HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Własciwie w Znakach scenariusz jest zbudowany wokół rodziny, która straciła bliską osobę i musi sobie jakoś radzić. Inwazja obcych to taki dodatek, który mozna by zastąpić chociażby zwykłą wojną czy atakiem terrorystycznym. Ale film jest fajny, dobrze się go ogląda (bez reklam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 12:12, WoWmen napisał:

http://film.onet.pl/0,0,1184670,wiadomosci.html :O będzie film postal xD Czekam teraz na Warcraft ;)


Zobacz lepiej kto będzie rezyserem - Uwe Boll :-/ Ja bym się tak nie emocjonował, bo zapewne znów mu gniot wyjdzie. Koleś, co tu ukrywać nie umie kręcić filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 12:22, HumanGhost napisał:

> http://film.onet.pl/0,0,1184670,wiadomosci.html :O będzie film postal xD Czekam teraz na Warcraft ;)

Zobacz lepiej
kto będzie rezyserem - Uwe Boll :-/ Ja bym się tak nie emocjonował, bo zapewne znów mu gniot wyjdzie. Koleś, co tu ukrywać
nie umie kręcić filmów.

Oby tam tylko Madonna nie grała i będzie ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2005 o 12:24, WoWmen napisał:

Oby tam tylko Madonna nie grała i będzie ok :]


Oczywiście Madonna w głównej roli męskiej?:))))

Ekranizacja Warcrafta ja mam pomysł i to fajny może kiedyś :P Wiecie co taki reżyser też jest w świecie filmowym potrzebny. Gdy pisze np. scenariusz i czasmai mam załamke że nie potrafie lub nie umiem to wtedy włanczam kiczowate filmy.. one pobdzaja do pracy;).

Ja za to czekam na ekranizacje właśnie Wormsów.. No i oczywiście Tetris;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:06, HumanGhost napisał:

Dzisiaj na Polsacie będzie bardzo dobry film, który szczerze polecam - "Znaki" z Melem Gibsonem. Świetny film, trzymający
w napięciu. Tutaj w odróżnieniu od innych filmów o kosmitach nie widac obcych w całej okazałości, przynajmniej przez znaczną
część filmu. Widać niekiedy rękę, fragment nogi, szybkie przemknięcie obcego przez kadr. Film naprawdę dobry i wciagający.
Nie az taki tandetny jak większosć filmów o kosmitach .:-)


Żenujący film, jak się skończył to nie wiedziałem czy już czy jeszcze coś będzie, czy co w ogóle się stało. Aha, zasnąłem w połowie, gdyby mnie kumpel nie obudzi to bym spał pewnie do końca.

Spawn- kolejna wiocha i żenada, jak większość ekranizacji komiksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:56, Alexei Kaumanavardze napisał:

Polecam Spowna. Film z czsów 1 matrixa. Ciekawe ujęcie końca swiata. Moim zdaniem godna realizacja komiksu Marvela. Gdyby
nie matrix na pewnoe film byłby hitem

Szkoda bo przeszedł bez echa;(


qrcze ten film z czasów matrixa jest? mi sie wydawało ze bylem na tym w kinie jak byłem malutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:05, Budo napisał:

Spawn- kolejna wiocha i żenada, jak większość ekranizacji komiksów.


Sin City i Batman Begins to bardzo dobre ekranizacje. Najlepsze jakie dotychczas były i wątpie by nas czyms w najblizszych latach tak miło zaskoczyć jeszcze mogło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:00, WoWmen napisał:

Ekranizacja Tetris :D. Klocek czerwony podłużny w roli głównej. Fabuła polegająca na przechodźeniu na kolejny lvl :D


Ja bym to widział troche inaczej. np. że klocki to są sterowane przez ludzi :P i wchodzi się jak do mechów hehe. Ogolnie może jakaś rozgrywka lub show telewizyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 16:05, Budo napisał:

Spawn- kolejna wiocha i żenada, jak większość ekranizacji komiksów.


Ja bym się nie zgodził ale cóż trudno ja lubię Marvela wychowałem sie na jego komiksach i podoba mi się większość filmów na jego licencji. Apropos takiego zdania przeczytaj zdanie antyfana gier komputerowych http://film.onet.pl/0,0,1184670,wiadomosci.html (adres od WoMan`a odnośnie Postala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 20:01, Yasiu89 napisał:

Jeśli ktoś lubi komedie to polecam film "RRRrrrr!!!" i "But Manitou". Pierwsza jest o jaskiniowcach a druga o Indianach.
A jeśli będziecie oglądać to koniecznie z dubbingiem!



A fanom prawdziwych komedii polecam Kill Bill''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlsanie wrocilem z kina wiec opisze swoje swieze odczucia:
Nocna Straż - niezly pomysl na fabule ale wykonanie jakos wcale mnie nie zachwycilo. obiecywano poczatek trylogii horroru a zaserwowano opowiadanie. akcji jest za malo i nie dostajemy za to wcale wiecej fabuly czego filmowi darowac nie moge. nastepna rzecz - bohaterowie, prawie nic o nich nie wiemy i jak tu sie z kims utozsamiac? jest to z pewnoscia najlepszy rosyjski film z potencjalem ale potencjal ten nie zostal wykorzystany przez co pozostaje w klasie sredniej. wierzylem w ten film ale do matrixa (pierwszego) to on sie nie umywa.

PS. reklamy antypirackie w kinie to troche tak jak reklamy czytania w ksiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 20:06, HumanGhost napisał:

Dzisiaj na Polsacie będzie bardzo dobry film, który szczerze polecam - "Znaki" z Melem Gibsonem. Świetny film, trzymający
w napięciu. Tutaj w odróżnieniu od innych filmów o kosmitach nie widac obcych w całej okazałości, przynajmniej przez znaczną
część filmu. Widać niekiedy rękę, fragment nogi, szybkie przemknięcie obcego przez kadr. Film naprawdę dobry i wciagający.
Nie az taki tandetny jak większosć filmów o kosmitach .:-)


Faktycznie trzymający w napięciu, aż do momentu kiedy robi się z tej historii jakaś niespójna groteska. Niektóre końcowe sceny przypominały raczej celowe wyśmiewanie się z kina o UFO niż poważny film. Szczególnie ta ostatnia scena z obcym, była żałosna, a końcowy wydźwięk trywialny i naciągany do bólu zębów przedtrzonowych... a początek był naprawdę dobry...

PS Scena z pwinicy przypomniała mi o leciwymi filmie (czerń-biel) o ludziach w domu otoczonym przez truposze, były tam dwie frakcje, jedna opowiadał się za siedzeniem w domu druga za schowaniem się do piwnicy. Może ktoś kojarzy i pamięta tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:06, Todryk napisał:

PS Scena z pwinicy przypomniała mi o leciwymi filmie
(czerń-biel) o ludziach w domu otoczonym przez truposze, były tam dwie frakcje, jedna opowiadał się za siedzeniem w domu
druga za schowaniem się do piwnicy. Może ktoś kojarzy i pamięta tytuł?


Przypomina mi sie "Noc zywych trupow", ale ten film byl kolorowy (tyle ze wygladal staro, bo z lat 70.). W piwnicy zreszta czekala na nich niespodzianka - corka jednego z osaczonych w domu wlasnie sama zamieniala sie w zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:31, Hegemon napisał:

Przypomina mi sie "Noc zywych trupow", ale ten film byl kolorowy (tyle ze wygladal staro, bo z lat 70.).
W piwnicy zreszta czekala na nich niespodzianka - corka jednego z osaczonych w domu wlasnie sama zamieniala sie w zombie.


Naprowdziałeś mnie, dzięki :) Sprawdziłem w necie. Ten który ja oglądałem to "Noc żywych trupów" oryginał z roku 1968, ten Twój to chyba remake pod tym samym tytułem z 1990 (z fotek widze, że faktycznie wygląda archaicznie). Korzystając z okazji polecam wszystkim, ma swój klimat mimo 37 letniego piętna czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się