Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

No właśnie a Assassin''s Creed będzie jeszcze bardziej skomplikowane sterowanie niż PoP.
A co to będzie na Joysticku granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra wydaje się być bardzo fajna, ale nie wiem czy mój komputer ją pociągnie (procek 3,8 ghz, grf GeForcce 7300 gt oraz 1024 RAM). ALE GRA I TAK NADAL BĘDZIE DŁUGO ZAPAMIĘTANA PRZEZ GRACZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem filmik to z krzesła spadłem, gra ma świetną grafikę na początku myślałem że to nie jest podczas gry kręcone... a jednak moje wrażenie jest niesamowite, ale na 100% nie uda mi się tego na moim gracie odpalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jeden post ale trochę odbiegający od tematu. Niektórzy to mają zajeb****. Taka Jade (nieobrażając pań) to zajebista *upa. I w dodatku mądra i utalentowana. I czy jeszcze mi ktoś powie że ładna to głupia?! Oh Jade zazdroszczę ci :)) Chciałbym abyś zjawiła się w moim łożu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu sie ludzie podniecaja bo graficznie choc ladny to jakos nie powala na kolana. Zabity straznik na dachu zamiast spasc to jego cialo wisialo na "niczym" w powietrzu co tylko skomentowala panienka glupim smiechem. Wrogowie zamiast walczyc normalnie to stali i czekali az ich wykoncza pojedynczo. Wszystkie wpadki na kobiety z slojami wywolywaly identyczna reakcje zarowno postaci gracza jak i w/w Trailer wypadl slabo i nienaturalnie. Jesli zas chodzi o akrobacje to POP tez ma ich sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że jej niewypuszcza tylko pod dx 10... to byłby dramat... musiał bym wymienic mojegoi gfa7950gt z wymienionym chłodzeniem na tańszego gr8800 XF porażka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:23, Lailonn napisał:

Nie wiem czym tu sie ludzie podniecaja bo graficznie choc ladny to jakos nie powala na kolana.

To taki owczy pęd. Dużo się o grze gada, dużo się pisze, a ludziska się nakręcają i jeden przez drugiego pisze, że superfajnie i kupi jeszcze zanim wyjdzie :). A przecież wystarczy szklanka zimnej wody i chłodne spojrzenie.

Ostatecznie wszystko się okaże kiedy już gra wyjdzie, co nam sobą zaprezentuje za jakość rozrywki.

Na Gothica 3 też taki szał był, a że nie kupiłem to mnie chyba Bóg strzegł, bo teraz bym sobie w brodę pluł i wspominał ciężko zarobione a łatwo wyrzucone 100zł. A Gothici uwielbiam i ciągnęło strasznie do trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee... piszecie jakby wydanie AC na pc było pewne jak to że każdy z nas kiedyś umrze... czy mnie coś ominęło ??? Bo z tego co mi wiadomo to na razie jest tylko na x360 i ps3... i jakoś nie słyszałem aby miało się to zmienić choć bardzo chętnie zagrał bym w nią na PC bo i tak szykuje mi sie wymiana sprzętu :/ i to jakiś czas a nie widzi mi sie kupowanie ps3 albo x360 tylko dla jednej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.... rozczarowałem się - spodziewałem się czegoś świeżego, orginalnego i w miarę realistycznego, a tu otrzymałem klona Prince of Persia z rewelacyjną grafiką i bugami (wiszące ciała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:33, Luk Zombi napisał:

eee.... rozczarowałem się - spodziewałem się czegoś świeżego, orginalnego i w miarę realistycznego,
a tu otrzymałem klona Prince of Persia z rewelacyjną grafiką i bugami (wiszące ciała).


To Ty juz masz ta gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:33, Luk Zombi napisał:

eee.... rozczarowałem się - spodziewałem się czegoś świeżego, orginalnego i w miarę realistycznego,
a tu otrzymałem klona Prince of Persia z rewelacyjną grafiką i bugami (wiszące ciała).

To na razie demo, do końca jeszcze daleko. Dajmy im szansę skończyć zanim wystawimy ostateczne oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melchah Wypraszam sobie i twórcą g3. G3 jest bardzo fajny jego wymogi wdniu wydania spełniałem na wyrzut taki że im w zalecanych brakowało do mojego kompa. Grafika jest fadna, Bugi są ale Patch wiekszośc poprawił. Odrobina Czaru prysła już napoczątku gry z poprzednich czesci ale nadal to jeden z lepszych rpgów na rynku, trzymający poziom serii. Widze że wiekszosc osób kieruje sie głosem osób 3cich. ja mam takie szczescie od bozi darowane że to co chce pogę zgodnie z prawem przetestować na własnym sprzęcie. Jedyne co mnie denerwuje do granic wytrzymałości do "bug" powtarzajacy sie w każdej częsci, mianowicie niewiem może tylko ja tego doswiadczyłem, chodzi mi o wilki... boże one są gorsze od najwiekszej kreatury... jak taka kupa zacznie cie gryść, to nieprzestanie dopuki niezabije a ty możesz jajeczko zrobic. Troche to debilne ale jak wiadomo, im wieksza i bardziej rozbudowana produkcja tym wiecej bugów. Wyjątkiem jest morrowind ale w nim co do grafiki to wiekszosc mapy nieokłamujmy sie to ziemia i kamienie, wiec niema co fruwać w powietrzu :P.

Co do Maddoxa, no cóż z tego co mi wiadomo to odpoczątku ta gra jest wydawana na 3 platformy, co mnie troszkę dziwi, bo jeszcze niewidziałem ani jednego pokazu tej gry na pcetku. Pooki co to trza sie uzbroić w cierpliwość, pieniązki, i ew inne gry, jak chociażby Wiedzmin.

i jeszcze co do AC, dziwi mnie mnogość bugów na tym e3 jesli chodzi o AC... odnosze wrażenie iż ich przybyło od czasu pokazów na IGN. tak czy siak mają co poprawiać... a do premiery czasu mało... toretycznie to za 2 miesiące gra powinna trafić do tłoczni... wiec ładnie sie musi Piękność Pienić na tych wszystkich Wybrańców w studiu w montrealu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jester ty chyba dobrych filmików Freerunnerów albo Parkórowcóff niewidziałeś...
wiem cos o tym bo mam takiego "jednego" w klasie... zreszta co ja ci bede mówił jak zobaczysz kiedyś kolesia robiącego backflipa z 4etrów na trawe to ci szczena spadnie... może wtedy zaczniemy poważnie rozmawiać o realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:43, Karlik00 napisał:

Jester ty chyba dobrych filmików Freerunnerów albo Parkórowcóff niewidziałeś...
wiem cos o tym bo mam takiego "jednego" w klasie... zreszta co ja ci bede mówił jak zobaczysz
kiedyś kolesia robiącego backflipa z 4etrów na trawe to ci szczena spadnie... może wtedy zaczniemy
poważnie rozmawiać o realiach.


Chyba nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Mozesz powiedziec w jakim kontekscie sie tutaj produkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtej grze martwi mnie tylko jedno... dlaczego ten super-hiper-skaczoncy-swino-morderczy-pajko-lud nigdy niedaje plamy... niezły z niego cyrkowiec skoro ani razu mu sie noga niepowinęła i nieskoczył jakiegos ze skoków soczystym faceplantem... amoże mu sie udało i dlatego nosi kaptór XF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować