Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

Zaitsev

Kolejne doniesienia z frontu walki Ubisoftu o hicie pod tytułem Assassin's Creed. Na trwających w najlepsze targach E3 pokazano filmik z gameplayem oraz pozwolono dziennikarzom na skosztowanie 10-minutowego dema. Wrażenia ciężko spisać.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed - symulator Le Parkour " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jest szansa na demo na X360 lub PC jeszcze w tym miesiącu? Bo kiedyś Jade mówiła, że chcą wydać grywalne demo w lipcu dla ludzi (znaczy się tymi poza E3). Byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "zwłaszcza konsolowi"?? Ja tam żyję nadzieją, że sterowanie wersji PCtowej będzie przynajmniej tak samo dobre, o ile nie lepsze. A cała reszta przecież NIE MOŻE być gorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zbierać na nowego kompa... cóż trailer, a raczej gameplay przypomina mi serię przygód Księcia Persji. I poprzednie tytuły polubiłem, mam nadzieje, że jak ten mi pójdzie to i jego polubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej a gdzie się podziała kusza? No i dołączam się do prośby TrzeciegoWojnaŚwiatowegoPolskiego, żeby ujawić czy demko ukaże się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 11:25, howereq napisał:

Ej, ej a gdzie się podziała kusza? No i dołączam się do prośby TrzeciegoWojnaŚwiatowegoPolskiego,
żeby ujawić czy demko ukaże się w tym miesiącu.

Bardzo ciekawa odmiana mojej ksywki, nie powiem. Wystarczy ''ww3'' ;-)
Ciekawi mnie jedno - jeżeli ukaże się demo, to najpierw na konsole (dla mnie byłoby lepiej, mam słaby komputer ;>) czy równocześnie na inne platformy (X360, PS3, PC) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maj preszies... ;>
Ja chcę pograć w Assassin''s Creed! Ta wolność, latanie nad miastem... Ciekawe czy w dwóch kolejnych częściach też wystąpią elementy le parkour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że ta gra wyjdzie na PC, to kupił bym dla niej Xkloca! To będzie cudowne... przecież tam można całymi godzinami tylko biegać i skakać, i nie sądzę żeby można się tym było szybko znudzić.

Jedyne co mnie martwi to data wydania:/ Ja już bym sobie pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zagadka, nieprawdaż? Może zrobią system walki w stylu Gothic 3, co dla mnie byłoby porażką. Może na wyższym poziomie trudności atakują wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować