Zaloguj się, aby obserwować  
SpideR

Karty opisu gier w katalogu CDP.

13 postów w tym temacie

Tak sie zastanawiam dlaczego niektore gry maja "braki" w opisach w katalogu. Heroes of the Pacific ktory jest juz w sprzedazy nie ma np. wymagan systemowych (!!), czy CDP nie zna ich?? Dalej, Opowiesci z Narnii nie maja ani jedego screena (!!). Napewno jest wiecej takich tytulow. Troche szkoda ze brakuje takich raczej dosc podstawowych materialow. Oczywiscie mozna je znalezc na stronach o grach ale milo znalezc troche wiecej informacji i obrazkow na stronie oficjalnego dystrybutora. Czy tylko wielkie hity w ofercie CDP zasluguja na promocje i komplet informacji??

Pewnie sie czepiam :)

pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest niedziela, ale po weekendzie ludzie z CD-P na pewno wezmą się do roboty i uzupełnią opisy. Zresztą nie łatwo jest mieć na głowie kilkaset opisów gier i wszystkie maxymalnie dopieszczać. Tak więc: cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider -> lurynowicz ma rację. Oni mają tyle do roboty, że się niedziwie, że mają jakieś błędy w serwisie, a dodatkowo serwują nam tyle konkursów, że inne serwery się mogą poskładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Zresztą nie łatwo jest mieć na głowie kilkaset opisów gier i wszystkie maxymalnie dopieszczać.

Dnia 18.12.2005 o 14:16, lurynowicz napisał:

Tak więc: cierpliwości.


Jest w tym duzo racji. Ale sa tytuly, ktorych premiera jest dosc odlegla a maja obszerniejsze materialy w katalogu niz tytuly, ktore juz sa w sprzedazy. Wydaje mi sie ze jest to rzecz do poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy te gry pojawiły się wczoraj, że piszecie, iz dodadzą po weekendzie.

Czasami coś sie doda i zapomni o tym. Niestety nawał pracy nie usprawiedliwia ich.
Pomyślcie też czy oni robią to dla nas czy też dla siebie, w sensie dla ogólnego profesjonalizmu tej strony?

Bo to chyab nie jest tak, że "dobrzy wujkowie z CDP nie mieli czasu", ale po prostu webmasterów jest albo zamało i wdziera się pewien nieprofesjonalizm. Bo przecież zadaniem Gram.pl jest nowa jakość.


Ale akurat ja nienarzekam, bo bardzo rzadko korzystam z informacji w kartach produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:33, Rogacz napisał:

swoja droga to mogli by umozliwic dopelnianie katalogu przez uzytkownikow a oni by tylko zatwierdzali
zmiany



Ciekawa propozycja. Czekamy na opinie kogos z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:55, Minsc i Boo napisał:

zastanawia mnie co robi w katalogu CDP HL2. Na głównej stronie w katalogu mozna go znaleźć,
ale jak się na niego klika wywala znowu na główną


Ja go nigdzie nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:13, Markus89 napisał:

> zastanawia mnie co robi w katalogu CDP HL2. Na głównej stronie w katalogu mozna go znaleźć,

> ale jak się na niego klika wywala znowu na główną

Ja go nigdzie nie widzę...

zaznacz na zakładkę pc na str. głównej i wpisz hal


tylko tak to dziala

albo ręczne przeglądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:22, Minsc i Boo napisał:

zaznacz na zakładkę pc na str. głównej i wpisz hal


tylko tak to dziala

albo ręczne przeglądanie


Zrobiłem tak jak kazałeś i dalej nie widzę tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2006 o 12:37, Markus89 napisał:

Zrobiłem tak jak kazałeś i dalej nie widzę tego....



nie wiem , mi wyskakuje. w takim razie przejrzyj jeszcze ręcznie wszystkie tytuły na pc ze strony głownej


spróbuje zamiścic screen shota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować