Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dille gryzie!

76 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2007 o 15:24, Mikos12 napisał:

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać...... buahahahahaha!! Gościu mnie rozwalił, on to pewnie
dla swojego playstation to by rodzinę sprzedał. A i nie wierzę, że obydwie konsolki przetrwają
10 lat. Nie ma to jak nieśmiertelne pecety;)))



szkoda, że twój nieśmiertelny pecet w niezmienionej formie wytrzymuje może z 24 miesiące bo albo coś padnie, albo już ci gierki nie chodzą tak jakbyś chciał. Ludzie też by żyli po 200 lat gdyby im większość organów przeszczepiać co 50 lat, ale ile zostanie z takiego człowieka, nic bo to już nie ten sam człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE GIER I MOCY KONSOLI NIE SKRYTYKOWAł , NAJPIERW MUSZą WYDAć JAKIEGOS KILLERA ( KWESTIA CZASU ) I POTEM PEWNIE DOKOńCZY SWóJ WYWóD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dille, kocham Cię ;] Wreszcie ktoś się odważył z wyższego szczebla powiedzieć prawdę o iksie, chwała mu za to. A to, że ktoś mówi prawdę nie oznacza od razu fanboystwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas016 wiesz co jeste ****** niepowiem co ,a tego gościa z newsa powaliło , co on ma 8 lat , bo wygląda na starszego , jakbym był jego szefem tyo bym go zwolnił , no już bez prezsedy zeby tak krytykowac mógł w inny sposób i łagodniejszy , bo to juz przechodzi ludzkie poijęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość ma radykalne poglądy :) ale jednak z porzuceniem starszej konsoli M$ się zgodzę - bo było hop siup i do widzenia :P Sony dało przynajmniej porządnego killera (god of war 2, niech się ktoś spróbuje nie zgodzić! Poszczuje kotem). Z kolei HD-DVD nie wyleci, to jest pewne. Powód? Widzicie dzisiejsze nagrywarki dvd? Mogą odzczytywać i zapisywać nie tylko dvd ale i cd... z Blu-Rayem i HD-DVD będzie to samo, prędzej czy później bo to jest możliwe :P
A najbardziej skorzystają z tych czytników komputery. Absurdalne? jak najbardziej! Dzisiejsze komputery dorównują mocy konsol a nawet je przebiją... za 3 lata te konsole będą przestarzałe :( A komputery będą mogły korzystać z tych czytników w pełni. Bo szczerze powiedziawszy na co komu 50gb płytki skoro gry zajmują maksymalnie koło 11gb na dysku? Na konsolach jeszcze mniej. A taki Crysis będzie wydany na jedne DVD (dwuwarstwowej) - ciekawe swoją drogą .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam jestescie głupi MS rządzi!!! a ps3 niech sie schowa , bo grałem na tych konsolach i wiem że X jest lepszy w wielu aspektach a i te problemy z awaryjnościa zostały usuniete już od czerwa kiedy weszła nowa linia X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecinny i Histeryczny Atak W strone konkurencji... Póki co to PS3 Niepokazał nic w czym byłby lepszy od X360. pozatym boże ludzie! zastanówmy się jakie byłyby koszty Produkcji gry na 50 GB! blu ray jak na dzisiejsze czasy jest jeszcze zbyt nowoczesny! tak samo jak naładowane elekrtoniką blaty kuchenne. Cena takiej gry byłabny z 3 razy wyższa... To prawda że stosunek microsoftu do Produktów jest niezadawalający i że budowa konsoli jest nieprzemyslana do konca, za to PS3 to maszyna 2 razy droższa? wypakowana "Symbolami nowoczesności" kosztującymi furorę z których póki co żadna gra niekorzysta w takim stopniu aby wybić się ponad xboxa360. Xbox 360 ma duży potencjał... na 5-7 letni produkt, przez ten czas bedzie dominował na rynku non stop. z czasem gry na ps3 beda coraz wieksze fajniejsze i droższe, pewno znajdzie sie grupka która przesiadzie sie wtedy na ps3 ale napewno nie wiekszosc. pozatym co to za problem wydać gre na 2óch płytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox tanszy, wiecej gier ktore w pełni go wykorzystuja, a psx3 narazie nie doceninone duże dziecko mysle ze do czasu ale ile to moze trwać bo coś za długo czyżby psx3 upadl tym bardziej gry na psx3 sa takie drogie ze szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:56, darklordvader napisał:

hahahahahaha co za koles . On chyba nie kume że sony przegrało już ten wyścig . Wogule to nawet
jeśli ps 3 pokonałoby Xboxa , to ma jeszcze Wii przed sobą które na 100 %nie da się wyprzedzić


PS3 będzie na pewno lepsze gdy będą gry wychodzić wykorzystujące prawdziwą potencjał tej konsoli (procesor....). XBox awaryjny (ale to na razie, może potem naprawią) a Wii ma kiepską grafikę (dla mnie to nie next-gen, widziałem call od duty na Wii, wyglądała jak COD1).
Nie mów co będzie dalej bo tego nie wiadomo.....
Ja stawiam na PS3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, tu aż roi się od fan boyów Xboxa. Niech ktoś mi powie co jest lepszego w Xboxie? Pracuje głośno jak mój komputer (czyli GŁOŚNO), jeszcze ta afera z awaryjnością. No porażka, a porażką PS3 (nie mówię tutaj o samym Sony, które porażek miało wiele) jest jedynie to, że nie ma na nią fajnych gier. Na razie. Bo np. Little Big Planet - to będzie dopiero gra, a jeszcze jak powyłażą te wszystkie kultowe tytuły takie jak Final Fantasy i inne. Bo według mnie, po co kupywac konsolę, skoro nie ma na nią gier? A tak PS3 jest o wiele lepszy od Xboxa, mój znajomy np. to tylko na nim słucha se muzyki, czy ogląda trailery gier. Ma po prostu większe możliwości. Jakby nie było zamierzam sobie kupi Xboxa360, ale tylko dlatego, że jest tańszy od PS3, gdybym miał więcej kasy, to bym z pewnościa kupił PS3, ta konsola ma po prostu dłuższą przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu nie powinien się tak zachowywać ;/ , myśli sobie że jest fajny... chyba prędzej moja konsolka ;).
Na pewno PS3 będzie się dobrze sprzedawać ;), ja tam wole MS I ICH Xbox360.
Mnie to nie obchodzi która konsola będzie lepsza, lubię to co lubię i nie wpłynie na mnie fakt że dana konsola się lepiej sprzedaje.
życzę Nintendo, Microsoftowi i Sony wielkich sukcesów ;)

Ale jestem fajny xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś może troszkę przesadził tą swoją gadką ale ja i tak nadal twierdzę że ps3 sie wybije jak wyjdą gry bo to one są siłą napędową sprzedaży konsol...z ps3 będzie jak z ps2 jej sprzedaż wzrośnie znacznie w 2008-10 roku bo wtedy będzie kilo mnóstwo świetnych gier a jak na razie można sobie dać spokój z nią.A co do xboxa to cóż...gears of war gra dla której chciałem kupić xa-będzie w tym roku na kompa,lost planet-no dla niej też chciałem kupić xa-jest na kompa...eee no to sorry jak wszystkie gry dla których warto kupić konsole wychodzą na kompa to nie widzę żeby sie opłacało ją kupić...tak samo było z pierwszym xboxem wiec na bank historia sie powtórzy

Kupie ps3 pod koniec roku tak jak kupiłem ps2 i nigdy nie załowałem ze nie mam x boxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale zgadzam się z kwestiami poruszanymi przez tego jakże szczerego i bezpośredniego Pana. Xklocek jest tak zaniedbywaną konsolą, że nawet nie ma o czym dyskutować (nie wiem o co połowa dzieciaków się tutaj burzy). Uważam, że dość dosadnie wytknął błędy Microshitowi, ale powiedział imo prawdę. Przecież wytknął M$ olewanie totalne klienta - ktoś się z tym nie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować