HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 21:13, adam2009 napisał:

czy wam podobał się film Transformers? Mnie osobiście bardzo. Gdy oglądałem program brejk
na ZIG ZAPIE gościu owiedział że to najgorszy film jaki widział góra dla 7-latków dla
mnie to lekka przesada co wy o tym uwazacie.


Na film poszedłem od razu wiedząc że idę na efekty specjalne a nie na fabułe ;P No i of course tak się stało.. Cały film to był jeden wielki wybuch xd Wróć! w sumie nie, bo przecież była lekko komediowa scena w której SPOILER Transformery chowały się przed wzrokiem rodziców tego dzieciaka.. Nawet śmiesze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Asterix na olimpiadzie( śmiech na całego:) ) i Obcy kontra Predator 2 to już niezbyt komedia:) ale film genialny! Te efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Asterixa to dodam jeszcze, że polski dubbing jest świetnie przygotowany i warto iśc na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:58, dannik napisał:

Warto iśc na Alien vs Predator 2? Zastanawiam się, ale nie chcę ryzykowac zmarnowaniem
kasy.

Nie tykaj tego badziewia ! Jeśli podobała ci się saga Alien i Predator to zaczniesz kląć na całą salę... No chyba, że podobają ci się niespójne, bezsensowne, krwawe i głupie filmy to idź :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 12:29, Steel Dogg napisał:

elo! widział ktoś ten film projekt: monster o czym to zgrubsza jest i czy opłaca sie iść


Owszem, opłaca się...:)
Choć sama historia opowiedziana w filmie niczym specjalnym się nie wyróżnia (potwór jakowyś atakuje Nowy Jork) to jednak sposób w jaki jest przedstawiona zasługuje na pochwałę... Niektórych taka forma może odrobinę drażnić, wszak cały czas kamera chybocze się na wszystkie strony ale dzięki temu jesteśmy zdecydowanie bliżej środka opowieści niż w przypadku tradycyjnych form realizacji... Mi osobiście seans dostarczył niezłej rozrywki i przyznam, że twórcy odwalili kawał dobrej roboty zarówno w warstwie narracyjnej jak i warsztatowej... Jedyny mankament to w mojej ocenie momenty, w których ów "monster" pojawia się w całej okazałości - zdecydowanie lepiej byłoby pozostawić odrobinę miejsca dla naszych wyobrażeń... Bardzo dobry pomysł, bardzo dobra realizacja - czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe:

February 1, 2008 - It was reported earlier this week that Mexican filmmaker Guillermo Del Toro had been in negotiations to direct both The Hobbit and another film based on the works of J.R.R. Tolkien for New Line Cinema and MGM. Del Toro has now been announced as having officially signed on to direct the two films.

According to the British newspaper The Guardian, the announcement was made at the French premiere of the del Toro-produced thriller The Orphanage. "Today is a big day because we are announcing what everyone wanted to hear, which is that he will be directing The Hobbit," the host reportedly told the audience as he introduced del Toro.

Oscar winner Peter Jackson, who directed the Lord of the Rings trilogy, will executive produce The Hobbit. The screenplay cannot be worked on, however, until after the writers'' strike ends.

New Line and MGM have tentatively penciled in principal photography for the two films -- which will be shot back-to-back -- for 2009, with a budget of $150 million per film. The first is slated for release in 2010, with the second the following year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:30, MonczynF napisał:

Polecam "Ratatuj" i "1408" pierwszy fajny filmik animowany a drugi fajne straszydło:):):)

>Też bym polecał "1408" film naprewde spox :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobote byłem na filmie "Lejdis" - żeńska odpowiedź na "Testosteron" (tak film się reklamuje z bilbordów - ciężko mi się ustosunkować do tego hasła bo Testosteronu nie widziałem). Historia przedstawia nam rok z życia czterech kobiet. Rok w którym wydarzyło się wiele...
Lejdis to całkiem przyzwoita momentami bardzo dobra komedia z świetno kreacją Tomasza Kota(węgierski Eurodeputowany). Choć nie jest to film dla wszystkich (osoby <20 lat nie zrozumieją części problemów) osoby >25 będą bawiły się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wybrałem na "Jestem Legendą" i jestem bardzo zadowolony. W sobotę mam zamiar się wybrać na Cloverfield (Projekt Monster), a z tego co tu niektórzy pisali, no i z samych trailerów, wynika , że warto. Oczywiście czekam z niecierpliwością na Hancocka ;D Ale ja tu mam pytanie odnośnie American Gangster. Czy jest wart tego aby pójść nań do kina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:58, dannik napisał:

Warto iśc na Alien vs Predator 2? Zastanawiam się, ale nie chcę ryzykowac zmarnowaniem
kasy.


Nie warto.Słabizna straszna. Nielogiczny, niespójna fabuła, a twórcy nie widzieli chyba żadnej części Obcego. Nie wiem co kolega MonczynF widzi w efektach. Nie wiem co w ogóle tam widzi, bo oglądając film w kinie nie widać kompletnie nic. Cały czas jest ciemno a sceny tak szybko się zmieniają, ze trzeba się domyślać co się widzi. Obcemu w pełnej krasie można się przyjrzeć chyba pod koniec filmu ( o ile w ogóle można go gdzieś dokładnie zobaczyć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 22:40, Mathijas W napisał:

Poleci mi ktoś film o II wojnie swiatowej,gdzie jest dużo scen batalistycznych?

"jak rozpętałem II wojnę światową", właściwie sam batalizm w czystym wydaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:54, Rzezim napisał:

W sobote byłem na filmie "Lejdis" - żeńska odpowiedź na "Testosteron" (tak film się reklamuje
z bilbordów - ciężko mi się ustosunkować do tego hasła bo Testosteronu nie widziałem).

I bardzo dobrze, że nie widziałeś. Zaoszczędziłeś tylko sobie ok. 2 godziny czasu :-)
Ja go próbowałem oglądać i z trudem wydzierżyłem (a i to nie w 100%) :-)
Na dobrą sprawę nie wiem jak napisać o czym był to film ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ktory film najlepiej sie wybrac? American Gangster, Jestem Legenda, Project Monster czy nowy Astreix?? Co do 2 i 3 filmu czy to sa horrory?? bo jak tak to odrazu odpada...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem czas aby oglądnąć sobie Die Hard 4 i film bardzo mi sie podobał ze względu na dynamiczną akcję, gorąco polecam wszystkim. Aby zachęcić komputerowych maniaków powiem, że filmie nie są typowe strzelaniny tylko atak hakerski na cały stan. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 23:42, A-cis napisał:

I bardzo dobrze, że nie widziałeś. Zaoszczędziłeś tylko sobie ok. 2 godziny czasu :-)
Ja go próbowałem oglądać i z trudem wydzierżyłem (a i to nie w 100%) :-)
Na dobrą sprawę nie wiem jak napisać o czym był to film ;-)


Próbowałem kiedyś iść na Testosteron na maratonie filmowym, jednak ilość fanów tego filmu była zbyt wielka i zrezygnowałem(wybrałem 300 oraz Dzień Świra). Mój kolega był 2 razy (za każdym razem zasnął po 20 minutach). Dla mnie duet Konecki&Saramonowicz jest bardzo nie równy choć z roku na rok jest lepiej. Widziałem film "Ciało" to dość słaba komedia. Testosteronu nie widziałem, ale ludzie zasypiają na tym filmie ;-). Lejdis tak jak pisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostel II - buahahahahahahahahaha....

Gdyby ten film nie był tak wulgarny, niepotrzebny i niestosowny, byłby po prostu głupi... a tak... Omijacie ten wyrób filmopodobny bardzo szerokim łukiem. Dobrze Wam radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:03, Budo napisał:


Wie ktoś coś o tym?
http://www.mutantchroniclesthemovie.com/
Zapowiada się film w klimatach mutant chronicles, czyli świata m.in. geir takich jak
Warzone i Doomtrooper... wpadłem przez przypadek.


Prace nad filmem trwają od... 2005 roku. Tutaj wklejam kilka newsów a propo filmu, które ukazały się w sieci. Premiera była zapowiadana na okolice 2007 roku. W moich oczach filmu nie ma co się spodziewać przed czerwcem 2008. Jeśli w ogóle.

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=14417
http://www.comingsoon.net /news/movienews.php?id=13797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się