Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Age of Empires III: The Asian Dynasties

145 postów w tym temacie

Zawartość dodatku wygląda następująco:

3 kampanie, po jednej dla każdej z trzech nowych nacji.
Trzy nowe, grywalne nacje - Japończycy, Chińczycy, Hindusi.
I to w zasadzie tyle - dochodzą jeszcze nowe tryby gry.

W tej chwili, data wydania dodatku to 6. grudnia. Przykro mi, że nie udało się utrzymać pierwotnej daty ( tj. listopad 2007 ).

Z drugiej strony - robimy co możemy by wersja końcowa była przynajmniej najlepszej jakości. Staramy się, by była nie gorsza niż wersja angielska - ale to już pozostaje ocenić fanom gry.
I mam nadzieję że ocena będzie sprawiedliwa, ale niezbyt surowa...


Tak przy okazji, od razu wyjaśnię pewne wątpliwości jakie mogą mieć gracze trafiając na kilka dziwnych tekstów w grze: postaraliśmy się, by niektóre padające w grze nazwy były wymawiane tak, jak wymawiane są w językach oryginalnych, dlatego proszę nie dziwić się brzmieniu imion takich imion i nazw jak Uesugi, Toyotomi Hideyoshi czy Lao Chen albo shogun, czy daimyo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:58, Backside napisał:

> Otóż mamy już 8 listopada, a tutaj ciszaaa.....
> Czy to jakiś kiepski żart? Czy wciąż nie wiecie kiedy wyjdzie?
> Rozumiem to, że będzie wydany po polsku później, nawet dużo.
> Ale jak widze kompletnie ignorujecie klientów :P


Boto, CDP to nie jest fabryka pełna maszyn tylko miejsce, gdzie pracują ludzi :), którym również
należy się szacunek.

Wydają wiele gier na raz, ostatnio absorbował ich Wiedźmin,


Jakbyś przeczytał mój post z zrozumiem, to wiedziałbyć że nie zarzucam wam lenistwa, tylko jestem zaniedowolony kompletnym brakiem informacji. :p

Oczywiście odpowiedz Aken H Boscha zadowala mnie całkowicie, no cóż, mówi się trudno :)

Acha i jeszcze Aken H Bosch zapopmniałeś dodać, że w dodatku są oczywiście nowe mapy, Azji (w tym jedwabny szlak, gdzie faktorie handlowe zdobywa się jak skarby, a nie buduje) z nowymi skarbami (pojawia się po raz pierwszy skarby ulokowane na wodzie) oraz chyba 6 nowych mniejszych nacji (a właściwie religii, tutaj mozna zawrzeć sojusz np. z jezuitami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boto18 ---> nie NAM, tylko IM - nie jestem członkiem ekipy wydającej grę ;).


A co do nowych "małych nacji" - jest to trochę za dużo powiedziane. To nic innego jak stare osady tubylców przedstawione w nowej formie lokalnych świątyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 15:49, MassterG napisał:

Mam pytanie ten Age będzie potrzebował podstawowej wersji czy ruszy bez??


Nie, jest to dodatek wymagający podstawki (pierwsze rozszerzenie The Warchiefs nie jest wymagane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boto, masz rację z tymi mapami. Jak mówi klasyk - jest to oczywista oczywistość ;) o której zapomniałem wspomnieć.
Do nowych map zalicza się min. Mongolia, Syberia, Indochiny, Borneo, Honshu - słowem, są zarówno mapy typowo lądowe jak i morsko-lądowe, w sam raz nadające się do użycia floty.
Potwierdzam - są nowe skarby w tym skarby na morzu. Zresztą w samym morzu można łowić kalmary, fajnie wyglądają :)


Te ''małe nacje'' nie wnoszą tak strasznie dużo - ale są.
W ogóle chciałbym zaznaczyć, że choć odpowiadam za projekt to sam nie miałem okazji za bardzo w niego pograć... dlatego nie wiem o samej rozgrywce wszystkiego. W każdym razie - nie więcej, niż testerzy.

Jeszcze jedno - nowe nacje z racji swoich unikalnych zdolności są całkiem całkiem ponieważ umożliwiają zastosowanie różnorakich strategii. Na przykład, siłą Japończyków są Daimyo którzy mogą szkolić jednostki - można to nieźle wykorzystać do rozbudowania armii prawie pod samym nosem wroga. Podobnie, Chińczycy walczą w dość ciekawy sposób z racji tego że nie szkolą pojedynczych jednostek, a niewielkie i dość tanie armie.

I tak dalej, i tak dalej :)

Odnośnie podstawki i pierwszego dodatku - jest tak, jak napisał Backside.

Marko Pele - w tej chwili istnieje jeszcze takie ryzyko, ale jest niewielkie. Robimy co możemy żeby zdążyć. Gdyby nie daj Boże miało dojść do opóźnienia - napiszę. Mam jednak nadzieję że wkrótce będę mógł napisać: wszystko w porządku !


Cóż, pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia - mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,


niniejszym informuję że Asian Dynasties ujrzą światło dzienne w dniu 10. grudnia.
Przepraszam, że ukażą się nieco później niż było to początkowo planowane. Z drugiej strony z radością informuję że data premiery jest potwierdzona, bój o wydanie gry przed świętami zakończył się sukcesem :)

Wszystkim życzę miłej gry :]

Oczywiście, w razie zauważenia jakichkolwiek wtop, wpadek, błędów czy pomyłek proszę o pisanie w tym wątku - mam nadzieję że takowych nie będzie ale jeśli się trafią to postaram się zrobic co się da by zostały poprawione.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość :) . Nieco się obawiałem, że TAD podzieli los Dzikich Hord i kilku innych tytułów przesuniętych na styczeń, jednak na szczęście w tym wypadku moc była z wami ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się niezmiernie cieszę z tego powodu, ponieważ na ferie świąteczne sobie ją zakupię i będzie w co grać:D Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamówiłem Pre-Order, a moja kopia (w przeciwieństwie do kopii mojego znajomego) nie została jeszcze wysłana? Zamówienie złożyłem 2 miesiące temu, więc sądzę, że powinienem być jednym z pierwszych na liście osób, które dostaną grę. Mój znajomy zamówił w piątek a jego kopia już leci (moja czeka na dostępność towaru).

Liczę na szybką odpowiedź. Chciałbym usłyszeć, że to tylko pomyłka i jutro dostanę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:39, Drizzt_Master napisał:

Liczę na szybką odpowiedź. Chciałbym usłyszeć, że to tylko pomyłka i jutro dostanę grę.

U mnie tak samo, złożyłem pre-ordera jak tylko pokazała się taka możliwość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Gra zamówiona 19 września i ciągle niewysłana. Pewnie realizują od najnowszego zamówienia. Głowy do góry, gdzieś na luty już będzie ;) .
W każdym razie to chyba mój ostatni pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello,

z tego co wiem gra całkiem niedawno opuściła tłocznię dlatego zamówienia pre-orderowe mogły jeszcze nie dotrzeć. Zaznaczam - NIE zajmuję się dystrybucją a tylko tytułem jako takim, ale dziś przy okazji zapytam jak się mają Wasze paczki, ok?

Mam nadzieję że wkrótce dotrą do adresatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania(może były one wyżej wymienione lecz nie za bardzo sie doczytałem. z góry przepraszam)
1 czy dodatek będzie potrzebował podstawowej wersji
2 i czy jak już miał by ją potrzebować to czy pójdzie na grę nie orginalnej z wersją angielską(czy polskie spolszczenie wejdzie na angielskiej niespolszczonej grze, czy wymagana jest polska wersja językowa żeby w dodatku było wszystko po polsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, gra wymaga podstawki, natomiast pierwszy dodatek, WarChiefs, nie jest niezbędny.

2. Powinna pójść, ale efektem będą wymieszane teksty angielskie i polskie np. w potyczkach czy własnych scenariuszach. Teksty np. z Kampanii azjatyckich będą oczywiście po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować