HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Z ostatnio widzianych:
Polecam

Głosy niewinności - smutna historia dwunastolatka w ogarnietym wojną domową Salwadorze, mocna i wzruszająca rzecz...
Autostopem przez galaktykę - ale tylko dla wielbicieli wisielczego i abstrakcyjnego humoru spod znaku Monty Pythona... choć znający książkę mogą być odrobinę rozczarowani
Kandydat - trzymający w napięciu thriller z niebanalną fabułą, diabelskie role Denzela Washingtona i Lieva Schreibera... fani teorii spiskowych będą zachwyceni...:)

Odradzam

Osaczony - film wtórny aż do bólu z mnóstwem teatralnych scen rodem z taniego horroru wywołujących śmiech zamiast strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 00:52, Yorrickus napisał:

o ile się nie mylę, to chodziło o zszycie...pewnej

Jak zwykle głodnemu chleb na myśli... ;)
Chyba jednak nie bardzo zrozumiałeś o co chodziło.
A fabuła nie działa się w średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 10:55, Wodzasty napisał:

Z ostatnio widzianych:
Osaczony
- film wtórny aż do bólu z mnóstwem teatralnych scen rodem z taniego horroru wywołujących śmiech zamiast strachu...

Eeee....ale mi się wydaje że jednak warto obejrzeć chociażby po to żeby zobaczyć "skromnego" Bruce''a Willisa po przejściach ponownie w akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:28, Puszkin napisał:

CZy ktoś tutaj oglądał Dom 1000 Trupów?? Nie wiem jak nazywa się ta wstawka muzyczna wtedy kiedy dziadek daje swój występ.
Jak ktoś wie nie pisze :]


Ja oglądałem ale nie mam pojęcia o jaką wstawke ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PINK FLOYD THE WALL

najbliższa emisja: Ale Kino - 27.10 czwartek, godz. 22:10

Kultowy musical Alana Parkera. Taka psychodeliczna rock opera ilustrująca muzykę, teksty i filozofię zespołu Pink Floyd, zawartą na albumie pod tym samym tytułem. Fabuła jest w dużej mierze oparta na tekstach piosenek z tego albumu. Trzonem historii łączącym wszystko w całość jest historia fikcyjnego muzyka rockowego o pseudonimie Pink, u szczytu kariery, kiedy artystycznie i emocjonalnie wypalony usiłuje dokonać rozrachunku ze swoim życiem. Znajdziemy tu motyw trudnych relacji z matką, traumatyczne doświadczenia ze szkoły, śmierć ojca na wojnie... (Ci którzy słyszeli The Wall odnajdą je w poszczególnych utworach). Główny bohater buduje wokół siebie tytułową "ścianę" - psychiczną barierę, za którą chowa się przed światem. Dla fanów zespołu obowiązek, rzucą wam nowe spojrzenie na ten album i pozwolą lepiej go zrozumieć. Dla reszty, tej co bardziej inteligentnej także. Niewiele jest filmów potrafiących wywrzeć takie wrażenie... może tylko na mnie?

All alone or in twos. Banging your heart against some mad buggers Wall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 19:12, HumanGhost napisał:

na TVP2 jest świetny film "Życie jest piękne" Roberta Benigni. Polecam goraco każdemu. Widziałem go już dwa razy
i dziś zamierzam obejrzec ponownie. :-)

To "Karola ..." Nie masz zamiaru oglądać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 20:26, A-cis napisał:

To "Karola ..." Nie masz zamiaru oglądać? :)


"Karola.." oglądałem już. SWzczerze powiedziawszy to wole obejrzeć "Życie jest piekne" kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 20:29, HumanGhost napisał:

"Karola.." oglądałem już. SWzczerze powiedziawszy to wole obejrzeć "Życie jest piekne" kolejny raz.

Wczorajsza I część też mnie rozczarowała. Ale dzisiejsza II była już lepsza.
Choć czystość odbioru RWE dosyć mnie rozśmieszyła (w 1956r RWE było już zagluszane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na TVN o 20:10 jest film którego chyba nie muszę opisywać: "Władca Pierścieni: Dwie Wieże".
W kinach jest teraz film "Doom". Warto go obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, od dziś DOOM. A czy warto obejrzeć to chyba każdy powinien sam sobie odpowiedzieć. Dla niezdecydowanych polecam recenzję: http://www.gry-online.pl/s018.asp?ID=314
Wygląda na to, że film to nie az taka chała jak przewidywano. Wygląda całkiem całkiem. W porównaniu do poprzednich filmów zrealizowanych na podstawie gier wypada bardzo dobrze. Ja mam zamiar obejrzeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar objerzec film polskiego rezysera :D. Doom jest owiany legenda i mozna bylo do filmu wprowadzic cs czego na keranach kin nie bylo do dzisiaj. Z tego co widze nie pworwadzono nic nowego czysta rzeź i znów eksperymenty ktore wymykaja sie z pod kontroli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 18:18, HumanGhost napisał:

Faktycznie, od dziś DOOM. /.../


My własnie niedługo jedziemy do Poznania na ten film właśnie :) Po obejrzeniu go podzielę się uwagami z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem jeszcze ale dla mnei to wymieszanie Obcego z Resident Evil :P tak mi się zdaje :P narazie spekulacja :) do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się