HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Witam,


Zdecydowanie polecam kilka filmów z gatunku horror. Na pierwszym miejscu, zdecydowany faworyt na najlepszy film ostatniej dekady w moim własnym mniemaniu to produkcja pt. Amityville. Całoś wydażeń jakie mają miejsce w filmie, sprawiają wrażenie jeszcze bardziej, przez fakt, iż film ten powstał na faktach. Groza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, Amityville jest świetny. Ale zeby od razu najlepszy w ostatniej dekadzie? Przesada odrobine. Według mnie jednym z najlepszych horrorów ostatnich 10 lat jest "Blair Witch Project". Świeży pomysł, genialna realizacja i dobrze przemyślana fabuła. Można się bać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:28, HumanGhost napisał:

Istotnie, Amityville jest świetny. Ale zeby od razu najlepszy w ostatniej dekadzie? Przesada
odrobine. Według mnie jednym z najlepszych horrorów ostatnich 10 lat jest "Blair Witch Project".
Świeży pomysł, genialna realizacja i dobrze przemyślana fabuła. Można się bać. :-)


Tez prawda, film trzyma bardzo mocno w napieciu, ale mimo wsyztsko wole Amityville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Kto zna tytuł filmu z Keanu Reevesem w roli głownej. Film opwiadał o prawniku (chyba), który został przeniesiony w jakiś fantastyczny świat, gdzie spotkał człowieka-małpę, puźniej trenował sztuki walki pod okiem jakiegoś mistrza. Zapamiętałem jeszcze taki motyw, że ten człowiek-małpa potrafił tak powiększyć wyrwany włos, że robił z niego staffa i nim walczył.

PS: na filmwebie tego nie znalazłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:13, Dante Dy`nei napisał:

PS: na filmwebie tego nie znalazłem ...


Rany, nigdy nie słyszałem o tym filmie. Stary jest czy to coś nowego?

Widzialiscie co będzie w sobotę na Polsacie? "Lochy i Smoki" z 200 roku. Ciekawym co to w ogóle jest, bo jeszcze nie mialem okazji obejrzeć. Ale i tak wybiorę "Rekruta" a tamten musze nagrać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 07:17, HumanGhost napisał:

Widzialiscie co będzie w sobotę na Polsacie? "Lochy i Smoki" z 200 roku. Ciekawym co to w ogóle
jest, bo jeszcze nie mialem okazji obejrzeć. Ale i tak wybiorę "Rekruta" a tamten musze nagrać.
:-)


Bardzo słaby film fantasy, począwszy od słabych aktorów gra tu Jeremy Irons(on akurat słaby nie jest ale widać bardzo potrzebował kasy) poprzez słabą fabułę, scenografię i wogóle wszystko. Lepiej sobie darować i obejrzeć świetnego Rekruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak będę oglądał "Rekruta" a D&D sobie nagram i kiedy indziej obejrze. W sumie nawet jeśli cienki to nie darowałbym sobie gdybym nie obejrzał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:27, c0nflikt napisał:

A ogladał ktoś film ''''Skazani na Shawshank''''? Według mnie jest to bardzo dobry film z Tim Robbinsem i Morganem Freemanem.


No ba! Pytanie. Pewnie, że tak. I to kilka razy. Film jest genialny, fabuła świetna, gra aktorów bardzo dobra. Z chęcią oglądam za każdym razem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 16:31, HumanGhost napisał:

> A ogladał ktoś film ''''Skazani na Shawshank''''? Według mnie jest to bardzo dobry film
z Tim Robbinsem i Morganem Freemanem.

No ba! Pytanie. Pewnie, że tak. I to kilka razy. Film jest genialny, fabuła świetna, gra aktorów
bardzo dobra. Z chęcią oglądam za każdym razem. :-)

To w takim razie w tę niedziele bedzie na tvp o 22:55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D&D to D&D niewazne jakie by nie bylo :) jak zawsze w filmach przyjzalem sie napisa i joel silver byl producentem wykonawczym tego filmu stad teraz produkuje D&D (nie zadna kolejna czesc tylko D&D):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe musze przyznać, że nawet fajny ten "Rekrut" wczoraj był. Ale od połowy filmu zbyt przewidywalny trochę. Tak czy inaczej warto było obejrzeć. A "D&D" zobaczmy dzisiaj moze co to w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 05:19, HumanGhost napisał:

Hehe musze przyznać, że nawet fajny ten "Rekrut" wczoraj był. Ale od połowy filmu zbyt przewidywalny
trochę. Tak czy inaczej warto było obejrzeć. A "D&D" zobaczmy dzisiaj moze co to w ogóle jest.


e raczej fantasy/przygodowy ;)) ale uwaga ten film wyglada jak by byl krecony do telewizji nie do kina wiec i tak do niego trzeba podchodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVP2 oglądałem "Święci z Bostonu" i przyznam, że film jest świetny. Jest nawet sporo śmiesznych scen i wypowiedzi jak na ten gatunek filmu (dowcip który Rocco opowiedział swojemu szefowi rozłożył mnie na łopatki).
Polecam ten film, na VideoCD można go kupić już za 9,90zł, więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się