Zaloguj się, aby obserwować  
Gracz1234

Arathum - gra forumowa

396 postów w tym temacie

[A ja powiem, że gdyby wszystko zaczęło się "od nowa" to chętnie bym się przyłączył. O!
Oczywiście jeśli byłaby taka możliwość.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się fabuła nie podoba, albo nie możecie pisać, to się o tym mówi. wszystkich widywałem na gg, więc jakoś nie potrafię sobie wyobrazić żeby zaszkodziłoby wam zajrzeć w ten temat. a poza tym odpowiada się na pytania i prośby... ale po co, nie?

ja mogę od czasu do czasu pisać, choć generalnie rzadko będę na forum zaglądał. bedę pisał bez względu na fabułę czy mistrza gry. byleby było o czym i z kim pisać. chyba że jestem tu jakoś niepożądany, to mówcie wprost, to nie będę zawracał sobie głowy w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dużo osób było by chętnych do pisania w nowej edycji Arathum, więc może ktoś nowy lub jeżeli Yahoo będzie chciał być dalej MG, napisze jakąś nową fabułę? Byłoby fajnie ;)

PS. Tylko bez wywyższania MG w drużynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 19:23, Prince07 napisał:

Widać, że dużo osób było by chętnych do pisania w nowej edycji Arathum, więc może ktoś
nowy lub jeżeli Yahoo będzie chciał być dalej MG, napisze jakąś nową fabułę? Byłoby fajnie
;)


Moge dalej to prowadzić tylko coś mi się wydaje, że obojętnie co zrobię to wszystkim nie dogodzę. Spróbowac jednak zawsze można. Za chwilę wakacje itp. więc każdy z nas pewnie będzie miał więcej czasu. Kontynuowałbym może ta stara fabułę zabijając stara postać, która faktycznie wywyższała się na tle innych. Może każdy zgłosi swoje wyraźne propozycje odnosnie tego co ma się dalej dziać to bedę wiedział co i jak poprawić. Czekam...

Dnia 01.06.2008 o 19:23, Prince07 napisał:

PS. Tylko bez wywyższania MG w drużynie ;)


Szkoda, że dopiero teraz mi mówisz, że to Ci nie pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jedyne co jest do poprawienia to z pewnością postawienie jasnego celu przed drużyną. Myślę, że jak pojawi się cel, to każdy (na swój sposób) będzie do niego dążył. Przecież możemy na moment jakoś się podzielić, a tak to każdy unika każdego nie wiedząc co tak właściwie robimy...

poza tym to jest mi obojętne jak wszystko się potoczy. MG jest od tego żeby prowadzić grę a to MY powinniśmy się dostosować. Z tego co pamiętam to na tym polegają frpgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 22:24, Gufs napisał:

jak dla mnie to jedyne co jest do poprawienia to z pewnością postawienie jasnego celu
przed drużyną. Myślę, że jak pojawi się cel, to każdy (na swój sposób) będzie do niego
dążył. Przecież możemy na moment jakoś się podzielić, a tak to każdy unika każdego nie
wiedząc co tak właściwie robimy...


Może jakieś propozycje? Jak dobrze pójdzie to dzisiaj coś takiego a la patch do gry się ukaże a jak nie dziś to w najbliższych dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:18, YahooPL napisał:

Może jakieś propozycje?


Nie wiem... jestem kiepski w wymyślaniu nowych elementów fabuły, wolę raczej opisywać, to co jestem w stanie sobie wyobrazić... ale choćby ta maska kłamstw czy czego tam zaczęliśmy szukać. Powinniśmy się dowiedzieć gdzie to jest, co możemy spotkać na drodze do niej, jak ona wygląda, co ona robi, po co ona komu, co mamy z nią zrobić po tym jak ją znajdziemy, itepe itede. Przydałoby się, żeby nastąpiło coś, co nas zintegruje (jako postaci). Niestety nie licz na moją wyobraźnię, bo jest skrajnie wyczerpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:18, YahooPL napisał:

Może jakieś propozycje? Jak dobrze pójdzie to dzisiaj coś takiego a la patch do gry się
ukaże a jak nie dziś to w najbliższych dniach...


Nie wiem czy ten "a la patch" coś wniesie... Ja by był za zmianą fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:18, YahooPL napisał:

Może jakieś propozycje? Jak dobrze pójdzie to dzisiaj coś takiego a la patch do gry się
ukaże a jak nie dziś to w najbliższych dniach...


Nie ma sensu podawać propozycji, bo fabuła musi od zarodka po zakończenie siedzieć w głowie Mistrza Gry. ;-) Wydaje mi się, że kontynuowanie tej przygody - niezależnie od sposobu - będzie nużące, a to za sprawą powolnego rozwoju akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję z funkcji Mistrza Gry. Jak chcecie znać powody to na GS-ie wszystko napisane...

PS: To mój ostatni post na forum. Żegnajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też rezygnuję. nie z forum ale z arathum. jeśli ktoś ma ochotę to przecież może przejąć MG. ja szczerze wątpię aby Yahoo zmienił swoje postanowienie. gram.pl to nie papierosy - można rzucić bez mrugnięcia okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować