Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrażenia z tech-dema Disciples 3

85 postów w tym temacie

zeby nikogo nie obrazic powiem ze graficznie gra prezentuje sie ladnie ale jak dla mnie przypomina troche LOTR:BFME I & II :P oczywiscie graficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Disciples 2... to już pięć lat, jak ten czas leci. Na szczęście trzecia część jednej z najbardziej charakterystycznych PeCetowych serii turowych gier strategicznych nadchodzi! Co prawda pojawi się za około rok, ale wczesne tech-demo (prezentowane na E3) zapowiada, że cierpliwość fanów zostanie nagrodzona dopracowanym tytułem.

Przeczytaj cały tekst "Wrażenia z tech-dema Disciples 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech 3D (co to znaczy ,,wiekowy komp"?), brak wszystkich ras...... Nie wiem czy to wypali. Disciples (1&2), były całkiem fajne, ale z czasem zaczynały nudzić, brakowało większej różnorodności obiektów na mapie (jak w HoM&M). Jakoś o dodaniu nowych miejsc do eksploracji twórcy nie wspominają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do daty premiery..... z grudnia 2007 zrobil sie rok 2008? hm, cos mi tu brzydko pachnie, albo jakas literowka, albo przesuneli premiera, ale az o rok? :|
a co do gry, to juz nie moge sie doczekac i napewno kupie, ladnie bedzie sie prezentowac na polce wraz z pozostalymi czesciami (niestety procz jedynki :(, kto mi powie kto polonizowal 1? nie czasem CDP? jesli tak to nie byloby szansy jakos wproadzic jej do ponownej sprzedazy za jakies pare groszy? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:16, Pawel5646986434 napisał:

Nigdy nie lubiłem disciples. Pamiętam jak kiedyś grałem w dwójkę i miałem zabić zbuntowanych
chłopow.Jak się okazało było ich 2-ch.Wolę heroes V :)

Jak już to porównuj gry z tego samego okresu, kiedy wyjdzie trójeczka, kiedy.... Szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grafika w drugiej czesci byla genialna i basta. Po drugie, wg gamespot premiera czesci trzeciej jest planowana na drugi kwartal 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:14, ashar napisał:

co do daty premiery..... z grudnia 2007 zrobil sie rok 2008? hm, cos mi tu brzydko pachnie,
albo jakas literowka, albo przesuneli premiera, ale az o rok? :|


To niestety nie jest literówka. Też bym wolał, żeby była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być i 2009, ale jeśli zrypią mi Disciplesy III to chyba będą kolejne wiadomości o zabójstwach spowodowanych grami :P (joke... or not?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa proste, że obowiązkowy zakup ! Ludziska jedna z moich pierwszych gier (na PC) to Disciples !! To były piękne czasy :D Nie chce grafiki, chce starego disciplesa z nowymi jednostkami i bohaterami, nową muzykę i mapy. Nic więcej nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"trzecia część jednej z najbardziej charakterystycznych PeCetowych serii turowych gier strategicznych", a pamiętam gdy wyszła pierwsza część to przeszła prawie bez echa, jeśli dobrze pamiętam została wybrana jedną z najbardziej niedocenionych produkcji.
A co do grafiki, mnie tam się bardzo podobała w obu częściach, a druga część już na pewno biła na głowę 3 i 4 "hirołsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kolejne zostaną prawdopodobnie (jeśli gra się dobrze sprzeda) dodane w oficjalnych rozszerzeniach."

To ja czekam na dodatki. Dla mnie bez Hord Nieumarłych nie ma Disciples.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować