Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz trzeci

44 postów w tym temacie

O kurcze! Już dawno nie widziałem trailera który aż tak by mnie zaintrygował, coś wspaniałego :)
Patent z dźwiękami sprawiającymi bójki widziałem na jakimś filmie...Może wiecie na jakim?
Niestety nie grałem w poprzednie części gry (w obecna nie zagram z powodu zbyt słabego kompa), czy któryś z "Metal Gear Solid" wyszedł na peceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że grafika wygląda jak z gier z ps2, bo gra zapowiada się fajnie. W MGS grałem tylko na psp, a do ps2 czułem wstręt... Jednak M$ wkurzył mnie trochę tym games 4 win live i wydawaniem gier z 360 na peceta, więc kupuję sobie też ps3. A takie gry jak mgs pokazują, że są jeszcze baaardzo nieliczne pozycje dla których jednak warto kupić ps3. Szkoda, że tak mało ich, bo 360 wymiata w ilości i jakości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten naj to był Assassin''s Creed ale Metal Gear Solid to również smakowity kąsek dla gracza.
Assassin''s Creed najbardziej przypadł mi do gustu gdyż z tych wszystkich gier prezentowanych na E3 najchętniej zagrał bym właśnie w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo 12 i Obi wan kenobi na pieca wszyły wszystkie metale włącznie z trzecią częścią:)a trailer świetny jak i cala gra wszystkie części posiadam i przeszedłem kilka razy i ta na pewno tez będę długo męczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh my godness... Kojima jest geniuszem. A 4 część na TYM filmku robi takie wrażenie że nie moge znaleść najbardziej pozytywnego słowa jakiego bym mógł użyć... ''astronomiczny galaktyczny kosmos'' ? :P :) 1 miała bardzo przyjemny klimat i świetne sie w nią grało, głównie dla zdobycia bonus itemów na kolejne przejścia. Zanim wyszła 2 grałem w jej demo które wcześniej wypuścili z jakieś 30 razy chociaż to był mały epizod na początku gry. Do 3jki znaczy podczas gry leciała main theme "Snake Eater" śpiewana przez Cynthie Harrell już mi zapierało dech w piersiach i normalnie chciał sie płakać z... eee heroicznej piosenki no tego :P :D Nie wspominając o grze :) Czuje że 4ka będzie tak smakowita, że ciężko będzie powrócić do rzeczywistości podczas np. save''owania gry. Świat MGS jest bajeczny, można sie w nim zaatracić na dobre... przynajmniej taka jest moja opinia. Gorąco pozdrawiam wszystkich fanów Metal''a na Gramp.pl ~_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 12:45, yoszek napisał:

Neo 12 i Obi wan kenobi na pieca wszyły wszystkie metale włącznie z trzecią częścią:)


Bzdura, wyszła tylko 1 i 2. Kojma olał PC i trójka nigdy się nie ukarze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować