Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do WoW-a wkrótce ogłoszony?

115 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 13:40, T34 napisał:

> > Chciałbym sobie pograć w jakiegoś MMO, ale kasy na abonament nie ma :(
> Bo moim zdaniem nie ma sensu wydawać kasy na abonament, by pograć w jakąś grę. ;)

Bo po prostu cie nie stac na rownowartosc paru piw i zazdroscisz?


Paru piw ? Za abonament kupisz jakieś 20-25 piw miesięcznie. Parę to to nie jest. Ja piwa nie kupuje to nie mam na czym oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zastrzyk gotówki dla Blizzarda i Vivendi Universal, kolejne levele dla pro-gamerów, kolejne lokacje dla miłośników Azerothu, kolejne moby z goldem do farmowania, kolejna powtórka z rozrywki? W przypadku WoWa nigdy za mało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 13:43, Irc100 napisał:

Paru piw ? Za abonament kupisz jakieś 20-25 piw miesięcznie. Parę to to nie jest. Ja piwa nie
kupuje to nie mam na czym oszczędzać.


Tatre albo Warke Strong w sklepie na osiedlu może tak ale w knajpie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uważam ze to jest jedno wielkie ździerstwo!
Specjalnie wydają kolejne dodatki, zeby gracze wydawali coraz wiecej pieniędzy....
Do tego ten abonament:/

Ja gram w darmową gre typu MMORPG pdt. Last chaos i jestem bardzo zadowolony!
http://lastchaos.aeriagames.com/front_page
Polecam każdemu kto nie chce płacic za dobrą zabawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:53, Naturelle napisał:

Ja osobiscie uważam ze to jest jedno wielkie ździerstwo!
Specjalnie wydają kolejne dodatki, zeby gracze wydawali coraz wiecej pieniędzy....
Do tego ten abonament:/

Ja gram w darmową gre typu MMORPG pdt. Last chaos i jestem bardzo zadowolony!
http://lastchaos.aeriagames.com/front_page
Polecam każdemu kto nie chce płacic za dobrą zabawe!



No tak!
Pracować, wytwarzać jakiś produkt i jeszcze chcieć za niego kase to zbrodnia!
I jeszcze do tego zmuszać dzieci do kupowania, bo kolega ma a ich nie stać to już KS normalnie!

Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:43, Irc100 napisał:

Paru piw ? Za abonament kupisz jakieś 20-25 piw miesięcznie. Parę to to nie jest. Ja piwa nie
kupuje to nie mam na czym oszczędzać.


Jeżeli np. w ciągu roku kupujesz średnio jedną grę na miesiąc lub nawet na dwa (powiedzmy jakieś nowości), to w zasadzie taniej nawet wychodzi płacić za WoWa. Gra bardzo wciąga, więc szybko się nie znudzi i może starczyć na lata. Wiadomo, że wtedy nie grasz w nic innego ;-). Pozostaje tylko pytanie, czy dla WoWa warto pomijać wszystkie inne gry, ale to już bardziej kwestia gustu niż grubości portfela. :-)
Natomiast jeśli gry kupujesz sporadycznie lub jeszcze rzadziej, bo szkoda ci kasy i w dodatku same klasyki za 19,90 , to wtedy faktycznie WoW może wydawać się dość drogi (szczególnie w Polsce). No, ale jeżeli kupujesz gry od święta albo jeszcze rzadziej, to WoW i tak nie jest grą dla Ciebie, więc nic nie tracisz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe strefy w następnych dodatkach:
South Seas (80)
Emerald Dream (90)
Northrend (100)

Te cyferki w nawiasach to oczywiście limit lvlu. Oczywiście to tylko podejrzenia, a nie rzeczywiste dane, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 14:06, CH1CKEN napisał:

Te cyferki w nawiasach to oczywiście limit lvlu. Oczywiście to tylko podejrzenia, a nie rzeczywiste
dane, więc...


Myślicie, że znowu podniosą lvl cap ? Jak dla mnie to byłoby trochę bez sensu. Niedawno podniesiono limit , a tu znowu wzrost o kolejne 10-20 leveli :-/
Już byłoby lepiej, jakby dodali z jedną lub nawet ze dwie nowe klasy postaci, jak w dodatku do Diablo 2. Zawsze byłoby to jakieś zróżnicowanie i IMO przyniosłoby znacznie lepsze efekty niz kolejne 10 lv do nabijania.
Aczkolwiek znowu, jeśli dodanoby nowe krainy, to człowiek musiałby coś tam robić, a nie tylko bezsensownie zwiedzać i farmować questy za golda (czy tam na odwrót :-P). Wtedy jedynym rozwiązaniem rzeczywiście okazuje się podniesienie capu lvli dla potrzeb nowych lokacji (tak jak z Outlandami).
Jednak od Blizza oczekiwałbym czegoś bardziej innowacyjnego, bo tak to konstrukcja kazdego kolejnego dodatku będzie taka sama , jak przy TBC (nowe lokacje, kolejne levele do nabijania, stare miejsca idą w zapomnienie, itd :-/)
Chyba, że jednocześnie dodadzą nowe klasy, to wtedy żadnego złego słowa nie powiem o kolejnych limitach :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie będzie już next level cap czyli 80lvl w dodatku dojdzie nowy kontynent i na 100% Northrend dla czego ?? bo w łatce nie tak dawno dodano nowe rośliny z D2 a TBC to D1 jest też mapka Northrend wystarczy tylko dobrze poszukać po plikach wowa albo w necie nowe itemy insty potwory i może kto wie nowa klasa ale to naj mniej prawdopodobne dla tego bo by musieli wszystko pozmieniać wiec prędzej nowa rasa ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho już to widze..."a 2 nowe(grywalne) rasy będą to nagi dla hordy i nerubianie dla alliance" hahaha...
Tak szczerze nówiąc to nie potrafie sobie woybrazić nowych ras...może ich nie będzie, a może będą nie wiem(ale tylko te 2 przychodzą mi na myśl..może za mało znam świat warcrafta :))..ale z przyjemnością "pogadałabym" z Królem Liszem..albo przynajmniejz ArhtasemxD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Blizza powiedział, że jakiegoś tam bossa gracze nie rozwalą PRZED 80lv czyli... czyli ledwo dokuśtykam do 70 a tutaj nowy dodatek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah grałem w WoW''a około rok, lvl 70 niezłe eq, już miałem się zabierać za Kara attunment i... skończyłem grać- WoW zabija umysł i ciało- już do niego nie wrócę, kiedyś śmiałem się z ludzi którzy mówili "Skończyłem z WoW''em i wy skończcie- to bezużyteczny pożeracz czasu i kasy" itd. Teraz ich rozumiem... Ale widać każdy musi dojść do tego, że ta gra naprawdę jest bezmyślnym i bezsensownym pożeraczem czasu- słowa kumpla z gildii- dodam, że też już skończył z WoW''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi a rasy to juz za bardezo nic nie zostalo do doadnia.

>>:))..ale z przyjemnością "pogadałabym" z Królem Liszem..albo przynajmniejz ArhtasemxD...

Arthas i Krol Liszy to jedno i to samo.

A Northrendu nie dodadza no chyba ze bedzie mozna zrobic 90 lvl bo sam blizz mowil ze nikt nie zobaczy Arthasa poki nie zrobi 90 lvl a nie wyobrazam sobie "Dachu Swiata" bez Arthasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 14:32, Selv napisał:

Ktoś z Blizza powiedział, że jakiegoś tam bossa gracze nie rozwalą PRZED 80lv czyli... czyli
ledwo dokuśtykam do 70 a tutaj nowy dodatek :))


Dokładnie tak będzie :-). A potem znowu ... i znowu ... and again :-P
A ja osobiście bardzo bym się ucieszył z dodania nowej klasy, lub najlepiej min. dwóch nowych klas, coby nie było tak że nagle wszyscy masowo zaczną grę od nowa jedyną nową klasą :-).
Np. mogłby to być Necromanta (chociaż już jest demonolog bardzo podobny :-)), albo jakiś sensownie zrobiony cloth wearer do melee, lub odwrotnie, plate z czarami :-P. Albo jakiś władca pająków i owadów wszelakich :-D. Cięzko powiedzieć ... ale możliwości jest przecież od groma. To byłby prawdziwy powiew świeżości ;-P, a nie kolejny nowy lvl cap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 lvl ? wyobraź sobie jak zaczynasz od nowa, na początku 60 lvl, a teraz masz 1 lvl i o w mordę, sporo przedemną...
Może w tym dodatku będzie 80 lvl i Northend, a może odrazu maelstorm i grób Sargerasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować