Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Age of Empires III: The Asian Dynasties

145 postów w tym temacie

AMD Athlon 64 3500+ (2.2 GHz), Radeon x1600 XT 256 MB, 1 GB RAM Kingstone 533 MHz, najnowsze sterowniki, ZERO problemów z innymi grami. Mam za słabego kompa? :P Demko pobrałem z gamershella, ale to bez znaczenia, bo przecież zainstalowało się bezproblemowo... Nie mogę go tylko uruchomić przez ten dziwny error bez treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:36, Sth`Devilish napisał:

AMD Athlon 64 3500+ (2.2 GHz), Radeon x1600 XT 256 MB, 1 GB RAM Kingstone 533 MHz, najnowsze
sterowniki, ZERO problemów z innymi grami. Mam za słabego kompa? :P Demko pobrałem z gamershella,
ale to bez znaczenia, bo przecież zainstalowało się bezproblemowo... Nie mogę go tylko uruchomić
przez ten dziwny error bez treści.

Sprzęt jak najbardziej pociągnie dodatek(da się uruchomić na słabszym sprzęcie), źródło też niczego sobie. Dziwny problem. Spróbuj reinstalki, może coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem demo, bez skutku niestety. Ale mam prośbę - czy mógłbyś sprawdzić czy u ciebie w katalogu z demem również przy niektórych plikach podopisywana jest litera "y" na końcu plików? Zauważyłem, że spora część plików gry ma to "y" na końcu nazwy i wydało mi się to troszkę dziwne... Może trafiłem na jakiś felerną wersję dema? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:28, Sth`Devilish napisał:

Przeinstalowałem demo, bez skutku niestety. Ale mam prośbę - czy mógłbyś sprawdzić czy u ciebie
w katalogu z demem również przy niektórych plikach podopisywana jest litera "y" na końcu plików?
Zauważyłem, że spora część plików gry ma to "y" na końcu nazwy i wydało mi się to troszkę dziwne...
Może trafiłem na jakiś felerną wersję dema? :)


Według mnie jedynym wyjściem jest ściągnięcie dema z innego źródła, na przykład fileplanet. Ewentualnie jeśli i to nie pomoże, wyślij list z zapytaniem do producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:23, Marko Pele napisał:

Według mnie jedynym wyjściem jest ściągnięcie dema z innego źródła, na przykład fileplanet.
Ewentualnie jeśli i to nie pomoże, wyślij list z zapytaniem do producentów.


Trudno, może kiedyś zechce mi się ściągać od nowa :) Nie chce mi się czekać 2h nie wiedząc czy to coś da, a jeżeli to faktycznie problem z demem, to tymbardziej tą gre olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:31, Sth`Devilish napisał:

> Według mnie jedynym wyjściem jest ściągnięcie dema z innego źródła, na przykład fileplanet.

> Ewentualnie jeśli i to nie pomoże, wyślij list z zapytaniem do producentów.

Trudno, może kiedyś zechce mi się ściągać od nowa :) Nie chce mi się czekać 2h nie wiedząc
czy to coś da, a jeżeli to faktycznie problem z demem, to tymbardziej tą gre olewam.

Twoja wola, ale tracisz naprawdę wiele bo demo zdaje się być lepsze od Warchiefs :) To naprawdę solidny addon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem - M$ twardo stał murem, że nie wydadzą AoE3 na krążkach DVDi, a gdy tylko Ensamble nie robi kolejnego add-ona, to z miejsca mamy DVDika, zresztą zastnawia mnie po jakiego czorta DVDik do AoE3:AD skoro jest to jak już wyżej wspomniałem dodatek do gry, który nie pójdzie bez podstawki. Czy i dlaczego może on więcej ważyć od TWC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz info, że TAD będzie na DVD? Jeżeli ze strony sklepu gram.pl, to się nie sugeruj, w końcu w oficjalnym projekcie okładki jak byk wisi PC CD.

W gram.pl we wszystkich pre-orderach piszą 1DVD, a potem różnie bywa (bo i 2x DVD i CD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:11, Aken H Bosch napisał:

Proszę się nie przejmować, dodatek powinien zmieścić się na płycie CD :)


Istnieje jakaś konkretna/przybliżona data premiery (oprócz "w listopadzie":P) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:28, Ufo2 napisał:

> Proszę się nie przejmować, dodatek powinien zmieścić się na płycie CD :)

Istnieje jakaś konkretna/przybliżona data premiery (oprócz "w listopadzie":P) ?



W tej chwili - jeszcze nie ale jak tylko będzie dokładna data dzienna, na pewno tu napiszę.

Przy okazji, odpowiedź na jedno z pytań które już padły, odnośnie drewna i robotników... Tylko i wyłącznie robotnicy hinduscy kosztują 100 jedn. drewna. Robotnicy innych nacji potrzebują żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej ;) .
"Hindus" to termin religijny, a nie geograficzny - to tak jakby zamiazt "Polak" pisać katolik. Wiem, że tak się utarło (mieszkaniec Indii = hindus), mimo wszystko ciągle jest to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:41, futrzak16 napisał:

Ja w kwestii formalnej ;) .
"Hindus" to termin religijny, a nie geograficzny - to tak jakby zamiazt "Polak" pisać katolik.
Wiem, że tak się utarło (mieszkaniec Indii = hindus), mimo wszystko ciągle jest to błąd.


Słusznie - chodziło mi o przedstawicieli tej nacji, aczkolwiek... Hindus to ogólne określenie mieszkańca Indii. Trudno się temu dziwić, wobec mnogości ludów i kultur subkontynentu indyjskiego :)
Właśnie, przy okazji: AoE prezentuje raczej swobodne podejście do kwestii narodowości i religii czy wreszcie kast, zwłaszcza że rozgrywa się na przestrzeni paru stuleci - w grze pojawiają się jednostki Gurkhów, czy Radźputów. Chińczycy z kolei dysponują zarówno jednostkami z czasów Dynastii Ming (XIV-XVIIw) jak i Han ( III p.n.e. - III n.e.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:56, Aken H Bosch napisał:

Przy okazji, odpowiedź na jedno z pytań które już padły, odnośnie drewna i robotników... Tylko
i wyłącznie robotnicy hinduscy kosztują 100 jedn. drewna. Robotnicy innych nacji potrzebują
żywności.

>

O przepraszam, Japonia posiada specjalną kartę chyba coś w stylu "dieta Zen" po której wieśniacy kosztują 60 drewna zamiast 100 żywności. Tylka trzeba ją sobie przysłać z metropolii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:56, Aken H Bosch napisał:

>
> Istnieje jakaś konkretna/przybliżona data premiery (oprócz "w listopadzie":P) ?


W tej chwili - jeszcze nie ale jak tylko będzie dokładna data dzienna, na pewno tu napiszę.


Otóż mamy już 8 listopada, a tutaj ciszaaa.....
Czy to jakiś kiepski żart? Czy wciąż nie wiecie kiedy wyjdzie?
Rozumiem to, że będzie wydany po polsku później, nawet dużo.
Ale jak widze kompletnie ignorujecie klientów :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:37, Boto18 napisał:

Otóż mamy już 8 listopada, a tutaj ciszaaa.....
Czy to jakiś kiepski żart? Czy wciąż nie wiecie kiedy wyjdzie?
Rozumiem to, że będzie wydany po polsku później, nawet dużo.
Ale jak widze kompletnie ignorujecie klientów :P



Boto, CDP to nie jest fabryka pełna maszyn tylko miejsce, gdzie pracują ludzi :), którym również należy się szacunek.

Wydają wiele gier na raz, ostatnio absorbował ich Wiedźmin, teraz mają kolejne i trudno, aby kasowe i znacznie bardziej oczekiwane tytuły ustępowały miejsca drugiemu dodatkowi do strategii, która jednak nie jest na ustach wszystkich graczy.


Nie mam pojęcia kiedy ukaże się gra, ale pewnie możesz spodziewać się jej jeszcze przed gwiazdką.
Na osłodę wrzucam 2 screeny - z pierwszych misji Japonii i Indii :).

20071108175658

20071108175727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boto, już wyjaśniam:

gra ukaże się przed świętami, na początku grudnia. Ostatnio ostro się sprężałem ( podobnie jak programiści, jak testerzy a wcześniej tłumacze i redakcja ) - okres przedświąteczny to dość pracowity okres... siedzenie w robocie do 22 i później nie jest teraz niczym nadzwyczajnym.

No ale żeby nie było marudzenia: staramy się żeby jakość była odpowiednia... głosy do gry brzmią raczej nieźle.

Oczywiście, gdyby okazało się że coś jest nie tak - zawsze będę tu zaglądał, na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, chciałbym ten dodatek ale wątpie ż ego teraz będę kupował.
A i jeszzce mam pytanie co do tego dodatku: Czy oprócz tych nowych pańxtw będzie coś jeszcze dodane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować