HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 00:57, Kafar napisał:

Final Fantasy VII: Advent Children - Co ja moge powiedzieć.
Zdecydowanie ostatnim czasu (a w czasach animacji) najmilsze zaskoczenie. Obejrzyj koniecznie a staniesz się fanem filmu.
Film można ogladać pare razy wręcz nawet dawac pause by podziwiac efekty w tle bo za 1 razem nikt tego cudu nie ogarnie.
Głosno podkrecic kino domowe gdyz muzyka jest świetny. Film nie tlyko dla fanów gry ale fakt faktem dużo stracą śmiesznych
motywów których nie zrozumieją. Rozpisał bym się więcej ale naprawde to czym jest ten film jest nie do opisania.


Zgadzam się w 100%. Przed chwilą skończyłem oglądać ten film. Dla mnie arcydzieło. Tego się nie da opisac. To trzeba zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 08:47, HumanGhost napisał:

Pytanie: skąd Wy macie ten film? Bo jakoś w kinach go nigdzie nie widziałem. ;-)


Bo go w kinach nie ma ;P
Jest dostępny w Japonii na dvd i umd. W Europie dopiero będzie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem na filmie "Flighplan" i chcialbym go w tym momencie bardzo polecic wszystkim. Film jest bardzo dobrze zrobiony, trzyma w napieciu i niepewnosci, a zakonczenie mysle, ze wielu zaskoczy :-) Naprawde warto sie wybrac do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest wielbicielem telefonów Nokia to niech obejrzy film Komórka - jest to jedna wielka reklama tych telefonów, ja nie jestem wielbicielem tych telefonów, ale film nawet mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w kinie ogladlaem "plan lotu" film mile mnie zaskoczyl , jak ktos lubi neizly thrillerek czymajacy w napieciu to polecam :) ogolnie mysle ze wiekszosci powinien sie spodobac , wiec jesli nie macie nic w planach ,zastanawiacie sie to polecam wlasnie "plan lotu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->>> Mlody - Zgadzam sie z Toba :-) film jest super.


--->>> scooby01 - Ja sie na to wybieram moze w czwartek... ale przyznam, ze tez chetnie dowiedzialbym sie od Was czy warto isc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kinie byłem na dwóch filmach: "Olivier Twist" i "Ruchomy Zamek Hauru". Sądzę, że obie produkcje są warte obejrzenia i mają w sobie wiele pozytywne wartości, które są tak bardzo potrzebne dzisiejszemu światu!

Aha! Jeżeli ktoś mówi, że jest miłośnikiem anime i nie był na Ruchomym Zamku, niech się wstydzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 09:18, Kris_bla napisał:

Ostatnio bylem na filmie "Flighplan" i chcialbym go w tym momencie bardzo polecic wszystkim. Film jest bardzo dobrze zrobiony,
trzyma w napieciu i niepewnosci, a zakonczenie mysle, ze wielu zaskoczy :-) Naprawde warto sie wybrac do kina.


Dzięki! Skoro polecasz to skocze na ten film:) Zobaczymy czy taki dobry jak piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plan lotu to całkiem niezła pozycja , przyznaję - a co do Straży Nocnej - osobiście jeszcze nie wiem ale słyszałem , że full efektów przy niewielkiej wartości merytorycznej. Muszę się sam przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:16, Stwór napisał:

Dzięki! Skoro polecasz to skocze na ten film:) Zobaczymy czy taki dobry jak piszesz;)



Ups... to widze, ze ciazy na mnie odpowiedzialnosc.. film naprawde jest fajny, nie taki chalowaty jak wiekszosc produkcji made in USA :-) po prostu jest ciekawy i zaskakujacy :-), a takze bardzo nietypowy, bo ja widzialem w swoim zyciu mase cala filmow i zadnego podobnego do tego nie moge sobie przypomniec... a to o czyms swiadczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:16, Stwór napisał:

Dzięki! Skoro polecasz to skocze na ten film:) Zobaczymy czy taki dobry jak piszesz;)



Ups... to widze, ze ciazy na mnie odpowiedzialnosc.. film naprawde jest fajny, nie taki chalowaty jak wiekszosc produkcji made in USA :-) po prostu jest ciekawy i zaskakujacy :-), a takze bardzo nietypowy, bo ja widzialem w swoim zyciu mase cala filmow i zadnego podobnego do tego nie moge sobie przypomniec... a to o czyms swiadczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to widze, że sporo mam tych filmów do obejrzenia.
-Plan lotu
-Ruchomy zamek Hauru
-Appleseed
-Nocna straż
Uff może się wyrobie w tydzień. Nie chciałbym przegapić żadego z tych filmów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:03, scooby01 napisał:

a czy obejrzal ktos juz Nocna Straż ? warto?


Warto, mykaj do kina.
Jak Ci sie nie spodoba to zawsze możesz napisać miażdżącą krytykę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 00:34, Fran napisał:

> a czy obejrzal ktos juz Nocna Straż ? warto?

Warto, mykaj do kina.
Jak Ci sie nie spodoba to zawsze możesz
napisać miażdżącą krytykę. :)


Którą i tak się nikt nie przejmie :/ Na przykład do mnie trafiają tylko pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się