Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź - Driver: Parallel Lines

40 postów w tym temacie

Hakken

Z przenoszeniem gier pomiędzy platformami bywa różnie. Zazwyczaj efekty są, delikatnie mówiąc, niezadowalające. Czasami jednak okazują się lepsze od pierwowzoru, tak było chociażby z Jade Empire. Jak będzie z Driver: Parallel Lines, zobaczymy. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź - Driver: Parallel Lines" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz może ma wójka w Ameryce hehe, ja też jestem przeciwnikiem piracenia i ściągania płatnych gier z Neta, wole orginały (zawsze to jakiś szpan przed kolegami) np. z tej strony, owszem gry trochę kosztują, ale w niektóre tytuły warto zainwestować np. w Heroes of Might and Magic V + Dodatki (jeden już jest "Kuźnia Przeznaczenia i drugi w drodze "Plemiona Wschodu"), albo w The Elder Scrolls IV - Oblivion + Rycerze Dziewięciorga + Drżące Wyspy, diablo50 podejrzewam że dostaniesz banana albo degrada na Bumlata czy jakoś tak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Driver: Parallel Lines jest już bowiem od ponad roku obecny na konsole poprzedniej generacji - PS2 oraz Xboksa."
Czytaliście tą zapowiedź? Zdaje się, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedź na posta użytkownika wielk

Dnia 14.07.2007 o 20:59, DArkon1990 napisał:

A skąd wiesz może ma wójka w Ameryce hehe, ja też jestem przeciwnikiem piracenia i ściągania
płatnych gier z Neta, wole orginały (zawsze to jakiś szpan przed kolegami) np. z tej strony,
owszem gry trochę kosztują, ale w niektóre tytuły warto zainwestować np. w Heroes of Might
and Magic V + Dodatki (jeden już jest "Kuźnia Przeznaczenia i drugi w drodze "Plemiona Wschodu"),
albo w The Elder Scrolls IV - Oblivion + Rycerze Dziewięciorga + Drżące Wyspy, diablo50
podejrzewam że dostaniesz banana albo degrada na Bumlata czy jakoś tak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ta gra już dawno jest na konsole to nie wiem.
Ja jestem Pecetowcem i interesuje się tylko tymi grami które mają wyjść na PC.
A gry na Konsole to niech Konsolowcy śledzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

driver 3 pokazał na co go stac i raczej wątpie żeby gracze się "garneli" do tego tytułu ;P takie jest moje zdanie to będzie marna podróbka GTA to wszystlo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i następny dowód, że może diablo50 nie jest tym "%$%@#$$^" piratem.
"Driver: Parallel Lines. Choć nie do końca. W wielu krajach gra ta miała już swoją premierę dnia 26 czerwca bieżącego roku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale miało być:
"Driver: Parallel Lines.(...). W wielu krajach gra ta miała już swoją premierę dnia 26 czerwca bieżącego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepszy od poprzedniej części ale i tak lipa nie polecam gorsze niż GTA ale pograć na nudy warto.
A pan o nicku "wielk" powinien dosta warna bo nie jest powiedziane że ma pirata itp. każdy może mieć gry z innego kontynentu/kraju nie tylko z polski (jakieś znajomości itp) jak ja np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na PS2... DOSKONAŁA! Polecam i potępiam piarctwo. Jak miałem PS2 to nie miałem ani jednego pirata na nią. Teraz gram na PC - i czekam na Drivera PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:48, wielk napisał:

ja też bym ją miał ALE JA NIE JESTEM PIRATEM I NIE ŚCIĄGAM PIRATÓW Z WAREZÓW ty %$%@#$$^ piracie

otóż panie psedomodku w sumie masz pan z 12 lat bo pan widzisz tylko błędy u innych a sam nie zauważasz, że gra na konsolach już jest od bardzo długiego czasu i można w nią grać całkowicie legalnie.

a co do gry to gar się dobrze, jest fajna zmiana klimatu gry, ale fabuły nie chce za bardzo zdradzać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować