Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niebieski Smok na Xbox Live

19 postów w tym temacie

ten stuntman to raczej zapowiada się na przeciętnego gniota a nie hit, jak piszecie.
jak wygląda praca kaskadera przy kręceniu niebezpiecznych scen w wielkich hollywoodzkich produkcjach
to raczej stwierdzenie na wyrost - zawsze siedzi się za kółkiem, więc z tą pracą kaskadera, to może nie przesadzajmy :D

co do reszty - Ace Combat wygląda oszałamiająco, a blue dragon... no cóż, czekam na jakiś wolny, cichy wieczór, żeby w spokoju obczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:29, WorldWar3PL napisał:

Właśnie skończę ściąganie - zobaczymy zaraz tego smoka mutanta ... ;>


Jest SUPER! Chociaż z drugiej strony mam trochę bzika na punkcie jRPG i wiele mi nie trzeba, więc mogę być, hmm, stronniczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może przypadkiem, czy planowana jest polska wersja "Blue Dragon" na XBOX''a? Pytam, ponieważ podobno każda gra wydana przez Microsoft Game Studio miała się ukazać w pełnej lub w kinowej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie Sprawy do ekipy gram.pl

Po pierwsze piszecie na stronie gry na stronie gram.pl ze gra bedzie na 1 dvd wg ostatnich informacji w europie ze wzgledu na lokalizacje beda to 4 dvd

Po drugie: kiedy bedzie mozna skladac u was pre-ordfery na niebieskiego smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę czasu i sprawdziłem demko. Takie Final Fantasy z ciekawą grafiką.
Nie rozumiem za bardzo o co chodzi, kiedy trzeba ''naładować moc'' i pokazuje się taki pasek z elementem czerwony - trzeba w ten czerwony trafić? ;-)
A tak to.. dużo biegania, skakania, wkurzających rozmów i jeden a la pokemon w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:22, WorldWar3PL napisał:

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi, kiedy trzeba ''naładować moc'' i pokazuje się taki pasek
z elementem czerwony - trzeba w ten czerwony trafić? ;-)


Bo trzeba było tutoriale poczytać, geez. Ustalasz po prostu siłę ataku - im silniejszy atak, tym później zostanie wyprowadzony. Dodatkowo tak, trafienie w czerwone pole jeszcze bardziej zwiększa siłę ataku / czaru.

Dnia 13.07.2007 o 20:22, WorldWar3PL napisał:

A tak to.. dużo biegania, skakania, wkurzających rozmów i jeden a la pokemon w drużynie.


Wkurzających rozmów? Cóż no, jRPG to taki gatunek, który się albo kocha, albo go nienawidzi... ;)
A skakania to ja tam nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:41, Sita napisał:

Blue Dragon Wygląda tak...przeciętnie.


Na screenach tak sobie. W ruchu jest ładny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować