Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dille gryzie!

76 postów w tym temacie

Haha co do design... pracuje w empiku i mamy obydwie konsole jak rowniez Wii i powiem tylko jedno... konsole leza w gablotach tylko nie byly uzywane ani razu ... sa zamkniete i przenoszone tylko do szafki po zamknieciu a rano z szafki ida do gablot... No tu mam do powiedzania taka kwestie... Xbox 360 moze nie ma takiej świecocej powierzchni i takiego futurystycznego wygladu ( mi ta powierzchnia kojarzy sie z meblami za czasów PRL politura i te sprawy... ) ale ma to jedna ceche na wielki PLUS... PLAYSTATION 3 jest zawsze całe pomazane wystarczy lekko je dotkonac nie mowie juz o ryskach jakie powitaja nawet podczas ścierania kurzu z niej... szmatka do scierania wlasnie kurzu... normalnie tak jak na płytach powstaja takie mikrorysy... do tego to powierzchnia swiecąca.. wyglada to kijowo az strach pomyslec jak konsola by wygladał u mnie w domu gdybym ja miał... mam dwójkie dzieci małych... a nie miałbym zamiaru konsoli umieszczac pod sufitem aby dzieci jej nie tykały bo to nie święty grall... TO PODSTAWOWA SPRAWA KTÓRA BYM NATYCHMAIST WYMENIŁ W PLAYSTATION 3... a co do miejsca na jakichs tam listach... od września to tak PLAYSTATION 3 zero sprzedanych egzemplarzy... Nintendo Wii 2 sprzedane egzemplarze... Xbox 360 około 30 sztuk... dla mnie licza sie takie statystyki sprzedanych egzemplarzy... a nie jakies podawane przez sony, microsoft czy nintendo... I nie ma tu do rzczy cena... bo Wii jest najtańsze... więc niech mi nikt nie mówi że Xbox 360 jest tańszy jest oczywiście... ale wiekszośc ludzi jakieś 90 % i tak bierze na raty konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 18:13, greg_f napisał:

Uważam, że dość dosadnie wytknął błędy Microshitowi,
ale powiedział imo prawdę. Przecież wytknął M$ olewanie totalne klienta - ktoś się z tym nie
zgodzi?


tylko ze widzisz, wytykanie bledow miedzy konkurencyjnymi firmami, aka publiczne pranie brudow, jest mega zalosne. od tego jest prasa i przede wszystkim klienci. nabijac sie z konkurencji to od biedy mozna jak sie na wlasnym podworku ma czysto a wspomniana konkurencja do piet nie dorasta.
w/w pan jest wielkim bossem marketingu firmy ktora w poniedzialek oglosila z fanfarami przecene ps3 a kilka dni pozniej oglosila wycofanie przecenionego egzemplarza ze sprzedazy... dziwnym trafem jakos tego problemu nie zauwazyl, ale pedzi i biegnie, zeby gnoic konkurencje. zwolennikow to sony na pewno nie przysporzy.

a zupelnie poza tym - nie widze zadnego olewania klientow ze strony ms. mimo ze ich konsola byla tak awaryjna, door2door dziallo pieknie a wydluzenie gwarancji do 3 lat jest najlepszym dowodem ze firma nie ma podejscia "mamy twoja kase wiec mozesz sie teraz bujac". live dziala pieknie, do naszego kraju weszli i cena tez zawalczyli ladnie (bundle premium za 1399 - troche taniej niz 399 euro), ciagle wydaja back-compatibility updejty (choc sony w europie ten temat olalo po oporach) i sa mega otwarci na community (wystarczy poczytac majacy pare lat blog Larryego Hryba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to słowo "ewenement" oznacza coś bardzo rzadkiego, niespotykanego. Tyle, że jeszcze w pierwszym zdaniu newsa dowiadujemy się, że takowych "ewenementów" panoszy się na forach całe mnóstwo... (?) Coś autor tekstu sam chyba nie wie co chciał napisać, albo nie rozumie znaczenia słów których używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zorro właśnie dobrze napsiane bo niespotykane jest że na forach jest tyle tego , rozumiesz xD! a co do tematu ja mam zamiar kupic x ponieważ , ta konsola ma sporo fajnych gier i wiele ich wyjdzie w tym roku i wogóle ta konsola zapanowała na rynku polskim i myśle ze tak zostanie , bo wiecie w polsce sprzedaje się to co dobre i tanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:00, alibi100 napisał:

Moim zdaniem gość ma racje wytknął błedy Microsowtowi a nazywanie go fan boyem świadzczy coś
o autorze tego tekstu.

no moze masz racje, ale nie musiał to mówić tak chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:59, Ciastuś napisał:

bo sam jestes fanboyem sony co pieknie udowadniasz w poprzednim komentarzu, przypinajac latke
"fanboya ms" kazdemu kto uwaza inaczej niz ty. serio przesadzasz.

pranie brudow w tak zalosny sposob jak zrobil to Dille nie przystoi zadnej powaznej firmie.
a juz na pewno nie takiej ktora wysmiewana przez siebie konkurencje wciaz probuje dogonic.
w takiej pozycji, swoja "lepszosc" udowadnia sie dzialaniami... skutecznymi dzialaniami....
a nie retoryka z piaskownicy. bo nikogo do zakupu ps3 ona nie przekona - co najwyzej zniecheci.


Słuchaj, przesiaduję na licznych forach w internecie i widzę reakcję ludzi, kiedy MS krytykuje Sony oraz vice versa. I widać ewidentnie pewną tendencyjność - nie są to ani moje wymysły, ani urojenia, tylko faktyczne stany rzeczy. To, że imponuje mi produkt Sony nie czyni mnie fanboyem. Równie dobrze mogę Ciebie nazwać fanboyem MS, bowiem za każdym razem budzisz się do życia, kiedy ktoś staje w obronie Sony, bądź popiera ich stanowisko. Kim Ty zatem jesteś czyniąc, co czynisz? To nie ja tutaj jestem osobą, która przesadza. Nie rozumiem czemu czujesz się tak silnie dotknięty, kiedy coś złego padnie o MS lub ich bazy fanów.

Co "Dilly" powiedział nie było jakieś wyważone, ani nie stanowiło kwintesencji elegancji, ale do czego ja dążę - przecież tak wcale nie musi być. Ma ten człowiek prawo wyrazić swoje zdanie, a że jest ono mocno krytyczne, nie czyni go automatycznie fanboyem. To nie wolno się już nikomu źle wyrazić o MS?

A co do działań Sony, to ich konferencja na E3 nad wyraz pokazała, że nie czekają na mannę z nieba z założonymi rękoma - tylko działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:04, ufo344 napisał:

> Moim zdaniem gość ma racje wytknął błedy Microsowtowi a nazywanie go fan boyem świadzczy
coś
> o autorze tego tekstu.
no moze masz racje, ale nie musiał to mówić tak chamsko.


Może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:06, nazgul47 napisał:

Tak jakby facet nie zauważył: To xbox stoi wyżej od ps3, które moim zdaniem, jest pomyłką.


playstation nie ma zwolenników bo nie ma na nią gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:10, nazgul47 napisał:

PlayStation 3 ma jedną zaletę: wyjdzie (jeśli wyjdzie kiedykolwiek) na nią God of War 3.


Jest też wiele innych choćby lair czy havenly sword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:22, alibi100 napisał:

> Ostro :P ciekawe jak zareaguje Microsoft ...

Na pewno tym samym

Na pewno pisze się osobno o tak, Na Pewno.
Microsoft nie jest taki jak Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 19:24, ufo344 napisał:

> > Ostro :P ciekawe jak zareaguje Microsoft ...
>
> Na pewno tym samym
Na pewno pisze się osobno o tak, Na Pewno.
Microsoft nie jest taki jak Sony.


Poczytaj sobie na zagranicznych forach jak wypowiada si ę microsoft. Można też w innych branżach choćby jak monopolizuje rynek systemów operacyjnych czy jak odpowiedziało na sprzeciw promocji visty przez dell.

Ps sorry zapomniałem spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothix13 ty chyba za bardzo też nie kojarzysz o co chodzi. Z reszta patrząc na twoją wypowiedź można się domyślić dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 18:28, Ciastuś napisał:

/quite big ciach/


Rozumiem... Nie broniłem przecież Sony i nie zamierzam, bo wiem, że ma nieźle za skórą. Stwierdziłem tylko, ze się zgadzam z wypowiedzią. Bo przecież to co odpierdziela i odpierdzielił M$ z Xklockiem było żenadą. Jak można porzucić konsolę, gdy kilka milionów ludzi czeka na update''a? O tym m.in. wspominał Pan z artykułu. I wydawało mi się, że tego dotyczył - stosunku M$ do klienta. Podajesz przykłady pozytywne i chwała Ci za to, ale Sony przynajmniej przeprosiło klientów, za opóźnienia, za braki całkowitej wstecznej kompatybilności etc. - M$ natomiast wydłuża gwarancję na swój niedopracowany bubel... Ale czy musi? Mógłby dopracować swój produkt, bo to co jest na rynku jest żałosne. Poza tym, niejeden raz Microshit wytykał błędy Sony - chyba nie czytasz prasy branżowej - nawtykał tyle szpilek w tą firmę, że nie wiem czy da się zliczyć; Nawet w tedy, kiedy Ps3 nie było jeszcze na rynku... Sprawa z obniżką ps3 jest również śmieszna, przyznam... Same problemy. Śmieszy mnie to forum, bo tu nigdy nikt nie dochodzi do kompromisu. Ja uznaje, ze każda z firm zawaliła sprawę. Na różnych poziomach, co prawda. Nawet Ninny.., ale to już inna sprawa. Nie mniej jednak, ciekawi mnie, jak się cała spraw skończy... :/
Trochę to zawiłe, ale mam nadzieję, że zrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować