HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 19:31, HumanGhost napisał:

Yeah! Dziś na Polsacie Die Hard 3, czyli po naszemu nieszczęśliwemu Szklana Pułapka. :-)
Jakoś dziwnie podobaja mi się te filmy, choć normalnie nie lubie samotnego bohatera ratujacego
świat. ;-)


1 i 3 są świetne, 2 trochę gorasza moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:36, Aroski napisał:

To może oglądałeś coś takiego japońskiego co się zwie Klątwa w tym filmie za chiny nie wie
się kiedy coś się stanie.


Spójrz na parę poprzednich postów, oytałem się o to, tytuł oryginalny Ju-on ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:46, Mistriel napisał:

Czekam niecierpliwie na Piratów III, Shreka III, no i oczywiscie sequel Constantine. Ktos wie
kiedy wyjdzie?

a to ma wyjść?? ja ostatnio się dowiedziałem o sequelu "Skarbu Narodów", fajny filmik, ale nie jakiś odkrywczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aye, podobno sequel Constantine''a ma być. na razie to jeszcze nic pewnego, ale Ploty Są. Keanuu Reeves się zgadza - to pewne. niestety - producenci nie są tak chętni jak on.. a szkoda, bo film przedni (szczególnie Diabeł miażdżył system ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:52, Azrathel napisał:

(szczególnie Diabeł miażdżył system ;))


Zgadzam się. Diabeł bym najfajniejszy. Film może nie najwyższych lotów, ale nawet można było z ciekawością obejrzeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:47, Lucas016 napisał:

> Czekam niecierpliwie na Piratów III, Shreka III, no i oczywiscie sequel Constantine. Ktos
wie
> kiedy wyjdzie?
a to ma wyjść?? ja ostatnio się dowiedziałem o sequelu "Skarbu Narodów", fajny filmik, ale
nie jakiś odkrywczy...

Czytalam na filmwebie ze ma wyjsc, byla nawet data 2007, no ale jak na raznie cicho o calej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:01, Aroski napisał:

Ja Nie polecam filmów Resident Evil 1 i 2. Film jest durny bez fabuły i co najważniejsze
strachu w tych filmach nie ma. Tylko raz podskoczyłem kiedy wujaszek mnie zaszedł od tyłu i
zaczoł strasznie krzyczeć.


To ten film w założeniach miał być horrorem? No, jeśli tak to rzeczywiście na tym polu poniósł porażkę. Ja podszedłem do tej produkcji jak do mało ambitnego filmu sensacyjnego z "klimacikiem" kultowej gry i się nie zawiodłem. Akcji nie brakuje, ciekawych momentów również, zombiaki włóczą się po ekranie... Cute. Może z lekkim wskazaniem na "jedynkę", bo drugą część ratują w zasadzie tylko postaci Nemesisa, Jill Valentine i Carlosa Olivery, fajnych akcji tam za grosz, a te które są, są wyraźnie gorzej zmontowane niż w pierwszej części. Niezaprzeczalnym atutem zaś obu filmów jest obecność Mili Jovovich, dodatkowo w pierwszym - Michelle Rodriguez. W sumie oglądałem te filmy naprawdę wiele razy, bo lubię sobie od czasu do czasu wrzucić na czytnik którąś część i mogę się nazwać fanem tytułu. Nawiasem mówiąc grupa fanów tego filmu jest chyba spora, bo kolejna część cyklu wchodzi na ekrany kin jeszcze w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 19:36, Aroski napisał:

To może oglądałeś coś takiego japońskiego co się zwie Klątwa w tym filmie za chiny nie wie
się kiedy coś się stanie.


Klątwa Ju-on rządzi, naprawde świetny horror i nie taki napastliwy tylko bardziej uderzający umysł. Jak zwykle remake amerykański bez klimatu i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś cvzeski film Guzikowcy? Jeżeli nie to polecam, naprawdę kawał dobrego filmu, który skłania do myślenia. Tak trochę kojarzy mi się z filmami Jaramusha, z lekką nutką czeskiego klimatu. Naprawdę świetny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się pójść na film Eastwood''a "Listy z Iwo Jimy"? Mimo, iż nie przepadam za II woją na froncie innym niż Europa, chcę go zobaczyć - ale czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 20:54, Wieśniakoo napisał:

A opłaca się pójść na film Eastwood''a "Listy z Iwo Jimy"? Mimo, iż nie przepadam za II woją
na froncie innym niż Europa, chcę go zobaczyć - ale czy to dobry pomysł?


Bardzo dobry film.. polecam lecz kwestia gustu bo ciągle te wojny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio "Dom nad Jeziorem". Oglądnąłem. Niezły kawałek filmu. Jeden z niewielu, którego po oglądnięciu cofałem i oglądałem jeszcze raz. Głupie prawda? Chciałem sprawdzić, czy montażysta się nie rąbnął. Przekonałem się jednak, że nie. Cała akcja filmu była spójna.
W każdym razie polecam. Pomysł trochę podobny do Efektu Motyla, ale kończy się bardziej romansowo. ;)
Najwięcej kręci się po planie fragmentów Keanu Reeves''a (Matrix, Constantine) i Sandry Bullock (od cholery filmów:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 23:16, Olamagato napisał:

Kupiłem sobie ostatnio "Dom nad Jeziorem". Oglądnąłem. Niezły kawałek filmu. /.../
Najwięcej kręci się po planie fragmentów Keanu Reeves''a (Matrix, Constantine) i Sandry Bullock

W pierwszej chwili pomyliłem ten film z "Nad złotym stawem" (z Fondami) i zdziwiłem się gdzie Ci się tam mógł skojarzyć Keanu Reeves i Sandra Bullock :-D
Już chciałem Cię prostować, na szczęście wpierw sprawdziłem :-D
A "Domu nad Jeziorem" jeszcze nie widziałem, ale się przymierzam, bo pomysł mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem jako "fan" Christiana Bale film Mechanik którym zalegałem długo..to jest diabelnie dobry film!!! z mojego ulubionego gatunku thrillera czyli ze świetną fabuła i fenomenalną grą. Film jak memento czy chociażby American psycho. Christian Bale zagrał jak zawsze świetnie i chłopak poświecił się do tej roli bo to co on z siebie zrobił to.. fe :P Film opowiada historię człowieka który nie mógł zasnąć od roku. Po roku poznaje człowieka który odmienia jego życie a on sam przypomina sobie zdarzenie które do takiego stanu go doprowadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 03:01, Sith66 napisał:

Ja czekam na 300.
Głośno się o tym robi. Widziałem zwiastun, super, świetne efekty.
Może być wyczesany film.


Zgodzę sie z Tobą, Ja również oczekuję z niecierpliwością na ten film , mam nadzieję że będzie lepszy od Troi. Po zwiastunach stwierdzam że będzie to kasowy przebój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się