HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 17:56, Gregory171 napisał:

A co do Kodu to chyba lepiej już przeczytać książkę(słabą,ale szybko i fajnie się czyta),bo
na filmie to nic tylko się można wynudzić,o aktorstwie to już nie wspominająć


Ksiazka mi sie podobala bardzo, a film jest beznadziejny... az szkoda, ze Tom Hanks zagral w takim kiczu... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:56, Gregory171 napisał:

A co do Kodu to chyba lepiej już przeczytać książkę(słabą,ale szybko i fajnie się czyta),bo
na filmie to nic tylko się można wynudzić,o aktorstwie to już nie wspominająć


Zgadzam się. Powszechnie wiadomo, że o fikcja, ale książka przynajmiej ciekawi. Na filmie byłem i później tylko za bilety pieniędzy załowałem, ale cóż, raz się żyje. Jean Reno jest dobrym aktorem, trochę się... przejechał na tym filmie, że się tak ładnie wyrażę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:04, Gregory171 napisał:

> Pan Gregory Brygadzista jest chyba mało doinformowany :P Mam ci cała piłe opowiedziec?
:] Juz
> Ja ogladałam :] Najlepsza jest Końcówka .... :))) A moze wysłac Ci pocztą :p

http://www.imdb.com/title/tt0890870/

przeczytaj uważnieto jest o filmie Piła 4 i jest napisane w produkcji Fajnie że masz takie
kontakty



Hehe nie narzekam na brak odpowiednich kontaktów :P Czytałam Wiem :P :] Pozatym Kocham Wszystkie horroryyy :] Chodz nie doczekałam sie mrozacego krew w zyłach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:59, tosz napisał:

> Hmm...Co warto obejrzeć ? Jeśli chcecie sie naprawdę pośmiać to zapraszam do kin na "Borat".

> Wspaniała komedia apolityczna. A z filmów akcji ? To na pewno nowa wersja "Wojny Światów"
,
> "Ghost Rider" , lecący w telewizji "Skazany na śmierć". Jest wiele świetnych filmów. Jednak

> te które przed chwilą wymieniłem naprawdę bardzo lubię. POLECAM !!!
hm , bardzo lubisz - "Ghost Rider" a gdzie kolego ty to już oglądałeś co ?


Otóż oglądałem go na swojej (LEGALNEJ !!!) płytce dvd. Mój kolega mieszka w Ameryce i mi przesłał pocztą wraz z innymi rzeczami. :P A napisy se ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:43, Dimonpl napisał:

Otóż oglądałem go na swojej (LEGALNEJ !!!) płytce dvd. Mój kolega mieszka w Ameryce i mi przesłał
pocztą wraz z innymi rzeczami. :P A napisy se ściągnąłem.

Czytałem w internecie, że 16.02.2007 była premiera "Ghost Rider" w USA, więc jakim cudem już są legalne płyty DVD z tym filmem, 6 dni po pierwszym seansie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 19:43, Dimonpl napisał:

Otóż oglądałem go na swojej (LEGALNEJ !!!) płytce dvd. Mój kolega mieszka w Ameryce i mi przesłał
pocztą wraz z innymi rzeczami. :P A napisy se ściągnąłem.


Co tu duzo dywagować. Pirat jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:43, Dimonpl napisał:

Otóż oglądałem go na swojej (LEGALNEJ !!!) płytce dvd. Mój kolega mieszka w Ameryce i mi przesłał
pocztą wraz z innymi rzeczami. :P A napisy se ściągnąłem.


jeśli chciales wyjsc z honorem z tej sytuacji mogles napisac ze byls na pokazie przedpremierowym, ale tak... czysty dowód piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:43, Dimonpl napisał:

Otóż oglądałem go na swojej (LEGALNEJ !!!) płytce dvd. Mój kolega mieszka w Ameryce i mi przesłał
pocztą wraz z innymi rzeczami. :P A napisy se ściągnąłem.


A łyżka na to niemożliwe!

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Panie Sekretarzu, Panowie delegaci - po co piszecie posty do osoby, która już nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam 300 zapowiada się całkiem nieźle, a opowiada o bitwie pod Termopilami rozegranej w 480 r.p.n.e. Celem Greków w tej wojnie było powstrzymanie ogromnej armii pod wodzą Kserksesa. Było to celem niemalże nieosiągalnym, ponieważ siły Greków liczyły zaledwie ok 7 tys natomiast Persów było około 1000 tys.Mimo tak wielkiej przewagi najazdy azjatów nie dawały rezultatu.Obrona Greków była skuteczna... dopóty zdrajca - Efialtes z Malis nie wskazał Persom okrężnej górskiej drogi. Leonidas już w obliczu klęski odesłał sojuczniczych żołnieży a sam z oddzialem 300 Spartan pozostał na polu bitwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na ten film z niecierpliwością, lubię filmy o ogromnych wojnach. W moim mieście w kinach ukaże się już za cztery dni [tak mi powiedziała ekspedientka przy kasie], tak więc już czas rezerwować bilety:] Ogólnie to tej spartańskiej elicie wraz z królem udało się cokolwiek więcej zdziałać jedynie dzięki jakiemuś [nie pamiętam nazwy] wąwozowi, gdzie niewiele perskich oddziałów mogło się pomieścić, gdzie w konfrontacji uczestniczyła podobna liczba jednostek w obu armiach [reszta armii Perskiej musiała czekać na swoją kolej:D, ale coś mi się wydaje, że ruszyła zaatakować spartan od drugiej strony, to byłby sprytny plan:]]. Ogólnie to oglądałem trailer i mi się podobał, film zapowiada się na prawdę nieźle [a dowiedziałem się o nim śledząc miesiąc temu wyodrębniony temat o tymże filmie] i zamierzam na niego pójść, jako, że niedawno i nawet teraz trwa jeszcze posucha, gdzie nic konkretnego nie mogę dla siebie znaleźć w kinie. A i nie mogę przekreślać Ghost Ridera, ale wydaje mi się, że to będzie ot taki film akcji, gdzie fabuła będzie cienka i będą przedstawiali spory kawałek historii owego Ghost Ridera. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, dlatego poczekam na jakąś recenzję/większą zapowiedź, bo póki co nie wiem o tym tytule prawie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzane styczen/luty przez wybrednego widza

prestiż - polecam! dobre kino!
plac zbawiciela - bardzo dobry film, mocny!
piła3 - miłośnicy piły powinni być zachwyceni - dla mnie film średni
borat - ubaw po pachy
armia boga4 - wyłączyłem po 10 minutach - dno
diabeł ubiera się u prady - można obejrzeć - ale żadna rewelacja, luźna komedyjka
dom figur woskowych - dno - wytrzymałem do połowy
babel - genialny, bardzo dobre kino
przez ciemne zwierciadło (czy jakoś tak) - dobry, polecam fanom P.Dicka
pachnidło - wielkie rozczarowanie - książka jest jedną z moich ulubionych - ale adaptacja kiepska


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja jestem zachwycony tym co narazie widziałem więc nawet zamieściłem temat o nim na swoim Gramsajcie
Polecam przeczytać także o transformers 7.4.7 także the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:20, Immortal 1 napisał:

Ogólnie to tej spartańskiej elicie wraz z królem udało
się cokolwiek więcej zdziałać jedynie dzięki jakiemuś [nie pamiętam nazwy] wąwozowi


Cóż za bzdura. Wąwóz co prawda dużo, bardzo dużo pomógł, ponieważ takich wąskich przesmyków łatwiej bronić, ale miało też na wynik potyczki wielki wpływ spartańskie wychowanie, więc nie pisz "jedynie".
W wieku - o ile dobrze pamiętam - 6 lat zabierali synów od matek i szkolili, całe życie prawie. A jak dzieciak był słaby, rady nie dawał to zostawał zabijany, aby wyzbyć się słabych jednostek.
Bronili wąwozu dwa dni, wątpie aby byle żołnierzyk bronił czegoś dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 23:07, Vaxinar napisał:

Bronili wąwozu dwa dni, wątpie aby byle żołnierzyk bronił czegoś dwa dni.

No nasi nie byle żołnierze bronili Westerplatte i to nie 2 dni a tydzień a mieli się obronić w planowo jakieś 12godzin to byli nasi spartanie.
Co do filmu to polecam Kanał stary film z 1957roku o Powstaniu Warszawskim i żołnierzach AK właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakies 30 minut kecia na TVP1 film dokumentalny "Mistrz" o pierwszym bialym mnichu z klasztoru schao lin (nie wiem jak to się pisze) Oglądał już go ktoś co o nim sądzicie?? Warty oblukania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się