Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor: Airborne w sklepie gram.pl!

64 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 20:19, Grz3chu napisał:

spośród wszystkich FPSów prezentowanych na E3 Airbone to...miernota :|

A skąd wiesz, grałeś już? Czy oceniasz tylko po trailerach i screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.
W ogóle nikt tej gry na oczy nie widział a tu niektórzy oceniają tą grę jak by grali i mówią na przód jakieś głupie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:23, stanlee napisał:

A skąd wiesz, grałeś już? Czy oceniasz tylko po trailerach i screenach.

po trailerach, gameplayach, prezentacji na E3, a co może to nie wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:26, Grz3chu napisał:

> A skąd wiesz, grałeś już? Czy oceniasz tylko po trailerach i screenach.
po trailerach, gameplayach, prezentacji na E3, a co może to nie wystarcza ?

Jak dla mnie nie. To ja to samo moge powiedziec np. o Killzonie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny MoH, poza skokami spadochronowymi i grafa nic nie zmienili. Odgrzewanie sprawdzonego tytułu do bólu staje się conajmniej irytujace, i jeszcze ta cene. Irytujące...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Bardzo się cieszę, że można już składać zamówienia przedpremierowe na
MoH: A. :-)
Na pewno zakupię Airborna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:12, mefiperes napisał:

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Bardzo się cieszę, że można już składać zamówienia przedpremierowe
na
MoH: A. :-)
Na pewno zakupię Airborna. :)


To ja poczekam aż kupisz i na twoją opinię, wtedy sie zastanowię nad zakupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla czego te trailery ie sa puszczane w predkosci 256 kb/s to jest polska i wieksza czesc nie ma nic poza laczem 256 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wirtusie taniej:)
A sama gra po trailerach zapowiada się naprawdę nieźle. Wyobraźcie sobie że każdą misję można w zasadzie wielokrotnie przechodzić na różne sposoby , gdyż to od nas zależy w którym miejscu wylądujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ląduj sobie gdzie chcesz.... zapewne żeby przejsc daną wisje bedzie trzeba dokonać rozwałki W TYM WŁAŚNIE MIEJSCU. Niby tak ale produkt wydaje sie byc pod tym względem jak stalker który jest grą wybitną, ale jak na oferowane tam 400h zabawy to przeszedłem raz i mam dość. a to dlaczego? bo znowu bede musiał sie przebijać przez te same lokacje, on bedzie tu on tu, ew sie ruszy jak zabije tego. W tej jakosci trailerze gra prezentuje sie ładnie, mam nadzieje ze motion blur bedzie działał solidnie nieznaczącą wpływając na ostrosc obrazu co ma znaczacy wpływ jesli chodzi o jakos grania na pcie a Xie chociażby. Multi nieratuje sprawy bo znając życie bedzie tak jak z Rainbow six : vegas. Nikt o zdrowych zmysłach niezahostuje ci gry. Jedyny server na którym grało sie wmiare przystepnie z 12 graczami to server postawiony na kompie c Quad corem 8800gt SLI i łaczem tnetu 10mb... wiec niefazujcie sie na multi bo znajac polski internet bedzie lagować do takiego stopnia iż wystrzał z własnej broni zobaczysz po 2 sekundach, Oczywiscie mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie niezle :)
super efekty graficzne, zarabisty rag-doll, klimatyczne lokacje ( przynajmniej te z trailera ), slow motion .... jak dla mnie wypas :)

Co do ceny to 120zl to nie tak duzo w porownaniu z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale to będzie murowany hit. Teraz mówicie, że to g**no, ale zagracie to uciekniecie od swojego ukochanego CoD''a, którego w tym momencie ubóstwiacie. Jeśli ktoś grał w Medala i w CoD''a, i zna sie na temacie, a nie na chwilowym zauroczeniu, to dowie się, że CoD''a traktuja po macoszemu, na odwal się. Co innego z Medalem. Czy ktoś z was zawiódł się na Medalu? No właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 zł to trochę za drogo.. Zwłaszcza, że w tym roku wychodzi jeszcze Call of Duty 4, które będzie kosztować góra 100 zł. Raczej zdecyduję się na ten drugi tytuł, zwłaszcza, że realia gry zostały zmienione i szykuje się rewolucja w CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować