Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Age of Empires III: The Asian Dynasties

145 postów w tym temacie

Cóż, zrobiłem przywracanie systemu i wszystko działa. Potem acząłem kasować przywrócone rzeczy i co?
Po skasowaniu Lineage 2: The Kamael znowu przestało działać. Nie widzę tu żadnego logicznego związku!
Kasuje sam folder (nie deinstalacją, ręczne kasowanie) Lineage 2 i mi inne gry przestają działać. Trochę bez sensu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:53, Ufo2 napisał:

Cóż, zrobiłem przywracanie systemu i wszystko działa. Potem acząłem kasować przywrócone rzeczy
i co?
Po skasowaniu Lineage 2: The Kamael znowu przestało działać. Nie widzę tu żadnego logicznego
związku!
Kasuje sam folder (nie deinstalacją, ręczne kasowanie) Lineage 2 i mi inne gry przestają działać.
Trochę bez sensu, nie?

wirus może nie wiem nie miałem takiego problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Chciałbym sie was zapytać czy zeby grac w dodatek przez multiplayera trzeba miec zalozone konto na podstawce. Czy moge zalozyc konto na dodatku i bede mial do wyboru 3 nacje ale bede mogl grac przez multiplayera czy jednak zeby grac przez multi niezbedna jest podstawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:27, mist`shoo napisał:

Witam ,

Chciałbym sie was zapytać czy zeby grac w dodatek przez multiplayera trzeba miec zalozone
konto na podstawce. Czy moge zalozyc konto na dodatku i bede mial do wyboru 3 nacje ale
bede mogl grac przez multiplayera czy jednak zeby grac przez multi niezbedna jest podstawka?

możesz grać na nierginalniej podstawce w multi i single tylko nazwy będziesz mógł mnieć mieszane z angielsko polskim(ale to problemy iwyłącznie z ą,ę,ż,ź itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj o dziwo przyszedł mi AOE: TAD (zamówiłem pocztą i spodziewałem się na pojutrze...). Niestety trochę widać, że robiło tą grę inne studio. Jest parę niedoróbek, czasem AI nawala... choć tak poważniej było w jednej z misji Chińczyków, gdy musiałem odbić wieśniaków.

No tak... a kampania Chin jest drugą z kolei, po Japonii. Trochę wkurzyła mnie ilość misji na kampanię. Pięć to stanowczo za mało. Niby w ogólnym rozrachunku wychodzi tyle samo, co w The War Chiefs, ale tutaj są trzy zupełnie niepowiązane ze sobą kampanie i ledwie zdążę wczuć się w klimat japońskich samurai, a już witają mnie chińscy zjadacze ryżu :( Chyba wolałbym 2 kampanie po 8/7 misji, niż 3 po 5.

Jest parę fajnych spraw, spodobały mi się cuda i sposób rekrutacji i Chin. Ogólnie fajny dodatek, ale kampania to raczej słaby punkt gry. Nie mówię o fabule - jest spoko, ale zwyczajnie 5 misji na kampanię to zły pomysł. Na razie to tyle z mojej strony. Jak skończę kampanię Hindusów, to pewnie wrócę do Azteków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, kto przejmuje się kampanią, to tylko dodatek do multi tej gry, eso jest najlepsze.
Ja tam do kampanii nie zagladałem, tylko odrazu na ESO :), Tej z podstawki nawet do konca nie przeszedłem, bo mnie nudziła :P, z TWC tak, ale dlatego, bo gram Siuksami, więc sobie potrenowałem.
Kampania jest po to, aby pograć, kiedy nie czujesz się na siłach aby grać na eso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:36, Ćpunek01 napisał:

No, dzisiaj o dziwo przyszedł mi AOE: TAD (zamówiłem pocztą i spodziewałem się na pojutrze...).
Niestety trochę widać, że robiło tą grę inne studio. Jest parę niedoróbek, czasem AI
nawala... choć tak poważniej było w jednej z misji Chińczyków, gdy musiałem odbić wieśniaków.

No tak... a kampania Chin jest drugą z kolei, po Japonii. Trochę wkurzyła mnie ilość
misji na kampanię. Pięć to stanowczo za mało. Niby w ogólnym rozrachunku wychodzi tyle
samo, co w The War Chiefs, ale tutaj są trzy zupełnie niepowiązane ze sobą kampanie i
ledwie zdążę wczuć się w klimat japońskich samurai, a już witają mnie chińscy zjadacze
ryżu :( Chyba wolałbym 2 kampanie po 8/7 misji, niż 3 po 5.

Jest parę fajnych spraw, spodobały mi się cuda i sposób rekrutacji i Chin. Ogólnie fajny
dodatek, ale kampania to raczej słaby punkt gry. Nie mówię o fabule - jest spoko, ale
zwyczajnie 5 misji na kampanię to zły pomysł. Na razie to tyle z mojej strony. Jak skończę
kampanię Hindusów, to pewnie wrócę do Azteków. :D



A tak znienacka... jak oceniasz spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 11:59, Aken H Bosch napisał:

A tak znienacka... jak oceniasz spolszczenie?


Nie wiem czy to tylko u mnie, ale na początku dialogów nie ma nic, tylko animacje. Dopiero po paru sekundach lektorzy zaczynają mówić, ale w TWC i podstawce tak nie miałem...

W instrukcji znalazłem parę literówek (tak, czytałem ją :P ). Jeśli chodzi o samą grę... też jakieś się znalazły, a raz nawet lektor mówił zupełnie co innego, niż było na monitorze. Widywałem lepsze polonizacje :( No ale grać się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:49, Aragloin napisał:

Nie wiem czy kupić AD.Mam ppodstawkę i warchiefs.Może ktoś mi coś o niej powiedzieć?


Asian Dynasties jest spoko. Co prawda od Azjatów wolę Inidian, ale bardzo fajnie się gra nowymi frakcjami, szczególnie Chińczykami z ich sztandarowymi armiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:51, Tomicha napisał:

> Nie wiem czy kupić AD.Mam ppodstawkę i warchiefs.Może ktoś mi coś o niej powiedzieć?


Asian Dynasties jest spoko. Co prawda od Azjatów wolę Inidian, ale bardzo fajnie się
gra nowymi frakcjami, szczególnie Chińczykami z ich sztandarowymi armiami.

no właśnie indianami mi się bardzo dobrze grało.A także to że w kampanii nie było nic o Kościanych .Czy w Asian Dynasties jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:53, Aragloin napisał:

> > Nie wiem czy kupić AD.Mam ppodstawkę i warchiefs.Może ktoś mi coś o niej powiedzieć?

>
>
> Asian Dynasties jest spoko. Co prawda od Azjatów wolę Inidian, ale bardzo fajnie
się
> gra nowymi frakcjami, szczególnie Chińczykami z ich sztandarowymi armiami.
no właśnie indianami mi się bardzo dobrze grało.A także to że w kampanii nie było nic
o Kościanych .Czy w Asian Dynasties jest podobnie?


W Asian Dynasties nie ma rodu Blacków. Najpierw grasz w Japonii szogunem, potem w Chinach jesteś odkrywcą na usługach cesarza, a Hindusami sterujesz jako sierżant Namib walczący o niepodległość Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 12:57, Tomicha napisał:

W Asian Dynasties nie ma rodu Blacków. Najpierw grasz w Japonii szogunem, potem w Chinach
jesteś odkrywcą na usługach cesarza, a Hindusami sterujesz jako sierżant Namib walczący
o niepodległość Indii.

łęęęęęłlłlee.Szkoda.naprawdę polubiłem ten ród.Ale cóż mówi się trudno .Może na urodziny sam sobię sprawię prezent:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:59, Lukas Unspoken napisał:

Niom. Szczególnie podobało mi się bycie Shogunem i sierżantem Namibem. Miło sie niszczyło
wroga samurajami i jeździło słoniami wyposażonymi w armatki :)


Ja miałem trudne przeżycia z pierwszym słoniem, którego napotkałem w grze. Zabił mi pięcu Radżuputów, Namiba i Porucznika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:02, Tomicha napisał:

> Niom. Szczególnie podobało mi się bycie Shogunem i sierżantem Namibem. Miło sie
niszczyło
> wroga samurajami i jeździło słoniami wyposażonymi w armatki :)

Ja miałem trudne przeżycia z pierwszym słoniem, którego napotkałem w grze. Zabił mi pięcu
Radżuputów, Namiba i Porucznika. :)


Ja miałem problemy jak musiałem przejąć angielskie 3 wioski z saletrą bo w ostatniej było dość dużo słoni.
Ale najfajniej się grało w ostatniej misji (chyba to było ostatnia) jak fort trzeba było zdobyć. Aż miło było patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires III: The Asian Dynasties w dniu 12 czerwca trafi do serii TopSeller , gdyby ten dodatek był samodzielny to kupiłbym go bez wahania , ale niestety podstawowa wersja ciągle kosztuje 60 złotych , jak podstawka trafi do XKH to dopiero wtedy będę mógł z czystym sumieniem kupić ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś wie jak budować mur na szlaku handlowym (jest on pokazany na jednym screenie). Jeśli już ktoś o tym pisał to sorry ale nie czytałem całego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować