Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 w Europie bez obniżki

45 postów w tym temacie

Nie wiem ile gry i pad kosztuje ale razem to nam daje z jakieś 100$ na pewno więc nawet jest dobrze.. ale na siłę kupować gry lub drugi pad.. ja jeszcze SONY podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart prawda ? Nie no ekstra, mamy o 900 złoty droższe PS3 niż w Stanach-milusio :] Fakt, że dostaje aż 2 Sixaxisy ale to i tak drogo. Ale do tego aż 2 gry i to te, które i tak bym kupił gdybym miał PS3. Więc już trochę taniej. Ale wydaje mi się, że ludzie i tak wymuszą na SOny obniżke. Wystarczy, że towar nie będzie schodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie widać, że sony ma w głębokim poważaniu stary kontynent. Wybrał najprostszą metodę: doda pare tanich bonusów i załatwi sprawę. Pewnie nie opłaca im się przywozić tanich konsol. A szkoda :( Ps: wdarła się literówka: nie " ODczeka się oczekiwanej obniżki" tylko "DOczeka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:01, Emillo2 napisał:

Europa jest bogatsza od Ameryki, dolar spada, nie ma sprawy, lubimy płacić więcej, co tam,
nie stać nas

Europa może tak,ale Polska nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Starter Pack jest dobry. Oszczędza się kasę, gdyby chciało się kupić pada i te gry osobno. Sama obniżka też pewnie niebawem nastąpi, może jeszcze w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony w tym momencie głupio postąpiło , napewno wpolsce mało osób kupi PS3 bo poprostu na to ich niestać ,tylko jacyś zagorzali fani którzy od dawna czekali kupią te konsole np. mój wujek :D:D A reszta spokojnie przeczeka i Sony będzie musiało taką obniżke wprowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten Srarter Pack to świetny pomysł. Po tej samej cenie jak wczesńiej i jeszcze 2 pad (180 zł) 2 gry do wyboru i bardzo dobre ( a zdarza się że dają byle co , osobiście bym wziął Resistanse i motorstorm). Szkoda narazie że na ps3 się nie skusze bo mam ps2 nowego kompa i nie chce narazie zadnej konsoli. Choć jestem przekonany że lepiej kupic ps 3 niz X360 bo ps3 to jest krok ku przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PS3 i tak jest za drogie, aby je kupować, ale ten Starter Pack, to bardzo dobry pomysł.
Konsola po starej cenie, ale za to dwie dobre gry w zestawie, czyli i tak się oszczędza około 400zł.
Więc jednak ta obniżka jest i to nawet atrakcyjna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba, że Sony nam nie pozostawia wyboru. Powinny być dwie wersje. Jedna bez dodatków po obniżce tak jak w USA, a druga to Starter Pack. A może ja nie chcę żadnej gry z tego packa?? A wolę mieć konsolę taniej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować