HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 19:02, VictoriaKinger napisał:

Nie oglądajcie filmu pt."Doom". Chyba, że wolicie oglądać ruszającą się odciętą rękę (BŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!).


A czego tu sie bac?:P Ale film i tak jest lipny, niby horror a nic w nim strasznego, efekty tez jakies takie plastikowe, slowem: Lipa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:02, VictoriaKinger napisał:

Nie oglądajcie filmu pt."Doom". Chyba, że wolicie oglądać ruszającą się odciętą rękę (BŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!).


co w tym nadzwyczajnego? oglądnij "Martwicę Mózgu" Petera Jacksona, a poznasz nowy wymiar obrzydliwego (?) filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego tu sie bac?:P Ale film i tak jest lipny, niby horror a nic w nim strasznego, efekty

Dnia 14.05.2007 o 19:04, NuGGet napisał:

tez jakies takie plastikowe, slowem: Lipa;/


Nie napisałam, że ja się tego boję. Ja po prostu chcę podkreślić, że to jest OHYDNE. Masz rację - lipa:(. Oglądałeś to czy ktoś ci mówił o tym pseudofilmie? Bo ja sama to oglądałam (Błeeee).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:05, Azrathel napisał:

co w tym nadzwyczajnego? oglądnij "Martwicę Mózgu" Petera Jacksona, a poznasz nowy wymiar obrzydliwego
(?) filmu.


No właśnie nic! Dlatego film jest do kitu:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:06, VictoriaKinger napisał:

A czego tu sie bac?:P Ale film i tak jest lipny, niby horror a nic w nim strasznego, efekty

> tez jakies takie plastikowe, slowem: Lipa;/
>

Nie napisałam, że ja się tego boję. Ja po prostu chcę podkreślić, że to jest OHYDNE.
Masz rację - lipa:(. Oglądałeś to czy ktoś ci mówił o tym pseudofilmie? Bo ja sama to oglądałam
(Błeeee).


Ogladalem, ale lipny bo lipny ale do konca ogladalem:P A rezyser tego (anty)dzila to zreszta Polak, Bartkowiak;/ Robi nam sie Polski Uwe Boll:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:08, NuGGet napisał:

Ogladalem, ale lipny bo lipny ale do konca ogladalem:P A rezyser tego (anty)dzila to zreszta
Polak, Bartkowiak;/ Robi nam sie Polski Uwe Boll:P


No niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:05, Azrathel napisał:

co w tym nadzwyczajnego? oglądnij "Martwicę Mózgu" Petera Jacksona, a poznasz nowy wymiar obrzydliwego
(?) filmu.


Hehe, to klasyk. Małposzczur wymiata i akcja z kosiarką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:59, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Szukam filmów podobnych do American Pie. Proszę o pomoc.

Znam "Wieczny student" i "100 dziewczyn i ja". Możesz zainteresować się tymi produkcjami... Swoją drogą wszystkie takie filmy kręcą się wokół życia studenckiego, czy to nie dziwne... :P Ech, ta Ameryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:23, Full Wypas napisał:

Oglądałem ostatnio film na TV 4. "Przypadkowy Bohater" /.../z tego co widziałem film jest świetny.

Ba. Film w którym główne role grają Dustin Hoffmani i Geena Davis (że o Anym Garcii nie wspomnę) już z założenia nie może być zły :-)
Ich menedżerzy nie pozwoliliby zagrać im w słabiźnie :-)
Rola Dustina Hoffmana rzeczywiście zapada w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak pisałem w ostatni weekend wybrałem się do kina obejrzeć Nowego pajączka.
Nie rozpisując się mogę powiedzieć, że miałem mieszane uczucia. Efekty specjalne świetne, naprawdę, ale fabuła taka sobie, można było się pośmiać, ale w momentach "głębokich" czy wzruszających, które w filmie były to zamiast się wzruszać, ludzie się śmiali, nie wiem czemu. Jakoś mi ta głębia nie pasowała. Film mnie nie porwał, jak chociażby 300, gdzie po wyjściu z kina trząsłem się jak galareta i nadal słyszałem w głowie odgłosy walki :)
Generalnie fanom pająka i maniakom komiksów wypada iść, jeśli chce sie zobaczyć bardzo dobre efekty specjalne to też. Nie żałuję pójścia do kina, ale film mnie nie porwał ani nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, spodziewałem się czegoś więcej. Nie wiem czemu, ale poprzednie części mi się podobały bardziej. Mimo tych moich niesmaków Spiderman 3 to nie jest zły film, a czy warto iść na niego ( bilet mnie kosztował 11 zł) to już zależy od was.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:41, HiroshiTakubo napisał:

> Witam!
> Szukam filmów podobnych do American Pie. Proszę o pomoc.
Znam "Wieczny student" i "100 dziewczyn i ja". Możesz zainteresować się tymi produkcjami...
Swoją drogą wszystkie takie filmy kręcą się wokół życia studenckiego, czy to nie dziwne...
:P Ech, ta Ameryka...


No w sumie racja i często dochodzi do tego sprawa bractwa (te sigmy i inne...). Podobny stylistycznie film do American Pie to może podchodzić Fajna z niego babka, oczywiście 3 gości, którzy są w bractwie :) A w sumie AP na początku nie kręciło się woku studiów, bo przecież w 1 części byli w liceum z tego co pamiętam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o pierwszej w nocy był seans jednej z moich ulubionych serii - mianowicie Koszmar z ulicy Wiązów. Nie wiem jak wy, ale ja po prostu kocham Freddiego, ten gościu wymiata. Za dziecka się go ogromnie bałem, a teraz to nawet czasami się uśmiechnę :) Jego czarny humor momentami jest rozbrajający i może nie jest to to samo co kiedyś, to nadal trzyma poziom. Nie mówię tutaj oczywiście o tej szmirze, której część drugą kręcą Freddy vs. Jason :\, tylko o tych częściach z lat 80/90. Podobne odczucia przywoływał również przesłodki Chucky w pierwszych dwóch częściach... a Jason? hmmm, podobnie jak Michael Myers śmieszyli mnie niemiłosiernie... każda z tych serii jest aktualnie kontynuowana i ewentualnie pójdę na Freddiego, ze względu na sentyment.

ps. wdział już ktoś Dziękujemy za palenie, Plagę, Przeczucie albo Strzelca? bo nie wiem na co się wybrać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:05, Darth PeTeR napisał:

> Po pierwsze modry czlowieku zalezy po stronie gusty cwaniacku gupek i tyle./....


Dzięki, stary. Ta wypowiedź pozwoliła mi inaczej spojrzeć na dzisiejsze kino:>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:05, Azrathel napisał:

co w tym nadzwyczajnego? oglądnij "Martwicę Mózgu" Petera Jacksona, a poznasz nowy wymiar obrzydliwego
(?) filmu.


Obrzydliwy? Owszem :-) mozliwe, ze chwilami, az nazbyt ... Jednak z drugiej strony równiez bardzo smieszny. Film ten przypomina mi o utrzymanej w podobnym klimacie serii "Evil Dead". Jest niezbyt powaznie, krew leje sie strumieniami, no ale wszyscy wiedza, ze ktos kto usiadl na stolku rezyserskim tak naprawde puszcza do nas wielkie oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 01:39, nerull7 napisał:

Polecam film Efekt Motyla (Butterfly Effect)
Na początku dość przerażający jest ale potem wszystko sie wyjaśnia.


Dla mnie był bardzo zabawny. Film fajny, ale załozenia fabularne takie bzdurne, że aż skręca ze śmiechu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się