Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Age of Empires III: The Asian Dynasties

145 postów w tym temacie

Mam być może drobny, jednak strasznie irytujący problem z TAD. Otóż gra nie wyświetla mi polskich znaków opartych na literze "Z", czyli "ż", "ź" itd. Zarówno z podstawką jak i WarChiefs (obie części w wersji PL) takiego problemu nie było.
Zauważyłem, że w przeciwieństwie do podstawki i pierwszego dodatku zachowaliście oryginalną czcionkę. Skąd ta zmiana, i czy nie jest ona przyczyną mojego kłopotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 17:58, Yaquza napisał:

Jak to się instaluje?Normalnie czy jakiś cuda trzeba wyczyniać?

A jakie cuda chcesz wyczyniać z instalacją? :) Instalujesz podstawkę, później normalnie dodatek i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 17:35, futrzak16 napisał:

Mam być może drobny, jednak strasznie irytujący problem z TAD. Otóż gra nie wyświetla mi polskich
znaków opartych na literze "Z", czyli "ż", "ź" itd. Zarówno z podstawką jak i WarChiefs (obie
części w wersji PL) takiego problemu nie było.
Zauważyłem, że w przeciwieństwie do podstawki i pierwszego dodatku zachowaliście oryginalną
czcionkę. Skąd ta zmiana, i czy nie jest ona przyczyną mojego kłopotu?



Hej,

nie wiem skąd bierze się ten problem - jak dotąd się z nim nie zetknąłem... ale nie sądzę żeby przyczyną było zachowanie oryginalnej czcionki - gdyby tak było to wątek zapewne byłby już pełen osób zgłaszających ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoE III Asian Dynasties- jestem całkiem zachwycony muszę powiedzieć nowe nacje (Azjatów) to był brawórowy pomysł a szczególnie samurajów (:)). Jest 2 razy leprzy od 1 dodatku (choć szkoda krótkiej kampanii). Jest wiele nowości ale mogło być więcej. (łącząc to z podstawą 1 i 2 dodatkiem można już jakoś grać). Chodź zawsze jest "1 ale", a czasem więcej niż jedno.Ja uważam że można by kontynuować Asian Dynasties myślę że jest najlepszym z AoE III. Lecz myślę że twórcy porzucili dobry produkt, mogli go bardziej udoskonalić by zostawić dobre wrażenie po AoE III. Mało widziałem gier z podobną tematyką. Szogun total war to jedyna gra widziana przezemnie z tą tematyką(Szoguna tez przydało by sie odświeżyć, bo był osadzony w dobrym miejscu i czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy!! Jak się przechodzi do 5 wieku w AOE. Gram sobie chinczykami w starcie i nie wiem jak do tego wieku dojść bo jest na czerwono a wieśniaki już nic nie mogą wybudować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:22, MisieQ18 napisał:

Potrzebuję pomocy!! Jak się przechodzi do 5 wieku w AOE. Gram sobie chinczykami w starcie i
nie wiem jak do tego wieku dojść bo jest na czerwono a wieśniaki już nic nie mogą wybudować
;/

może wystąpił błąd, pamiętam miałem coś podobnego w podstawce jak grałem Hiszpanami osadnicy nie mogli stawiać mi budynków. Aż się zdenerwowałem i skasowałem metropolie i założyłem nową. Weź stwórz nową inną i spróbuj zagrać i zobacz czy tak jest dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niestety po 3 tygodniach grania, wyskoczył mi taki błąd (obrazek na dole).
Już go kiedyś miałem, ale udało mi się naprawić. niestety, ani forum agecommunity.com nie udało się mi pomóc, na stronie microsofta też gucio jest napisane. W każdym razie próbowałem wszystkiego opisanego tutaj:
http://forum.agecommunity.com/forums/thread/636326.aspx

I jak widać nadal nic.
Liczę na jakieś wskazówki.

20080102221052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:10, Ufo2 napisał:

Cóż, niestety po 3 tygodniach grania, wyskoczył mi taki błąd (obrazek na dole).
Już go kiedyś miałem, ale udało mi się naprawić. niestety, ani forum agecommunity.com nie
udało się mi pomóc, na stronie microsofta też gucio jest napisane. W każdym razie próbowałem
wszystkiego opisanego tutaj:
http://forum.agecommunity.com/forums/thread/636326.aspx

I jak widać nadal nic.
Liczę na jakieś wskazówki.



Hej,
Prawdopodobnie powinna pomóc reinstalka XML 4.0
Jeśli nie, zadzwoń do pomocy technicznej, ewentualnie napisz tutaj. Mam nadzieję że uda się rozwiązać problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak już pisałem w poprzednim poście (a dokładnie w linku, który w nim dałem), reinstalowałem XML 4.0 i nic.
Dzisiaj spróbuję jeszcze raz, może mój komputer ma inny nastrój xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 10:51, Achim napisał:

Właśnie zakupiłem AOE. Może mi ktoś poradzić jaką rasę wybrać na początek?

poprawiając błąd to nie rasę lecz nację, a którą zacząć to wybierz ewentualnie ty. Ja zaczynałem JAPONIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:55, Ufo2 napisał:

Cóż, jak już pisałem w poprzednim poście (a dokładnie w linku, który w nim dałem), reinstalowałem
XML 4.0 i nic.
Dzisiaj spróbuję jeszcze raz, może mój komputer ma inny nastrój xD



Ufo2, i jak? Wszystko działa, mam nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 17:17, Ufo2 napisał:

No niestety nadal nic. Tak się zastanawiam, bo przestało działać po zainstalowaniu WoW''a,
może skasowanie tego ostatniego coś da :P

zależy jakiego masz jeżeli orginał to nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować