HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

W krakowskim kinie ....... 6 kwietnia rozpoczyna się kolejny przegląd filmowy z cyklu "5zł za Sztukę".
Myślę,że warto zobaczyć na dużym ekranie takie filmy jak Prestiż,Volver,Plac Zbawiciela,Jasminum i kilkanaście innych za fajną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:54, pan m. napisał:

Możesz oglądać,nikt ci nie broni.Czasu nie stracisz,ale ja nie polecam.MAsz szczęście...2 empiki


Wiem, że nikt nie broni, ale po co, skoro myślisz, że nudny ^^
Mam nadzieję, że w ten weekend pójdę do kina na ''300''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:42, vazon napisał:

> to jest moja własna opinia

A oglądałeś chociaż ten film, bo według mnie to ten film bazuje po części na prawdziwiej historii
ale dużo jest tego klimatu komiksowego.Co nie znaczy, że film mi się nie podobał.

po co napisałeś zbędnego posta chyba na następnej stronie napisałem ze ta bajke ( vazon umież rozrużniać bajke dla dorosłych od filmu ???) oglądałem >><<!!!!
^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 20:25, xwx napisał:

po co napisałeś zbędnego posta chyba na następnej stronie napisałem ze ta bajke ( vazon umież
rozrużniać bajke dla dorosłych od filmu ???) oglądałem >><<!!!!
^_^


Chciałbym tutaj zauważyc, że ty odpowiedziałeś na posta .Darnok''a o filmie 300 i mój post także tego się tyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na przedpremierze 300. Film całkiem fajny (na podstawie komiksu), ale mnie zraziła za duża ilośc efektów specjalnych. Uczepic mógłbym się jeszcze dośc monotonnej walki (mało zróżnicowanej). I ostrzegam, to nie jest film historyczny (w pewnym sensie), występują w nim przeróżne mutanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w kinie na 300. Przedtem pisałem i myślałem, że film będzie extra. Ale po filmie - nic ciekawego, sama rzeźnia, brak klimatu, przesadzona dynamika walki, w ogóle nic z tego filmu nie można dobrego wywnioskować. Moim zdaniem porażka. Żałuję teraz, że oglądałem. Ale przynajmniej widziałem reklamy innych filmów, jak np. TRANSFORMERS - premiera w sierpniu - wygląda cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:18, Galadin napisał:

Byłem dzisiaj w kinie na 300. /.../ Moim zdaniem porażka. /.../



NIE! Proszę. Trochę sie napaliłem na ten film, i jeśli teraz się okaże że to kaszana to chyba się poszatkuje.
Mam na niego straszna ochotę po trailerach, ale nie żebym nie jadł, nie pił, nie spał, tylko czekał. Jestem tylko ciekaw jak będzie wyglądać, bo zwiastuny były świetne. Z tym że- no właśnie, to tylko zwiastuny. Zwykle jest tak, że filmowe zwiastuny są hiper-super-dynamiczne, a film niekoniecznie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:24, moralny napisał:

NIE! Proszę. Trochę sie napaliłem na ten film, i jeśli teraz się okaże że to kaszana to chyba
się poszatkuje.
Mam na niego straszna ochotę po trailerach, ale nie żebym nie jadł, nie pił, nie spał, tylko
czekał. Jestem tylko ciekaw jak będzie wyglądać, bo zwiastuny były świetne. Z tym że- no właśnie,
to tylko zwiastuny. Zwykle jest tak, że filmowe zwiastuny są hiper-super-dynamiczne, a film
niekoniecznie :/.


To tylko moje wrażenia, film miał dynamikę przesadzoną. Fakt - niektóre efekty i sceny świetne, ale ogólne wrażenie kiepskie jak dla mnie. Bardzo lubię filmy wojenne. Rozumiem, że czasami trzeba pokazać rzeźnię, a w 300 było to jakieś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 22:33, Galadin napisał:

Bardzo lubię filmy wojenne. Rozumiem, że czasami trzeba pokazać rzeźnię, a w 300 było to jakieś dziwne.


Ale chodzi Ci ogólnie o tą komiksową stylistykę, czy mimo tego film był dziwny. Albo inaczej: widziałeś Sin City?i Czy jeśli chodzi o ten millerowski klimat to 300 jest podobne? Jeśli tak-to mniam. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie chyba chodzi oto że walka była fantastyką. Nic z realności ani fizyki. Wręcz może się wydawać i słusznie że jest nie realna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:40, moralny napisał:


> Bardzo lubię filmy wojenne. Rozumiem, że czasami trzeba pokazać rzeźnię, a w 300 było
to jakieś dziwne.

Ale chodzi Ci ogólnie o tą komiksową stylistykę, czy mimo tego film był dziwny. Albo inaczej:
widziałeś Sin City?i Czy jeśli chodzi o ten millerowski klimat to 300 jest podobne? Jeśli tak-to
mniam. : D


Tak, klimat jest wlasnie taki.. brudny, mroczny, smakowity :] Film nie spodoba sie kazdemu, jest przepelniony patosem i rzeznia ale jak dla mnie w sam raz. Poza tym to nie jest film historyczny wiec nie ma co sie czepiac wynaturzen. Bez przesady niie ma tam demonow, smokow, diablow. Cala historia jest jakby ukazaniem legendy a te jak wiadomo sa owiane lekka tajemnica :] Film goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 22:55, oczko_21 napisał:

Bez przesady niie ma tam demonow, smokow, diablow. Cala
historia jest jakby ukazaniem legendy a te jak wiadomo sa owiane lekka tajemnica :] Film goraco
polecam.


Owszem są :PPP może nie smoki i diabły ale stwory fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 23:00, Kafar napisał:


> Bez przesady niie ma tam demonow, smokow, diablow. Cala
> historia jest jakby ukazaniem legendy a te jak wiadomo sa owiane lekka tajemnica :] Film
goraco
> polecam.

Owszem są :PPP może nie smoki i diabły ale stwory fantastyczne :)


Kto by pomyślał... Myślałem do tej pory, że to film historyczny, a nie fantasy. Ale i tak pójdę - nie ma obecnie nic lepszego w kinach. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman - Poczatek

Jesli ktos zrazil sie do ekranizacji przygód Mrocznego Rycerza po tragicznie sabej czesci "Batman i Robin", po tej moze zdecydowanie odzyskac wiare, ze cos w tym temacie da sie jeszcze wskórac ;-). Nie jest to jakies superwyszukane przedstawienie, ale dla fanów komiksowych przygód Batmana, z pewnosciá nie okaze sie zawodem. Tytul sugeruje az nadto wyraznie o co w filmie chodzi. Siegamy tu do narodzin postaci Batmana, poznajemy jednego z jego etatowych wrogów (Strach na wróble), i nie przedluzajác ... zwyczajnie dowiadujemy sie jak doszlo do tego, ze Bruce Wayne przywdzial pelerynké Czlowieka Nietoperza;-). Duze wrazenie robi obsada filmu (Ch. Bale, G.Oldman, M. Freeman, K. Olsen, R. Hauer, L. Neeson, M. Cane), która nastarczyc moglaby nie na jedená, lecz przynajmniej kilka megaprodukcji. Z calej tej plejady gwiazd najmniejsze wrazenie robi gra L. Neeson''a, ale nie rzutuje to na calosc obrazu, który moim zdaniem stanowi przyzwoity kawalek kina ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak wziąść bitwę pod Grunwaldem i zrobić z niej bitwę jak we władcy pierścieni :). Takie o porównanie.. Ciekawe.. nawet niezły pomysł na film :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś wczoraj w TVN film ,,The Peacemaker" (chyba się pomyliłem w pisowni, jak tak to przepraszam.) ??? Mi się nawet podobał, szczególnie jak latali helikopterami! Bardzo dobre kino, co nie? P O L E C A M ! Swoją drogą powiedzcie co wy myślicie o tym filmie, i jak go oceniacie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:33, przemaspol napisał:

Czy oglądał ktoś wczoraj w TVN film ,,The Peacemaker" (chyba się pomyliłem w pisowni, jak tak
to przepraszam.) ??? Mi się nawet podobał, szczególnie jak latali helikopterami! Bardzo dobre
kino, co nie? P O L E C A M ! Swoją drogą powiedzcie co wy myślicie o tym filmie, i jak go
oceniacie.
Pozdrawiam


Film owszem bardzo fajny, ale na 1 raz ... A w TVN leci już chyba 5? Dobre kino na piątkowy wieczór przed telewizorkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj będzie na TVN będzie film dla fanów tuningu "szybcy i wściekli". tylko szkoda, że ten film leciał już 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 08:52, syriusz.b napisał:

Film owszem bardzo fajny, ale na 1 raz ... A w TVN leci już chyba 5?


Nie wiem czy piąty raz, czy może czwarty, ale ja ten film widziałem po raz pierwszy...

Dnia 24.03.2007 o 08:52, syriusz.b napisał:

Dobre kino na piątkowy wieczór przed telewizorkiem ...


Cieszę się, że masz podobne zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się