Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Heksami - Heks Czwarty

12 postów w tym temacie

Hakken

Czwartego dnia Tygodnia z Heksami przyjdzie nam zmierzyć się z legendą. Wspominany już przez nas wielokrotnie tytuł, który niemal wszyscy uważają za najbardziej klasyczny i najlepszy tytuł oparty na heksach. Panie i panowie przed wami Steel Panthers: World at War Generals Edition okiem Bambuska.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Heksami - Heks Czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...................... (wyraz błogości) :P
Ściągnąłem 2 dni temu, nie żałuję tylko polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19.90? :| Steel panters 2 jest przecież grą freeware. Rozumiem, że megakampanie itp. ale bez przesady :/

Kto czuje przesyt turówkami rozgrywającymi się w czasie II wojny światowej (wszystkie wymienione przez autora) niech wypróbuje Steel Panthers MBT (Main Battle Tank). Multum scenariuszy: Korea, Wietnam, Falklandy, wojna sześciodniowa, pustynna burza itd. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz jest gra naprawde hardcore''owa, czytanie instrukcji to przyjemnosc sama w sobie :-) Z dostepnych w Polsce gier, podobny poziom skomplikowania posiada chyba tylko War in the Pacific. (Albo War Plan Orange.)

Mi w SP przeszkadza tylko jedno. Nie musze miec ladnej grafiki, ostatecznie chyba najbardziej lubie roguelike''i :-) Ale w tej grze obraz wydaje mi sie po prostu slabo czytelny. Nie potrafie dojrzec, co wlasciwie jest w danym heksie (na trawie, w lesie itp). W np. Campaign Series moge sobie po prostu wlaczyc zetony, a tu nie. Ale trudno... zadziwiajace, w jaki sposob tak proste efekty dzwiekowe moga tak, nomen omen, efektywnie tworzyc atmosfere pola bitwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejjj... War in the Pacific...jakaz to zabojcza gra.. uwielbiam ja :) wlasciwie to musze sobie pograc.. ale nadchodzi weekend i na pewno znajde chwilke (10 godzin :)).. ostatnio widzialem w saturnie te giery po 8zl... a powinny koztowac po 50zl .(Supreme Commander.. boska... Battle in Italy - czad!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shit! pomylka... oczywiscie chodzilo mi o Supreme Ruller, ale szczerze mowiac Commanderem rowniez nie gardze - choc to zupelnie inna bajka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, chociaż wizualnie niezbyt atrakcyjne. Chyba wielu z nas woli zasiąść zw zwykła klawiaturą na kolanach.
A! I trackball! Myślałem że to ustrojstwo już wymarło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam.
Jedna z lepszych strategii turowych jakie ukazały się na PC.

Można ściągnąć ze strony producenta wersję z ograniczoną rozdzielczością, ale za to z funkcjonalnością pełnej wersji, łącznie z edytorem.
Jest tez uwspółcześniona wersja (także za darmo) Steel Panthers: Main Battle Tank, w której możemy symulować dowolny realny czy zmyślony konflikt od 1946 do 2012 roku bodajże, z maksymalnie aktualnymi składami wojsk wielu państw, w tym oczywiście i Polski (można sobie wygenerować nawet i wojnę między Rosją, a Polską. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:04, meryphillia napisał:

Polecam.
Jedna z lepszych strategii turowych jakie ukazały się na PC.

Można ściągnąć ze strony producenta wersję z ograniczoną rozdzielczością, ale za to z
funkcjonalnością pełnej wersji, łącznie z edytorem.
Jest tez uwspółcześniona wersja (także za darmo) Steel Panthers: Main Battle Tank, w
której możemy symulować dowolny realny czy zmyślony konflikt od 1946 do 2012 roku bodajże,
z maksymalnie aktualnymi składami wojsk wielu państw, w tym oczywiście i Polski (można
sobie wygenerować nawet i wojnę między Rosją, a Polską. ;]


Ups! To jakaś pomyłka, bo mój komentarz miał być do: http://www.gram.pl/news_8AvhJ,62_Artykul_Lenovo_Mini_Wireless_Keyboard_N5901_recenzja.html

A co do samej gry, to kiedyś otarłem się o grę Panzer General (czy coś w tym rodzaju) na PlayStaion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować