HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 23:07, Kafar napisał:

hehehe :P:P:P to ja też ponadprzeciętnie inteligętny ?:PPP

potrafiłbyś tak rządzić taka grupą bandytów? jak widać na filmie to nie takie łatwe.trzeba wiedzieć kiedy ustąpić, a kiedy być twardym. to wymaga właśnie inteligencji. poza tym humor tonego jest zdecydowanie nieprostacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać film o Tinie Tarner i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że miała takie ciężkie życie.
Słyszałem o tym filmie kiedyś, ale udało mi się oglądać po kawałkach, a tym razem mimo tysiąca reklam na Polsacie obejrzałem w całości i powiem, że jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:35, stiffyone napisał:

Właśnie skończyłem oglądać film o Tinie Tarner i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że miała
takie ciężkie życie.
Słyszałem o tym filmie kiedyś, ale udało mi się oglądać po kawałkach, a tym razem mimo tysiąca
reklam na Polsacie obejrzałem w całości i powiem, że jest wielka.


Ja obejrzałem kolejny raz, oglądałem parę lat temu i zapadł mi w pamięć, zarówno sama trudna historia jak i bardzo dobra gra aktorska dwójki głównych bohaterów. Znakomicie przedstawiona biografia.

Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju - czy Tina naprawdę była taka "przypakowana" w ramionach, czy to wygląd samej aktorki grającej jej postać? Bo w niektórych scenach to ona wyglądała jak transwestyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 12:16, .Darnok napisał:

Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju - czy Tina naprawdę była taka "przypakowana" w ramionach, czy to wygląd samej aktorki grającej jej postać? Bo w niektórych scenach to ona wyglądała jak transwestyta...


Na pewno Cię to zaskoczy, ale była taka na prawdę.

Jakby ktoś obserwował koncerty to też by to zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto sie wybiera na premiere Harry Potter i Zakon Feniksa ?:) bilety pewnie sa nie do dostania (chyba ze jakis konik sprzeda :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie potter zbiera swietne recenzje, ba - przebil w ilosci $$$ transformersow
ciekawi mnie jak to wszystko bedzie wygladac u nas w polsce
btw - na dniach ma sie ukazac (albo juz sie ukazal) audiobook czytany przez fronczewskiego - Harry Potter i Zakon Feniksa (moze go bedzie mozna wygrac na premierze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:27, stiffyone napisał:


Na pewno Cię to zaskoczy, ale była taka na prawdę.

Jakby ktoś obserwował koncerty to też by to zauważył.


Widziałem wielokrotnie tego niesamowitego powera, jaki emanował od "babci", ale takich mięśni ramion się nie spodziewałem. Jestem nieco zdziwiony, ale z drugiej strony teraz wychodzi na to, że główna aktorka najwyraźniej sama musiała się trochę przypakować przed zagraniem głównej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:35, morthi napisał:

kto sie wybiera na premiere Harry Potter i Zakon Feniksa ?:) bilety pewnie sa nie do dostania
(chyba ze jakis konik sprzeda :P )

To chyba chodzi ci o premiere w Stanach albo Wielkiej Brytani...w Polsce może też jest taka sytuacja ale tylko w 1-2 kinach w WaWie. W innych miastach lajtowo się można dostać na pierwszy "raz" chociaż nie wszytkie miasta mają premiere w ten dzień co ogólno światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Harrym w kinie w Anglii, ale nie powiem, żeby było warto. Słaby film, poza tym jak ktoś nie oglądał lub nie czytał poprzednich części to zupełnie nie będzie wiedział o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dorwać bilety na premierę w opolskim Kinoplexie :D Mam nadzieję, że maniaków nie zabraknie a i film będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 12:40, .Darnok napisał:

Widziałem wielokrotnie tego niesamowitego powera, jaki emanował od "babci", ale takich mięśni ramion się nie spodziewałem. Jestem nieco zdziwiony, ale z drugiej strony teraz wychodzi na to, że główna aktorka najwyraźniej sama musiała się trochę przypakować przed zagraniem głównej roli :)


Taka jest ich praca, a potem muszę przytyć, albo ogolić się by przypominać kogoś całkiem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co na premierę dzień później spokojnie możesz obejrzeć?! Będziesz się czuł gorzej jeżeli pójdziesz później!? Nie dajmy się zwariować!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się