HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Oglądał ktoś z Was na AXN "Po zachodzie słońca"?
Sceptycznie byłem nastawiony do filmu, patrząc na obsadę ról głównych (Pierce Brosnan i Salma Hayek) spodziewałem się typowej amerykańskiej opowieści o miłości, która przezwycięża... coś.
Jednak film mnie pozytywnie zaskoczył, co prawda nie jest to jakieś arcydzieło, ale moim zdaniem warto obejrzenia. Najlepsze zakończenie, ponieważ najbardziej zaskakujące - to znaczy to, że agent FBI wrobił perfekcyjnego złodzieja...
Polecam, ale nie jest to konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 23:51, Kafar napisał:

Jackie Brown jest dobry.. też zakręcony i blisko mu do Pulp Fiction. JA chętnie go jeszcze
raz obejrzę. Długi film :P


Bardzo fajnie bo Pulp Fiction to genialny film, a jak film jest naprawde dobry to długość jest zaletą.
PS. Wiadomo już jaki film będzie następny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio co ogladalem :
grindhouse 2 planet terror - beznadziejny film :( nie trzyma w napieciu, a powinien, bo to horror niby.
obcy (wszystkie czesci) - fajnie jest czasem zarzucic cos ze starszych filmow :)
straz nocna - beznadziejna, gra tak samo.
szklana pulapka 4 - calkiem niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:13, jacoop napisał:

grindhouse 2 planet terror - beznadziejny film

Jeszcze nie oglądałem i chyba nie mam zamiaru...
Już sama zapowiedź filmu mnie odrzuca!

Dnia 21.10.2007 o 01:13, jacoop napisał:

obcy (wszystkie czesci) - fajnie jest czasem zarzucic cos ze starszych filmow :)

Obcy!!! To klasyka, aczkolwiek moim zdaniem i tak 1 część jest najlepsza.

Dnia 21.10.2007 o 01:13, jacoop napisał:

straz nocna - beznadziejna, gra tak samo.

Co Ty mówisz?
Ten film jest super, tak samo jak książka. Serdecznie polecam!

Dnia 21.10.2007 o 01:13, jacoop napisał:

szklana pulapka 4 - calkiem niezly.

Faktycznie - niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę do kina na Gwiezdny Pył - książka bardzo mi się podobała, a że mało jest dobrych filmów fantasy, więc każdy to jakieś wydarzenie...:)
Od siebie polecam obejrzane niedawno Sunshine (W stronę słońca). Pięknie sfilmowane, z niesamowitym klimatem - Boyle się postarał... chociaż końcówka mu nie wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 02:01, pisz napisał:

Idę do kina na Gwiezdny Pył - książka bardzo mi się podobała, a że mało jest dobrych filmów
fantasy, więc każdy to jakieś wydarzenie...:)

Zachęcam po obejrzeniu tego filmu do napisania małej recenzji (oczywiście nie chodzi o zdradzanie fabuły) i podzieleniem się wrażeniami. Otóż mój kolega przeczytał książkę, którą uważa za bardzo dobrą i wybiera się na seans do kina. Więc chętnie wysłuchałbym opinii na temat filmu wcześniej, żebym wiedział czy warto, bo szykuję się także na "Planet Terror".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 10:26, paweusz napisał:

Zachęcam po obejrzeniu tego filmu do napisania małej recenzji (oczywiście nie chodzi o zdradzanie
fabuły) i podzieleniem się wrażeniami. Otóż mój kolega przeczytał książkę, którą uważa za bardzo
dobrą i wybiera się na seans do kina. Więc chętnie wysłuchałbym opinii na temat filmu wcześniej,
żebym wiedział czy warto, bo szykuję się także na "Planet Terror".


"Planet Terror" polecam, jeśli lubisz kino spółki Tarantino-Rodrigueza. To czarna komedia z elementami horroru, wszystko podlane sosem absurdu i aluzji do popkultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 01:12, Firaxo napisał:

O ile wiem w następny Piątek :P


Wiem że będzie to wiadomo w przyszły piątek ale może ktoś już wie jaki będzie chociażby z reklamówki w telewizji (widziałem ją za dwa razy i nie miałem możliwości sie przyjrzeć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Cinema City w Rybniku na dwóch dobrych filmach. Pierwszym z nich było Rattatouille, drugim Stardust. Ponieważ nie mam zamiaru opisywać ich z osobna, powiem tylko tyle: pierwszy 7/10, drugi 8/10. Wieczór udany i na dodatek bilety za darmo [niech żyje Era :)].
Jedyne co chciałem jeszcze przekazać to to, że widziałem trailer nowego Beowulfa i... jestem pewien, że pójdę na niego do kina - robi wrażenie, przynajmniej na dużym ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:12, WorldWar3PL napisał:

Polecam wszystkim Szkołę Rocka
Bardzo zabawny film - ba, nawet się nie nudziłem! :)


Ten z Jackiem Blackiem? Sama jego osoba powoduje uśmiech na mojej twarzy :] A film... cóż, nie najwyższa półka, ale można się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na filmie "Katyń", zasadniczo film można obejrzeć, mnie nawet wciągnął, ale raczej nie lubię filmów z takim klimatem, kostiumowym do bólu. A ja miałem pecha bo szedłem na film z klasą i dostałem wykład o Katyniu gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 10:19, azur65 napisał:

Byłem ostatnio na filmie "Katyń", zasadniczo film można obejrzeć, mnie nawet wciągnął, ale
raczej nie lubię filmów z takim klimatem, kostiumowym do bólu. A ja miałem pecha bo szedłem
na film z klasą i dostałem wykład o Katyniu gratis.


Mam te same odczucia. Film mnie zawiódł, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się