Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnicza prezentacja kontynuacji F.E.A.R.-a w Seattle

53 postów w tym temacie

Rozumiem, ze wydarzenia z Extraction Point nie sa brane pod uwage w sequelu? Ciekawe, czy w zwiazku z tym spotkamy jakies postaci z podstawki... Jin albo Holliday''a.

Mi sie FEAR bardzo podobal. Ma ciekawa fabule, duzo akcji. Kiedy trzeba trzyma w napieciu, ale jakos nie przestraszyl mnie tak, zebym uciekl sprzed monitora. Straszniejszy byl dodatek, moment smierci wyzej wspomnianych Hollidaya i Jin Sun Kwon. Ano i akcja w szpitalu. Tu sie troszke balem :)

Na sama mysl o sequelu cieknie mi slinka. Nie podali zadnych info kiedy premiera?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extraction Point robiło inne studio, więc w sumie Monolith nie musi brać pod uwagę wydarzeń z niego.
A co do strachowości S.T.R.A.C.H.u to każdy ma różne gusta, ale mnie kilka razy przestraszył (najlepsza to wspomniana wcześniej scena z drabiną, ale jeśli dobrze pamiętam to jak zjechałeś drabiną to pojawiał się Fettel, co jeszcze potęgowało napięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Mam nadzieje, że sequel będzie też taki.

A co do strachowości to kilka momentów było. Pamiętam jeden. Siedzę tak koło północy, gram ze słuchawkami. Nie pamiętam dokładnie co się stało Pamiętam tylko, że autentycznie podskoczyłem do góry na fotelu, słuchawki mi się wgniotły w uszy, a myszka...myszka pociagnięta do góry razem z moją ręką miała wyrwany kabelek od USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No To Spoko 1 część przeszedlem grałem często po nocach i było warto :D czekam na tą część a szczególnie na wersje na xboxa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora za drugiego posta ale ludzie no sora byly momenty w których sie przestraszylem a psychikę mam dość mocną no ale racja racja chodzenie po ciasnych pokojach przeważalo w grze chociaż dalo sie wytrzymać ;d bo ja zawsze czekalem kiedy mi ta dziewczynka przed oczy wyskoczy ;d a jak juz wyskoczyla to spadłem z krzesla ;d <glosniki na full ustawione były ;d>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 19:23, Immortalczysko napisał:

PS: PLX KLIKAJCIE NA TEN LINK http://***


Linki referencyjne są na forum niemile widziane. Nie zamieszczaj więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 19:23, Immortalczysko napisał:

MI SIE NIE PODOBAA .

PS: PLX KLIKAJCIE NA TEN LINK http://***

[M - w]


Wiesz.... ja to bym się nie pokazywał, że gram w takie gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:54, Renchar napisał:

Immortalczysko

mi też się za bardzo nie podobała ale skoro mówisz że nie jest straszna to żeś w nią wo gule
nie grał są trzy momenty w grze że nie da się żeby za pierwszym podejściem gry ciarki nie przeszły
więc kitu tu nie wciskaj. Moi kumple grali i też w tym momencie się obsrali np : Idziesz do
drabiny koleś odkręca się by zjechać a tu przed oczyma ta dziewczynka się wlumpia mnie w tym
momencie zamurowało a gdy weszłeś już nikogo nie było.



Zgadzam sie Fear to bardzo dobra gra która jednak trochę kiepsko sie rozwija i zakońxczenie jest co najmniej rozczarowywujące, ale za to jest to najstraszniejsza gra w jaką grał od kiedy mając 12 lat nie grałem w w opossing force ( moment jak zombie wstaje ze stołu operacyjnego zabija lekarza i ochroniaża i przebija nim szybe - a ty nie masz broni :) (sam poczatek) )

No i jeszcze pierwszy resident evil ale to jak gralem w niego zanim jeszcze wiedziałem o co chodzi :) tj byłem baardzo mały

Co do tego fragmentu feara to jest zarabisty - dodaj do tego jeszcze ze jak zejdziesz z tej draginy no na dole jak tylko sie odracasz poajwia sci sie przed twarzą eteryczny fetel - odruchowo wypaliłem ;p taka adrenalinka.

2gi genialny moment to kanał blizko poczatku gry najpierw ten trzask w słuchawkach, potem błysk i uciekające od niego szczury. POtem przebiegający cień dziewczynkiprzed tobą gdy odwracasz sie w taktym kierunku i wyglądasz za róg , to cień przebiega za twoimi plecami słyszysz zten śmiech + bicie serca - cool efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe części F.E.A.R.''a bardzo mi się podobały (w sumie jedyny FPS który naprawde lubie, za sprawą multiplayer''a). Single przeszedłem kilka razy, na multi gram od 6 miesięcy i jakoś gra mi się jeszcze nie znudziła. Tak więc każda następna część będzie dla mnie solidną porjcą rozwrywki...czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, F.E.A.R może nie jest genialny, ale.. I tak jest świetny!!;)
Co do tych MOMENTÓW, to najbardziej podobały mi się te z dodatku, gdzie kompletnie nie wyrabialem co się dzieje: jak Holiday latał tu i tam, i jak zostałem zamknięty w celi, a ściany pchały się na mnie ! ! Matko, aha i jeszcze jak dziewczynka wykończyła Harlana Wade w podstawce. Chociaż te co opisujecie też były przerażające, tylko "cichsze", ale bardziej niepokojące. Aa jeszcze jedno: nie znam osoby której by nie podskoczyła myszka w ręce, jak w podstawce był moment gdzie pierwszy raz się blaszaka spotyka, jak idziesz sobie spokojnie korytarzem, a tu BACH! Drzwi wylatują i nawalanka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie, bo to druga zapowiedz tej gry w ciagu ostatnich kilku dni i zupelnie rozna. W zwiazku z tym jak wyglada kontynuacja lini fabularnej? Poprzedni news mowil o kontynuowaniu FEAR jako kolejny dodatek po tym co sie dzieje w 1 dodatku, ale jakby z udzialem innego bohatera. Natomiast ten news pomija pierwszy dodatek (notabene pod wzgledem fabuly i "zgrania" lokachi zupelnie do niczego) i kontynuuje po tym co sie stalo w podstawce. Jak rozumiem to sa 2 rozne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak rozumiem to sa 2 rozne

Dnia 12.07.2007 o 22:44, SławekT napisał:

gry?

Dobrze rozumiesz. Po prostu do jedynki wyjdzie jeszcze jeden dodatek(czyli w sumie już dwa) po czym wyjdzie FEAR2. News sprzed wczoraj dotyczył dodatku, a ten już części drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować