Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

Do premiery pozostało jakieś 3 miechy (planowana premiera na jesień) Czyli to jest beta - nie ma się co oszukiwać różnicę między beta a produkt finałowy to tylko zmiana makijażu a nie przeszczep twarzy. Spodziewałem się czegoś bardziej REALISTYCZNIEGO, wiem że te wszystkie sztuczki są możliwe, ale mam takie drobne, niejasne wrażenie że w AD 1147 roku chyba nie znali parkouru, poza tym gość zabija kilku typków bez najmniejszego trudu i jeszcze kilka niezbyt realistycznych rzeczy gość takich jak to że gość skacze 30 metrów z dzwonnicy w kupę siana i nic mu się nie dzieje, w dodatku nikt nawet nie mrugnął okiem że ktoś spada z niewiadomo skąd, i nikt nie zwraca mu uwagi że się przepycha, rzuca ludźmi po kątach i.t.p widziałem poprzednie filmy z AC tam można było ludźmi rzucać po kątach i nikt się nie przypieprzył o to że bierzesz typa za fraki i JEBUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:01, Karlik00 napisał:

wtej grze martwi mnie tylko jedno... dlaczego ten super-hiper-skaczoncy-swino-morderczy-pajko-lud
nigdy niedaje plamy... niezły z niego cyrkowiec skoro ani razu mu sie noga niepowinęła i nieskoczył
jakiegos ze skoków soczystym faceplantem... amoże mu sie udało i dlatego nosi kaptór XF


Bo to jest GRA, nie życie REALNE ;) w grach może się zdarzyć wszystko, w życiu z resztą też, ale częściej wychodzimy bez życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do konca rozumiem czego wymagasz? PoP nie byl realistyczny to czemu AC ma byc? Ma byc przedewszystkim grywalny. Po to jest gra.

No chyba, ze czepiasz sie tytulu tematu to faktycznie mozna by polemizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

Do premiery pozostało jakieś 3 miechy (planowana premiera na jesień) Czyli to jest beta - nie
ma się co oszukiwać różnicę między beta a produkt finałowy to tylko zmiana makijażu a nie
przeszczep twarzy. Spodziewałem się czegoś bardziej REALISTYCZNIEGO, wiem że te wszystkie sztuczki
są możliwe, ale mam takie drobne, niejasne wrażenie że w AD 1147 roku chyba nie znali parkouru,


No nie znali takiej nazwy,ale sztuczki akrobatyczne na pewno były ;)

Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

poza tym gość zabija kilku typków bez najmniejszego trudu


Jak to jest jeden z mistrzów zabójców to chyba powinien znać się perfekcyjnie w sztuce władania mieczem

i jeszcze kilka niezbyt realistycznych

Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

rzeczy gość takich jak to że gość skacze 30 metrów z dzwonnicy w kupę siana i nic mu się nie
dzieje,


Właśnie siana! Naprawdę miękko się ląduje na sianie a z tej dzwonnicy to było z 10 metrów nie przesadzaj

w dodatku nikt nawet nie mrugnął okiem że ktoś spada z niewiadomo skąd, i nikt nie

Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

zwraca mu uwagi że się przepycha, rzuca ludźmi po kątach i.t.p widziałem poprzednie filmy z
AC tam można było ludźmi rzucać po kątach i nikt się nie przypieprzył o to że bierzesz typa
za fraki i JEBUT!


Wiesz zapewne ludzie mieli zasady "Nie moja sprawa, nie mój problem" ,bo powiedz szczerze gdybyś zobaczył jak jakieś dresy biją nieznanego ci gościa to byś stanął w jego obronie ?

Dla mnie nie powinniśmy oceniać realizmu gry przed jej premierą. A szczególnie oceniać gry tylko na podstawie filmików z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż więc spodziewałem się czegoś innego .
po pierwsze - spodziewałem się całkiem orginalnej gry zarówno w fabule, założeniach (to jest OK) grafice (to też, ale zdarzają się bugi) i orginalnej samej grze (tu mi nie pasuje) więc tak: bardziej realistyczniejsze zabójstwa np takie jak w grze Medieval II w filmikach przy zlecaniu zabójstw, tam zamachowcy atakowali z zaskoczenia czesto w orginalny sposób (spalenie gospody wraz z celem, zrzucenie z mostu bardzo dużego kamulca, wąż w łóżku). Po prostu szalona bieganina za celem mi nie pasuje wiadomo że zaraz by się zleciała połowa krzyżowców.
Dwa chciałem żeby była akrobacja, ale tu to przesada, w Prince of Persia pasowała akrobatyka ponieważ gra miała baśniowy charakter, ale tu mamy normalny historyczny okres bodaj III krucjaty, więc te wszystkie bajery według mnie niszczą klimat średniowiecza.
Trzy - wrogowie - miałem nadzieję że wrogowie będą wielkim zagrożeniem a tu z łatwością ich rozwalamy. Była taka gra Sea dogs i jej kontynuacja - Piraci z wiadomo skąd - tam bohater był normalnym człowiekiem i przeciętny wróg był zwykle równy z tobą (nie wzrostem), trzeba było się liczyć że mimo to że masz flotylle liniowców, kasy jak Bill G., oficerów nie-wiem-jak-mocnych a sam miałeś najmocniejszą broń i najwyższe statystyki to jednak walka zależała głównie od gracza - trzeba było się liczyć że kolejny abordaż może być ostatnim, a jeśli cię otoczy 2-3 typów to koniec.

I jeszcze jedno: To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, nikt nie musi sie z nim zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:44, Saref napisał:

Wiesz zapewne ludzie mieli zasady "Nie moja sprawa, nie mój problem" ,bo powiedz szczerze gdybyś
zobaczył jak jakieś dresy biją nieznanego ci gościa to byś stanął w jego obronie ?


A zapomniałbym o tym punkcie. No cóż myślę że do obrony by nie stanęli ale zawołać straż owszem mogliby, ew próbować uciec (chyba nikt normalny nie stał by jak słup soli kiedy wycierają nim podłogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luk Zombi :PP zgadzam sie ze nie musze sie z tobą zgadzać (bo tak nawet nie jest ;] )

Kolejna sprawa to:

> Jester ty chyba dobrych filmików Freerunnerów albo Parkórowcóff niewidziałeś...
> wiem cos o tym bo mam takiego "jednego" w klasie... zreszta co ja ci bede mówił jak zobaczysz
> kiedyś kolesia robiącego backflipa z 4etrów na trawe to ci szczena spadnie... może wtedy zaczniemy
> poważnie rozmawiać o realiach.

Z tobą się zgadzam przy odrobinie (no może troche dłużej) treningu nie ma (prawie) rzeczy niewykonalnych i choć uważam że zeskok z tej wieży to była przesada to reszta filmiku była bez zażutu jak dlamnie (szczerze mówiąc myślałem że bardziej zaszaleją)

No i odpowie mi ktoś wrescie czy to na 100% bedzie na PC :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK --> Do czasu, jeśli wszystko pójdzie tak jak myśli pewna grupka graczy to po trylogii AC ukaże się czwarta część POP-a! I wróci król!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:47, Karlik00 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=QyZVXVtHFPY

obejrzeliscie niedowiarki? :))

teraz morzemy rozmawiac co jest "realistyczne"

Ale to jest 6m, nie 4. 4m to ja już widziałem na żywo i wiem mniej więcej ile to jest.
Poza tym, Ubi jest mocno zafascynowane PK i zastanawia mnie, kogo zatrudnili do motion-capturing:) Pewnie ktoś z UFF albo Yamakasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

Do premiery pozostało jakieś 3 miechy (planowana premiera na jesień) Czyli to jest beta - nie
ma się co oszukiwać różnicę między beta a produkt finałowy to tylko zmiana makijażu a nie
przeszczep twarzy. Spodziewałem się czegoś bardziej REALISTYCZNIEGO, wiem że te wszystkie sztuczki
są możliwe, ale mam takie drobne, niejasne wrażenie że w AD 1147 roku chyba nie znali parkouru,

Ale Parkour nikt nie wymyślił, Einsteinie. Belle sam mówi, że tylko go nazwał, więc chyba niedoinformowany jesteś...

Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

poza tym gość zabija kilku typków bez najmniejszego trudu i jeszcze kilka niezbyt realistycznych
rzeczy gość takich jak to że gość skacze 30 metrów z dzwonnicy w kupę siana i nic mu się nie
dzieje

Kwestia rotacji, jeśli wylądujesz na górnej części pleców z nogami w górze, możesz potem błyskawicznie kręcić do przodu i życie ratuje ci rotacja. Gdzieś widziałem film ze skokiem z mostu na materace...
>w dodatku nikt nawet nie mrugnął okiem że ktoś spada z niewiadomo skąd, i nikt nie

Dnia 14.07.2007 o 00:18, Luk Zombi napisał:

zwraca mu uwagi że się przepycha, rzuca ludźmi po kątach i.t.p widziałem poprzednie filmy z
AC tam można było ludźmi rzucać po kątach i nikt się nie przypieprzył o to że bierzesz typa
za fraki i JEBUT!

Bo ludzie się boją podejść. Dzisiaj jak ktoś kogoś w Waszyngtonie morduje to przechodnie nawet nie spojrzą. Myślisz, że w czasach, gdzie taki Assassyn był owiany legendą, jaki to on boski nie jest, ludzie mieliby odwagę choćby mu uwagę zwrócić? Widzieli, z kim maja do czynienia: po sposobie chodzenia, biegania, skakania. A jeśli jeszcze widzieli, jak kogoś sprawnie zaszlachtał (efektownie i efektywnie), to taki ktos boi się słowo powiedziec, zanim on nie zniknie z oczu i nie przybiegnie straż. Ludzie wiedzieli, że taki zabójca ma w dupie czyjeś życie, a jeśli się naćpał wcześniej to zabijał nie myśląc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda troch bugów w wersji beta było, ale i tak muszę przyznać, że filmik wywarł na mnie duże wrażenie. Fizyka i AI są (jak na werję beta) świetne. Grafika, jak na next-genowe gry jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super!!! Ale niestety mi nie pójdzie :-( Już dawno nie upgreadowałem kompa. G3 działa mi na najniższych detalach na tyle płynnie żeby dało się grać to to mogę sobie nawjwyżej pooglądać na filmikach.

Te lewitujące ciała na pewno poprawią, a odnośnie realizmu:
1. Taki skok przy odpowiednich umiejętnościach można wykonać (ale i tak jest to strasznie niebezpieczne).
Facet wypadł z samolotu ,nie pamiętam wysokości a nie chcę palnąć jakieś głupoty, w każdym razie strasznie wysoko i przeżył.
2. Nawet najlepiej walcząca osoba nie poradzi sobie sama z jednoczesnym atakiem 3 czy więcej osób. W czasie ataku normalnie ludzie rzucają się jednocześnie. Poza tym tamci tylko stali z tymi meczami i czekali aż ktoś ich poszatkuje w jakiś spektakularny sposób (mam nadzieję że to poprawią ale gra stałaby się pewnie zbyt trudna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie świetnie;] Coś mi sie zdaje ze tą jesień będę pamiętał długo.. I jak tu nie kochać PS3?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kochać PS3? No cóż... za cenę, ilość gier i oszukańczą strategię sprzedawania konsol(ale o to już chyba Sony) A ja powiem co innego: Jak tu nie kochać X360(i w porywach PCta)? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować