Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stranglehold, Area 51 z datami wydania

31 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2007 o 23:02, ProChaoS napisał:

> Zdecydowanie tak! Jak dla mnie to jeden z gorętszych konsolowych tytułów

Taki gorący to on nie jest. Np. taki Killzone 2, Uncharted i Heavenly Sword kładą go na łopatki,
ale trzeba przyznać gra jest niezła.


Hmm, ale Killzone 2 to nie ten rok. A nie tylko dwoma tytułami - choć nie przeczę, konkretnymi - człowiek żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold zapowiada się świetnie i bodajże wczoraj dołączył do mojego ambitnego planu zakupów. Sceny walki są dużo lepsze niż w innych grach tego typu, jest mnóstwo fajnych akcji. A grafika też jest niczego sobie. Jeśli ktoś regularnie kupuje CD-Action to w jednym z tegorocznych numerów był obszerny trailer tej gry. Ja obejrzałem go dopiero wczoraj ale gały wyszły mi na wierzch i stwierdziłem, że muszę mieć tą grę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do goracych tytulow na konsole na druga polowe 2007. moim zdaniem to bezapelacyjnie trzeba kupic konsole dla:
-stranglehold
-star wars: force unleashed
-GTA IV (MUST HAVE!!):D
-virtua fighter 5 (dot. tylko x360):)
-batllefield: bad company
-assasins creed

i to sa argumenty, dla ktorych kupie tego x-boxa:) a kilka innych juz jest dostepnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strangelhold będzie naprawdę świetnym tytułem przypomina mi trochę Max Payna który też był świetną grą. Grafika też jest bardzo ładna widząc po screenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Area51 to bedzie zapowiada sie nader interesujaco :)
Takowa "poprzednia czesc" byla naprawde niezla, wiec ta i tak czy siak moze byc jeszcze lepsza(malo szans, zeby cos spartolic xD) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że musi Ci przypominać Max Payne, bo MP to pierwsza gra, w której walki były tak widowiskowe i można było w tak ciekawy sposób korzystać z bullet-time''a, który był wtedy nowością (niektórzy twierdzą, że Max Payne zerżnął go z Matrixa). A po za tym obie gry przedstawione są w podobnych klimatach. W Stranglehold twórcy poszli jednak jeszcze dalej i może być tak dobra a nawet lepsza niż Max Payne. Będzie to trudne zadanie ale życzę jej tego z całego serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 08:13, Gofer31 napisał:

A wymagania Stranglehold znane?

Chyba jeszcze nie, niestety tak to nie wiadomo czy zbierać na grę czy na upgrade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować