użytkowników. Według
nich po przerobieniu konsolki (piracki soft) ta nie traci gwarancji. Poza tympdobno można
wgrać oryginalny soft w każdej chwili, więc w czym problem że jeżeli zepsuje mi się czytnik
UMD, to wgram oficjalnego softa i będzie git? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć jak dziecku
bo cienki jestem w tych sprawach ;D


Jeśli oddasz konsolę z CF do naprawy gwarancyjnej to stracisz gwarancję. Chyba że kupiłeś ją już przerobioną (np. w sklepach na Allegro). Zawsze jednak możesz wgrać ponownie oryginalny soft i problem z głowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 16:53, kurczak-AFC napisał:

nie tracisz gwarancji tylko wtedy, kiedy wgrywasz soft''a. ''Otwierając'' konsolę automatycznie
wygasa gwarancja. To tak jak z telefonami.


Nadal nie rozumiem o co chodzi? Przecież przerobienie konsolki to właśnie wgranie nieoryginalnego softa. I co to to `otwieranie` automatyczne?

p.s.

używaj opcji ODPOWIEDZ

p.s. 2

co to cf? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:05, Xlol1 napisał:

> nie tracisz gwarancji tylko wtedy, kiedy wgrywasz soft''a. ''Otwierając'' konsolę
automatycznie
> wygasa gwarancja. To tak jak z telefonami.

Nadal nie rozumiem o co chodzi? Przecież przerobienie konsolki to właśnie wgranie nieoryginalnego
softa. I co to to `otwieranie` automatyczne?

ehh... chodzi o to, że gdy rozkręcisz konsolę to wtedy automatycznie stracisz gwarancję xD. Teraz konsolę przerabia się wgrywając soft''a, dawniej się ją rozkręcało i coś tam w środku robiło.

Dnia 27.09.2008 o 17:05, Xlol1 napisał:

co to cf? ;D

Custom Firmware, czyli nie oficjalny, piracki soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem gdy chce wejść na internet wyskakuje mi błąd server failed 8001007D jak to naprawić????Proszę o szybką odp. z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować