• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Steven8

Windows Media Player-temat ogólny

Pytanie

Witam, jest kilka tematów o Windows Media Player, ale nie znalazłem ogólnego tematu. Zacznę od mojego problemu. Mam Windows Media Player 11 i podczas odtwarzania piosenek co jakiś czas utwór "przeskakuje" o jakieś 2-3 sekundy do przodu, niby nic ale jest to bardzo denerwujące.. Nie chciał bym zmieniać odtwarzacza na jakiego Winampa albo coś takiego, jakoś inne mi nie podchodzą.. Co mogę zrobić z tym fantem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

49 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam takie pytanie, czy w Windows Media Player chyba 11 mozna ustawic, by na liscie utworow NAJPIERW wyswietlało nazwę zespołu a dopiero potem tytuł poszczegolnej piosenki?

Jest mozliwosc kolejkowania utworow jak w Winampie pod Q?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.07.2007 o 19:57, Steven8 napisał:

Mam Windows Media Player 11 i podczas odtwarzania piosenek co jakiś czas
utwór "przeskakuje" o jakieś 2-3 sekundy do przodu, niby nic ale jest to bardzo denerwujące..


No coz... Problem dosc dziwny, jednak zaczalbym od przeinstalowania sterownikow karty dzwiekowej :) potem oczywiscie reinstalacja WMP 11. Pytanko: czy to sie dzieje podczas odtwarzania mp3 czy wma czy obu? Moze byc tak, ze pliki masz po prostu pouszkadzane :) sprobuj zripowac jakas plyte WMP11 do formatu mp3 i wtedy ja odtworz - jak bedzie OK to znaczy ze jakos"?" pliki muzyczne sa uszkodzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2007 o 10:33, Night Elf napisał:

Mam takie pytanie, czy w Windows Media Player chyba 11 mozna ustawic, by na liscie utworow
NAJPIERW wyswietlało nazwę zespołu a dopiero potem tytuł poszczegolnej piosenki?


Niestety mozna to zrobic tylko wylacznie w okienku listy Biblioteki a nie w liscie odtwarzania... metoda bardzo prosta :) Drag&Drop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2007 o 11:09, The-Darkest napisał:

> Mam takie pytanie, czy w Windows Media Player chyba 11 mozna ustawic, by na liscie utworow

> NAJPIERW wyswietlało nazwę zespołu a dopiero potem tytuł poszczegolnej piosenki?

Niestety mozna to zrobic tylko wylacznie w okienku listy Biblioteki a nie w liscie odtwarzania...
metoda bardzo prosta :) Drag&Drop :)


A nie ma jakiegos plugina do WMP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przy każdym rodzaju jest takie coś ;/ A nie ukrywam, wolę WMP niż Winampa.. Zawsze miałem sterowniki Soundmaxa, i nie wiem jakie są optymalne, możesz mi coś poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2007 o 20:41, Steven8 napisał:

Przy każdym rodzaju jest takie coś ;/ A nie ukrywam, wolę WMP niż Winampa.. Zawsze miałem
sterowniki Soundmaxa, i nie wiem jakie są optymalne, możesz mi coś poradzić ?


No coz, pierwszym krokiem jest deinstalacja obecnych :) drugim wlozenie plyty ze sterownikami - to plyta CD dostarczana razem z plyta glowna :) i instalacja sterów :) oczywiscie mowie o przypadku, kiedy karta dzwiekowa jest zintegrowana :) jesli chcesz miec pewnosc ze to nie beda sterowniki pobierz najnowsze :) ze strony producenta Twojej plyty glownej :) pewnie ASUS? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2007 o 16:18, Steven8 napisał:

Asus i karta jest wbudowana :)


No wlasnie, czyli wchodzisz na strone producenta, szukasz modelu swojej karty i sciagasz odpowiednie stery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2007 o 19:50, The-Darkest napisał:

> Asus i karta jest wbudowana :)

No wlasnie, czyli wchodzisz na strone producenta, szukasz modelu swojej karty i sciagasz odpowiednie
stery :)

aaa to takie buty :D Dzięki wielkie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2007 o 19:50, The-Darkest napisał:

> Asus i karta jest wbudowana :)

No wlasnie, czyli wchodzisz na strone producenta, szukasz modelu swojej karty i sciagasz odpowiednie
stery :)

Hmm ściągnąłem to i są dwie wersje 64bit i 32bit, mam Windowsa Home i procka Athlona 3000+, co wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.09.2007 o 21:31, Steven8 napisał:

Hmm ściągnąłem to i są dwie wersje 64bit i 32bit, mam Windowsa Home i procka Athlona 3000+,
co wybrać ?


To wersja windowsa 32 i 64, zainstaluj ta ktora odpowiada Twojemu systemowi :) prawdopodobnie jest to 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2007 o 00:25, The-Darkest napisał:

> Hmm ściągnąłem to i są dwie wersje 64bit i 32bit, mam Windowsa Home i procka Athlona 3000+,

> co wybrać ?

To wersja windowsa 32 i 64, zainstaluj ta ktora odpowiada Twojemu systemowi :) prawdopodobnie
jest to 32

Hmm wchodzę w 32Bit i są jeszcze dwa foldery: 2003 i 2K_XP, to który ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2007 o 14:52, Steven8 napisał:

Hmm wchodzę w 32Bit i są jeszcze dwa foldery: 2003 i 2K_XP, to który ??


Ech... No logiczne jest ze 2K_XP, prawda? To dotyczy Twojego systemu operacyjnego, skoro juz wiemy ze masz XP to musisz wybrac ten folder przeznaczony do XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2007 o 23:41, The-Darkest napisał:

> Hmm wchodzę w 32Bit i są jeszcze dwa foldery: 2003 i 2K_XP, to który ??

Ech... No logiczne jest ze 2K_XP, prawda? To dotyczy Twojego systemu operacyjnego, skoro juz
wiemy ze masz XP to musisz wybrac ten folder przeznaczony do XP

OMG, dopiero teraz doszło do mnie, że 2K=Windows 2000.. Ale gappa xD Zainstalowałem już 2K_XP i działa, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2009 o 20:29, jackass napisał:

Jak ustawić ,żeby nie usuwała się lista odtwarzania (odtwarzanych plików) ,po zamknięciu
programu ?


Musisz ja zapisac, niech zacznie odtwarzac jakies utwory z listy, przejdz do teraz odtwarzanych i po prawej z menu (kliknij na takiej strzalce) wybierz: zapisz liste odtwarzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować