Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

/zwiedzminem - zagrali i opisali!

82 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 18:35, Sarafan_Knight napisał:

Mogliby dać sam prolog. Niedużo, a daje już jakieś pojęcie o grze np. czy taki system walki nam odpowiada itp. Ponadto demo pozwoliłoby mi sprawdzić, jak gra chodzi na moim komputerze, bo wymagania podawane przez twórców często nijak się mają do tych realnych...


Bardzo słusznie. Sam prolog daje już szansę na poznanie gry. No zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:22, Immortalczysko napisał:

Ludzie nakręcają się jakby to była jedna z najlepszych gier od tego stulecia. Nogą się zawieść


A nie jest ? Dla Polaka raczej tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:15, Irc100 napisał:

> Ludzie nakręcają się jakby to była jedna z najlepszych gier od tego stulecia. Nogą się
zawieść

A nie jest ? Dla Polaka raczej tak :P


Ja bym powiedział, tak jak powiedział Pan Madej: "to będzie gra roku" ;) (taki żart to było i jakoś zapadł mi w pamięć , niestety nie każdy go zrozumie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd możecie wiedzieć czy fajna jak nawet nie graliście , pograjcie i dopiero piszcie czy fajna czy nie . Taksamo jak bym opisał teraz Silent Hill 5 który ma wyjść podobno w 2008 , napisze że mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak : dotychczasowe info o grze, w moim osobisty odczuciu, każe mi jednak wątpić w możliwość określenia jej mianem "gry roku" , a co dopiero jednej z najlepszych "gier stulecia" :-O (choć na to określenie to nikt z nas raczej się nie odważy, bo zwyczajnie końca tego stulecia nie dożyjemy :-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:09, pawian93 napisał:

WIEDŹMIN TO NAJLEPSZA POLSKA GRA!!!


Na podstawie czego oceniasz skoro Wiedźmin Gra Komputerowa jeszcze nie wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaniepokoiła wypowiedz Tibora odnośnie grafiki : "Niestety, momentami grafika prezentuje się nieco gorzej - wynikać to może z tego, że część poziomów była tworzona wcześniej, a inne później. Podobnie rzecz się ma z drugoplanowymi postaciami, które bardzo wyraźnie odstają od modeli najważniejszych herosów." Czy te elementy graficzne będą poprawione bo nie chciałbym mieć wrażenia że jedne elementy są dopracowane a inne niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Masz rację. Wszędzie Wiedźmin. Jednak pocieszę Cię. Wszystko i tak nie trafia (np. info o konkursie zwiedźminem sponsorowanym przez gram.pl i CDP między innymi i o wywiadach w mp3). Słowem: może być jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:07, gpodoba napisał:

wiecej fot by sie sprzydalo a nei takie beznadziejne i ledwo co psize o tej imprezie.

Chciałbyś zdjęcia z samej gry? Niestety nie można było robić zdjęć podczas czasu grania. Te, które są zrobione w sali z kompami, były robione przez Vilmara, czyli pracownika CDP. Autorzy tekstów mogli sobie wrzucić do relacji jedynie zdjęcia z afterparty lub z hotelu itp.
To samo się tyczy opisu samej gry. Nie możemy zdradzać szczegółów fabuły i innych rzeczy, bo jesteśmy do tego zobligowani umową. Sorry, ale nikt nic na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować