HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Do Monachium rzekomo przyczepiały się środowiska żydowskie i zarzucały mu antysemityzm :) [bo w sumie co dla nich antysemickie nie jest?]. Film musi więc wzbudzać dość duże kontrowersje, a to niekoniecznie musi się przełożyć na Oskary. Abstrachując niestety od faktu czy jest dobrym dziełem czy nie. Chociaż nominacje jednak otrzymał...

Zgodnie z poprawnością polityczną główną pulę zgarnie gejowska przypowiastka o kowbojach, a Oskara za rolę żeńską dostanie aktorka grająca w innym filmie transwestytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o filmie DOOM dostałem go na gwiazdke i nawet mi sie podobał ;] ale coś w nim mi brakowało jako ze uwielbiam gry DOOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 01:45, TTBoS napisał:

A co myslicie o filmie DOOM dostałem go na gwiazdke i nawet mi sie podobał ;] ale coś w nim mi brakowało jako ze uwielbiam gry DOOM


Mnie się niezbyt podobał. Jest chyba nawet gorszy niż Resident Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 01:04, .Darnok napisał:

Do Monachium rzekomo przyczepiały się środowiska żydowskie i zarzucały mu antysemityzm :)

Co ciekawe, film zrobił Żyd. I IMO zrobił dość obiektywnie. Najlepszy dowód że krytykują go zarówno śroowiska żydowskie jak i palestyńskie. Gdyby krytykowała go tylko jedna strona, to by można było mówić o przegięciu.

A już samo to, że Żyd pozwolił sobie na pewną krytykę działań Izraela, to świadczy o złożoności problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uve Boll (chyba tak się nazywa) chce nakręcić Metal Gear Solid, ale Japończycy(producenci gry) się nie godzą, że na pewno nie dadzą mu nakręcić filmu. Niech on da sobie spokój z tymi adaptacjami gier, żeby to jeszcze robił dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 09:14, A-cis napisał:

A już samo to, że Żyd pozwolił sobie na pewną krytykę działań Izraela, to świadczy o złożoności problemu.


Spielberg nieopowiedział się pożadnej ze stron, za co mu chwała. Postawiła za to zasadnicze pytanie - na co może sobie pozwolić demokratyczne państwo? Oglądałem film z nizmiernym przekonaniem, że bardziej jest wycelowany w dzisiajsze "cywilizowane" kraje niż w Żydów czy Palestyńczyków. To również o tym jak ciężko jest zatrzymać nakręconą spiralę przemocy.

Absolutnie konieczny do obejrzenia. Na Oscary bym jednak nie liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 07:34, HumanGhost napisał:

Mnie się niezbyt podobał. Jest chyba nawet gorszy niż Resident Evil.


No nie wiem czy gorszy, ja tam przy RE zasypiałem regularnie...
A sam DOOM nawet mi się podobał - solidny kawał mięcha nie udający niczego (z jednym zgrzytem - ten cały bełkot o genetyce)... Może dlatego, że nigdy nie byłem wielkim fanem gry i podszedłem do filmu z rezerwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2006 o 07:34, HumanGhost napisał:

Mnie się niezbyt podobał. Jest chyba nawet gorszy niż Resident Evil.


A może powiesz że Resident Evil. był do piachu ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 09:56, Harmegidon napisał:

A może powiesz że Resident Evil. był do piachu ? ? ?


Hehe, do iachu moze nie. Ale świetny film to to nie jest. Ot taki, dla rozrywki można raz obejrzeć. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Alone in the Dark;)To była dopiero super produkcja. Ubaw po pachy. przy nim Resident i Doom to kawał pożądnego kina :P. Jak Uve Boll miałby jeszcze kręcić Metal Gear Solid, to ja bym mu wysłal paczke z bia łym proszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jutro idziemy z klasą na "Rozdroże Cafe". Mimo, iz nie będzie warunkow do ogladania filmu (moja klasa idzie tam tylko dlatego, zeby nie bylo lekcji, więc pewnie będzą się wściekać i rzucać chrupkami:)), to myślę, że warto się tym filmem jakoś zaintersować. Oglądaliście? Jakie są Wasze odczucia, po jego obejrzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:42, palpatine napisał:

A co powiecie na Alone in the Dark;)To była dopiero super produkcja. Ubaw po pachy. przy nim
Resident i Doom to kawał pożądnego kina :P. Jak Uve Boll miałby jeszcze kręcić Metal Gear Solid,
to ja bym mu wysłal paczke z bia łym proszkiem :)


A po co mu masz wysyłać reklamę proszku do prania ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:29, Chaszu napisał:

> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=24344 - buahahahahahahabuahahaha, nie mogę zaraz
padnę
> ze smiechu! Musze obejrzeć ten film. ;-D

Też zaliczyłem atak śmiechu jak zobaczyłem te fotki :). Jeśli nie jest to sponatniczna produkcja
WoWmaniaków lecz "budżetowa" produkcja - współczuje Blizzard''owi. Prawdziwa antyreklama. Btw.
Uwe Bollowi wyrastają konkurenci czy też dorobił się licznego grona wyznawców? :))))

Powiem wam szczerze ja p******ę co za szmira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfki są przynajmniej ładniejsze niż w "Wiedźminie" <śmieje sie> A tak wogóle to to wygląda jak jakiś wybiedzony na Amen Władca Pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście polecili mi na jutrzejszy wieczór obejrzeć(nienawidzę fantastyki z wyjątkiem gier)
podobały mi się
-Piękny umysł
-Mechaniczna pomarancza
-Forest Gump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 00:36, M46 napisał:

podobały mi się
-Mechaniczna pomarancza

Mechaniczna pomarańcza to akurat fantastyka gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 02:10, A-cis napisał:

Mechaniczna pomarańcza to akurat fantastyka gwoli ścisłości.


Powiedzialbym raczej, ze science fiction (i to jakie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się