Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

StarCraft 2 wyjdzie - ludzie będą się cieszyć. Gdyby zaraz potem ukazał się d3.. no cóż, Blizz po prostu odniósłby gigantyczny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:15, WorldWar3PL napisał:

StarCraft 2 wyjdzie - ludzie będą się cieszyć. Gdyby zaraz potem ukazał się d3.. no cóż, Blizz
po prostu odniósłby gigantyczny sukces.


Blizz non-stop odnosi gigantyczny sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wieść o wydaniu StarCrafta 2 jest najważniejsza. A to co teraz robi Blizzard jest mało istotne ;- )
No dobra... W sumie Diablo 3 nie byłoby złe. Chociaż lepsze mogłoby być coś świeżego. Jakieś nowe uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:43, Cirian napisał:

A ja osobiscie mam nadzieje na jakis wspanialy nowy, ambitny projekt (najlepiej jak najbardziej
RPG''owy ;)), dzieki ktoremu po dwoch latach od jego wydania bedziemy blagac o jego kontynuacje
;).
Glowny przekaz: mysle, ze czas najwyzszy na nowa marke.


No właśnie, Blizzard raczej stara się przecież robi dużo szumu wokół jednej gry która jest kontynuacją. Więc stawiam na nową markę. Zresztą, ile można jeździc na ''starociach''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał aby ten tajemniczy projekt to było Diablo 3 ewentualnie jakaś nowa marka tak czy siak zapowiada się jakaś niezła gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napiszę-Diablo III, na tę grę czekam już tyle lat, w sumie tylko na tę grę jeszcze czekam. Jeśli już jesteśmy przy absurdalnych pomysłach to w WoW EK można było mieć minipeta: pandę, zerga, i mini Diablo. Zerg już nam sie pojawił w Starcrafcie II, więc może diabełek, bo pandy z żadnego uni nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością nie będzie kontynuacja żadnej z serii, juz dawno było zresztą wspominane, ze tworzą mmo nie związane tematycznie z zadnym ich dziełem. Obstawiam, ze wlasnie nad tym, a nie nad Diablo 3 pracuje owy "trzeci zespół".

@Meykan
Czy ten trailer na pewno pochodzil od Blizzarda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować