Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrażenia z tech-dema Disciples 3

85 postów w tym temacie

Podejrzewam, że ktoś sobie robi jaja... Miało być w 4-tym kwartale 2007, a teraz, że 2008 :[[[[ Chlip, chlip... A tak się cieszyłem na wieści, że pogram jeszcze w tym roku :( chlip, chlip
Mam nadzieję, że dorówna dwójeczce, w którą się zagrywam do dziś dnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Disciplesa, grałem w pierwszą część i od razu mi się spodobała, druga część była jeszcze lepsza, później dodatki...oj było grania. Czekam absolutnie na część III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą gre trzeba miec orginalną tak jak Heroesów -
dla mnie nie ma lepszych gier na PC niż Discaples i Homm i z pewnością dla innych też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę mić. Disciples to przykład gry gdzie KLIMAT zwycięża z techniką i grafiką....mało jest takich tytułów na rynku.
Znowu zarwane nocki mnie czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy, coś się zaczyna... Niestety, za dużo tu HoMM, za mało Disciplesa (ruch w czasie walki? zgroza!!).
I co do drobnej bzdury pisanej w zapowiedzi w CDA: używanie miksturek w czasie walki było już w drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze Disciples 3 wychodzi,ale szkoda ze dopiero w 2008
Disciples 3 jak na pierwsze wrazenia grafike ma ładna chodz przez ten rok jeszcze ja dopracuja i bedzie gites;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadło mi do gustu to zdanie: "W Disciples 3, według zapowiedzi, będzie można pograć na stosunkowo wiekowym PeCecie. Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z próbą znalezienia "złotego środka", a nie bezmyślnym implementowaniem wszystkich najnowszych efektów graficznych." - Gra może mieć wielką grywalność, twórcy na pewno bardzo skupiął się na rozgrywce i "smaczkach" ją umilających. I to jest prawidłowe postępowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale jednak 2 miała ten klimat ktory nie meczyl tak jak w HoMM dochodzenie do przeciwnika teraz trojwymiar rzut izometryczny byl fajny :D Pozatym mam nadzieje ze zachowaja poziom trudnosci tak wysoi jak w 2 bo jest to gra o wiele trudniejsza niz kazdy HoMM.Jeszcze jeden minus czemu nie ma w podstawce krasnoludow ;( Ale przynajmniej sa Potepnieni. Ja narazie pozostaje mroczny klimat Disciples 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś tu nie rozumiem... Już dość dawno temu na pytanie ''czemu tylko 3 rasy?'' twórcy odpowiadali, że chcą grę dopasować, dopieścić, zoptymalizować, czasu, wiecie, brakuje, a następne rasy wyjdą w dodatkach. Fajnie, tylko teraz widzę, że premiera została dość znacznie odsunięta. Ale przecież wcale nie po to, by jednak wprowadzić już w podstawce 4 strony konfliktu... Co to, to nie... :( Smutne. Te dźwięczące monety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowo 2008 r. to bardzo długo. Ale pamiętam, że na dwójkę też tyle czekałem. Kiepsko zrobili z tymi rasami - choć ja i tak zawsze grałem Imperium, innymi też, ale Imperium mi jakoś tak najbardziej przypadło do gustu. Myślę, że te rasy to może być niewypał, bo sporo osób lubi grać Górskimi Klanami czy Hordami Nieumarłych. Nie mogę się doczekać znów tego klimatu, tej muzyki, mrocznej grafiki i przede wszystkim wspaniałej fabuły (no chyba, że zawalą jak z tymi rasami). No, ale poczekamy, zobaczymy czy gra będzie takim hitem jak poprzedniczki.

P.S. Aha i jeszcze jedno. Ta gra jest dużo lepsza od Heroes of Might and Magic i nie ma jej co nawet do niej porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną rasą jest Legion. Ciesze się ,że będzie to rasa grywalna... Co do klanów to nieżałuję, że jej niebędzie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że się w tej serii zakochałem :D Na D3 czekam z niecierpliwością, ale szkoda, że jeszcze sobie poczekam.... :/ Obym nie doznał zawodu jak przy G3, nicy full bajer, ale przereklamowany. Poza tym wolałbym 2D, ale... Kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze ze 3D zabije ten klimacik...
Duzo nie gralem (ostatnio chyba dwa lata temu gralem...). Tylko w dwojke. Nie pamietam ktory dodatek ale pykalem chyba krasnoludami i doszedlem do mapy gdzie gral ze mna jakis rzekomo zaginiony syn jakiegos krola - ktory potem chyba okazal sie stac po przeciwnej stronie :-> Chyba, bo to dawno bylo i nie pamietam.
Jednak klimat jaki niosla ze soba gra - wlasnie ta prosta, jakby "brudna" grafika, postaci swietnie zrobione. Muzyka, tresc, obraz - to wszystko razem dalo doskonaly efekt.
Bez przegladania tych screenow - boli mnie ze idzie w 3D. Kwas :-/

Z nieco innej beczki: jest moze Disciples II na Maca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 to jest najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. SF trochę przesadza z tym ciągłym przenoszeniem daty premiery, ale miejmy nadzieję, że drugi kwartał 2008 roku Renaissance już wyjdzie bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja bardzo grzecznie poczekam i zakupie tym razem nawet wersje kolekcjonerska jesli takowa sie pojawi:) w Homm5 nie gralem ale nie lubie tego cukierkowego klimatu. bleee... Apostolowie to jest ta gra w ktora warto popykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jednak najbardziej będzie brakowała martwiaków. Obok Imperium byli moją ulubioną frakcją. Wprawdzie każda rasa miała jakieś plusy to jednak te dwie najlepiej trzymały klimat. Mam nadzieję, że chociaż Imperium zostanie w tej części porządnie dopracowane bo po dotychczasowych screenach widzę, że Legiony Bethrezena to znowu będzie jakiś koszmar skacowanego pracownika rzeźni ;-P
Że niby jak coś jest z piekła to od razu musi to być jakiś bezkształtny kawał przypalonego mięcha. Dlatego mimo, że Demony były dosyć mocne to nie lubiłem nimi grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować