Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

Jak to wszystko widzę co pokazują i piszą o Assasin''s Creed to ja tylko zadymy będę robił, żeby brać udział w niezwykle efektownych ucieczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 01:04, Luk Zombi napisał:

bardziej realistyczniejsze zabójstwa np takie jak w grze Medieval II w filmikach przy
zlecaniu zabójstw, tam zamachowcy atakowali z zaskoczenia czesto w orginalny sposób (spalenie
gospody wraz z celem, zrzucenie z mostu bardzo dużego kamulca, wąż w łóżku).

Takie coś nie zawsze było możliwe, poza tym Assassyni mieli zabijać publicznie, chodziło o terror. No i ich kodeks nakazywał im zabijać face2face. Więc wbrew pozorom jest to bardzo realistyczne, cokolwiek by ci się nie wydawało.

Dnia 14.07.2007 o 01:04, Luk Zombi napisał:

Po prostu szalona bieganina za celem mi nie pasuje wiadomo że zaraz by się zleciała połowa krzyżowców.

No to już wiesz dlaczego to bractwo zabójców nazywało się w oryginale "Hashishins".

Dnia 14.07.2007 o 01:04, Luk Zombi napisał:

Dwa chciałem żeby była akrobacja, ale tu to przesada, w Prince of Persia pasowała akrobatyka
ponieważ gra miała baśniowy charakter, ale tu mamy normalny historyczny okres bodaj III krucjaty,
więc te wszystkie bajery według mnie niszczą klimat średniowiecza.

W tym czasie mnisi Shaolin byli niemal bogami. Uwierz, nie tylko oni potrafili tak biegać, skakać itd.

Dnia 14.07.2007 o 01:04, Luk Zombi napisał:

Trzy - wrogowie - miałem nadzieję że wrogowie będą wielkim zagrożeniem a tu z łatwością ich
rozwalamy.

Bo Assassyn nie był zwykłym człowiekiem, nie porównuj żołdaka do zawodowego mordercy, mający np. przewagę wiedzy (czyli uderza tam, gdzie najłatwiej będzie mu zabić wroga - nie na oślep).

Dnia 14.07.2007 o 01:04, Luk Zombi napisał:

I jeszcze jedno: To jest tylko i wyłącznie moje zdanie, nikt nie musi sie z nim zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawę zeskoku z około 13-15m (wygląda mniej więcej na tyle), jest jak najbardziej możliwy do wykonania przez kaskaderów. Jeśli chodzi o kaskaderów i ich skoki z wysokości to coś takiego to chleb powszedni, a zważając na to że nasz Asasyn to dosyć sprawny koleś, oraz że jest to gra ;] ... czemu by nie. Stos siana zamortyzował upadek, tyle że wóz trochę by się rozpadł, no ale mniejsza.

Jeśli chodzi o reakcje tłumu, fakt przydało by się chociaż zdziwienie, szok czyli naturalne reakcje, bo nawet człowiek który zna takiego asasyna odskoczył by z przerażeniem jak metr obok niego spadł by człowiek, bo niby jak w ułamku sekundy miał w nim rozpoznać asasyna. Z drugiej jednak strony zauważcie że babka która komentuje film, sama zdziwiła się że tłum nie zareagował, więc może był to po prostu przypadek że nikt nie zwrócił uwagi.

> Trzy - wrogowie - miałem nadzieję że wrogowie będą wielkim zagrożeniem a tu z łatwością ich
> rozwalamy.
Nawet teraz człowiek uczący się sztuk walk, zdobywa wiedzę jak radzić sobie z więcej niż jednym przeciwnikiem, oczywiście jest to dużo trudniejsze, ale mimo wszystko osoby które żyją daną sztuka walki, czy uczą się ich od dziecka raczej poradziła by sobie w takich sytuacjach, a Asasyn i tak był jeszcze bardziej wyszkolony no i zabija raczej bez wahania.


Jeśli chodzi o grę, gdy z początku o niej usłyszałem nawet nie była zapowiedziana na PC, wręcz zastanawiałem się jak zdobyć PS3 i tą grę, ale na szczęście na chwile po tym w ikonkach maszyn na które pojawi się gra doszedł także PC. Teraz wystarczy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:32, Bartold-1991 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=QyZVXVtHFPY
>
> obejrzeliscie niedowiarki? :))
>
> teraz morzemy rozmawiac co jest "realistyczne"
Ale to jest 6m, nie 4. 4m to ja już widziałem na żywo i wiem mniej więcej ile to jest.
Poza tym, Ubi jest mocno zafascynowane PK i zastanawia mnie, kogo zatrudnili do motion-capturing:)
Pewnie ktoś z UFF albo Yamakasi:)


Jest to 6 metrów lecz skacze to bez żadnej amortyzacji ,a przy lądowaniu na siane pod odpowiednim kątem bardzo wyszkolony czlowiek może skoczyć z takij wysokości nie robiąc sobie krzywdy, a taki Asassyn był co najmniej nad-cłowiekiem niemal że Bogiem w swym fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 23:56, Fifisz napisał:

/ciach/

Mnie tego nie mów, ja to napisałem kilka stron temu... Ja tylko oceniłem filmik, bo gostek gadał o skoku z 4m a dał z 6u. Dobrze wiem, że można robić takie skoki, ale chyba nie doczytałeś czegoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 00:29, Bartold-1991 napisał:

> /ciach/
Mnie tego nie mów, ja to napisałem kilka stron temu... Ja tylko oceniłem filmik, bo gostek
gadał o skoku z 4m a dał z 6u. Dobrze wiem, że można robić takie skoki, ale chyba nie doczytałeś
czegoś:)

No dobra, jedną stronę temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEE!
Czemu z tego zrobili takie coś?!
Myślałem że będzie fajna sieczka TPP jedyna jaką znam a tu takie G zrobili
Jest tu jakieś AI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:19, lelel-94 napisał:

NIEEEEEEEEEEEEE!
Czemu z tego zrobili takie coś?!
Myślałem że będzie fajna sieczka TPP jedyna jaką znam a tu takie G zrobili
Jest tu jakieś AI?

Idź, nie wracaj... Poczytaj cokolwiek o tej grze (i Asasynach) to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:19, lelel-94 napisał:

NIEEEEEEEEEEEEE!
Czemu z tego zrobili takie coś?!
Myślałem że będzie fajna sieczka TPP jedyna jaką znam a tu takie G zrobili
Jest tu jakieś AI?

LOL. Niema Al. Masz rację ;)
Od pół roku wiadomo że to będzie połączenie PoP-a z Hitmanem, a ten się teraz obudził. Jak chcesz sieczki, to pograj sobie w Devil May Cry 3. A czemu zrobili takie coś ? Bo większości graczy się takie coś podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:57, Karlik00 napisał:

mam nadzieje że jej niewypuszcza tylko pod dx 10... to byłby dramat... musiał bym wymienic
mojegoi gfa7950gt z wymienionym chłodzeniem na tańszego gr8800 XF porażka XD


Spoko, wtedy oboje będziemy mieli takiego samego wałka. Też mam taką grafę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:16, Polkin napisał:

Nawet teraz człowiek uczący się sztuk walk, zdobywa wiedzę jak radzić sobie z więcej niż jednym
przeciwnikiem, oczywiście jest to dużo trudniejsze, ale mimo wszystko osoby które żyją daną
sztuka walki, czy uczą się ich od dziecka raczej poradziła by sobie w takich sytuacjach, a
Asasyn i tak był jeszcze bardziej wyszkolony no i zabija raczej bez wahania.



Wszystko się zgadza, ale trzeba to jeszcze pokazać. Ta walka tego nie pokazuje, ci żołdacy po prostu stali i czekali aż assasin wykończy ich pokolei i nawet miał czas by combosy stosować, do licha to powinny być szybkie, celne i zabójcze ciosy, ta walka przypomniała mi stare filmy z tym panem od kopniaka z półobrotu ;). Zastanawiam się jak długą żywotność będzie miała ta gra bo bezsensu wydać kupę kasy by odłożyć grę po 2-3 dniach na półkę (viva OverLord). Nie podoba mi się ta moda robienia coraz krótszych gier. Doszło do tego, że w wystawianych ocenach doszła nowa kategoria longevity (Overlord 3/10 lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować