Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz trzeci

44 postów w tym temacie

Fanem MGS nigdy nie byłem, dziecinne wybieranie filmu tygodnia już mnie rozbraja... Ale co ta za błąd ma być? Kojima do perfekcji opanował sztukę wodzenia fanów za nas - chyba za nos :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS 4. Gdybym miał kupić PS 3 to ta gra była by jedną z korzyści jej zakupu. Mistrzowska fabuła, kilogramy akcji, szpiegowania, broni i super gadżetów. Splinter Cell nie dorasta MGS''owi do pięt!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdybym miał PS3 byłbym wniebowzięty... póki co jedyne co mogę mieć i mam na PC To MGS2.
Miło byłoby ponownie pograć w MGSa, ale kwestie techniczne na to nie pozwalają... tak więc wracam do grania w to co mogę- oczy filmikiem już nacieszyłem. Mimo to jakoś nie może mi przypaść do gustu stary Snake, Liquid po przejściach itp... czasem naprawdę trudno poznać niektórych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się w Extra Klasyce Gold Metal Gear Solid i Metal Gear Solid 2 na PC.
A trailer niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest świetny, bardzo mi się podoba ta walka :] Nie grałem nigdy w MGS, więc nie wiem o co chodzi :P Może ktoś mi powie, co to były za dwa kolesie i czemu tamten "czarny" zadął takie dziwne pytanie temu drugiemu ? Kim on był, ze nit nie może go pokonać ?? :> =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:15, bitelz90 napisał:

Filmik jest świetny, bardzo mi się podoba ta walka :] Nie grałem nigdy w MGS, więc nie wiem
o co chodzi :P Może ktoś mi powie, co to były za dwa kolesie i czemu tamten "czarny" zadął
takie dziwne pytanie temu drugiemu ? Kim on był, ze nit nie może go pokonać ?? :> =P


Ten "czarny" to Vamp i jest Wampirem :) a ten drugi to Raiden postać którą głównie kierujemy w MGS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:18, Mroku21 napisał:

Ten "czarny" to Vamp i jest Wampirem :) a ten drugi to Raiden postać którą głównie kierujemy
w MGS2.


I ten Vamp jest nieśmiertelny, tak ? A Raiden czemu tylko w 2 częsci był i teraz pojawia się znowu w 4 ? Czemu oni tak ze sobą walczyli ? Raiden też jest nieśmiertelny ? obrywał tyle i też ciągle żył ... A te roboty, to były roboty czy coś innego ? Bo jak obcinał nogi to chyba krew im leciała ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:26, bitelz90 napisał:

I ten Vamp jest nieśmiertelny, tak ?

Tak, w końcu jest wampirem :)

Dnia 15.07.2007 o 22:26, bitelz90 napisał:

A Raiden czemu tylko w 2 części był i teraz pojawia się
znowu w 4 ?

Część trzecia działa się dobre 60 lat wcześniej niż część 2, więc pojawia się dopiero teraz w bezpośredniej kontynuacji MGS2.

>Czemu oni tak ze sobą walczyli ? Raiden też jest nieśmiertelny ? obrywał tyle i

Dnia 15.07.2007 o 22:26, bitelz90 napisał:

też ciągle żył ... A te roboty, to były roboty czy coś innego ? Bo jak obcinał nogi to chyba
krew im leciała ..

Strasznie dużo pytań, nie chcę ci za bardzo zdradzać fabuły. Powiem tylko, że Raiden został cyborgiem, a czemu? Do czasu premiery gry raczej się nie dowiemy :)

I polecam odwiedzić tą stronkę: http://metalgearsolid.us/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 22:30, Mroku21 napisał:

Strasznie dużo pytań, nie chcę ci za bardzo zdradzać fabuły. Powiem tylko, że Raiden został
cyborgiem, a czemu? Do czasu premiery gry raczej się nie dowiemy :)

I polecam odwiedzić tą stronkę: http://metalgearsolid.us/news.php


Dzięki. Luknę sobie trochę, bo trailer mnie zaintrygował, więc może z czasem pogram sobie w MGS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej PS3 ma jakiegoś dobrego exclusive''a

Pamiętam, kiedy w 2000 roku (czyli miałem 7 lat) grałem w pierwszego MGSa i bałem się Liquida, kiedy walczyłem z nim na tym t-rexie - robocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować