HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 19:07, szypek26 napisał:

e tam, fajnie się ogląda ,

tobie się podobało ... mnie nie bardzo ... trudno :P

Dnia 15.04.2008 o 19:07, szypek26 napisał:

> polemizowałbym ale niech będzie ... ;)
czyli co, nie podoba ci się "nalot" na Tokio w nocy (nalot kamery),

to było akurat w miarę ...
>finałowy wyścig,
bez komentarza ... nie podobał mi się ;)

Dnia 15.04.2008 o 19:07, szypek26 napisał:

czy scena z driftem na autostradzie?

jw.
>ładne to jest
może i jest ale mi jakoś nie podeszło ...

Dnia 15.04.2008 o 19:07, szypek26 napisał:

> no superaśne ... te spoilery i winyle ... a nitro ... cudo po prostu ;)
no co? lancerek jest, znaczy fajny film :D

nie przepadam za takimi samochodami / klimatami ... no chyba że w jakiejś grze ... ale filmy o takiej tematyce to dla mnie porażka ...

Dnia 15.04.2008 o 19:07, szypek26 napisał:

film się fajnie ogląda, jak się wyłączy myślenie i tyle

jak już mówiłem ... pośmiać się można z pewnych głupot ( vide wiek głównego bohatera, żenujący poziom aktorstwa trójki głównych bohaterów, ten bad boy bodaj Kenji się zwał ... to taki ichni dresiarz :D, etc. Widzę że i tak będziesz trzymał się swoich racji - OK, rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat na odwrót - seria F&F mi się podobała (najbardziej 2 z Evą Mendez i żółtym Lancerem :), a od tych NFS-ów na kompa wolę poważne rajdy-symulacje jak np. GTR 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:19, Uspatente napisał:

Ja mam akurat na odwrót - seria F&F mi się podobała (najbardziej 2 z Evą Mendez i żółtym
Lancerem :), a od tych NFS-ów na kompa wolę poważne rajdy-symulacje jak np. GTR 2.


hehe dwójka mi także się podobała bo właśnie była tam Eva ;) no i ta scena gdzie później z tego Hangaru wyjeżdża mnóstwo aut ;) NFS - to tylko Undergroun2 i Porsche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:24, marcin112 napisał:

a co sądzicie o resident evil 3??
dla mnie osobiscie dwójka leprza:P


Nooo trójka jest taka jakaś.. kurde dziwna magle tutaj wirus ''T'' i wszyscy ludzie są rządnymi władzy chodzącymi Zombie ;/. Szczerzę Ci powiem dwie aktorki w tym filmie przypadły mi do gustu i atrakcyjnie wyglądały .. :p Nie wiem jak Tobie ale o gustach chyba się raczej nie mówi. :p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:31, Sir Braveheart napisał:

> a co sądzicie o resident evil 3??
> dla mnie osobiscie dwójka leprza:P

Nooo trójka jest taka jakaś.. kurde dziwna magle tutaj wirus ''T'' i wszyscy ludzie są
rządnymi władzy chodzącymi Zombie ;/. Szczerzę Ci powiem dwie aktorki w tym filmie przypadły
mi do gustu i atrakcyjnie wyglądały .. :p Nie wiem jak Tobie ale o gustach chyba się
raczej nie mówi. :p

Pozdrawiam



he he musial bym byc homo zeby sie nie podobaly wiec uznalem to za oczywistosc:P
tez pozdroo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 18:19, KŁEJK napisał:


Pierwszy numer z "Rodziną ..." bodajże 18 kwietnia ...

Tak, dowiedziałem się ile ma kosztować cotygodniowa wspaniałość...20 zł ;// nie uśmiecha mi się... ale dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:29, Vaxinar napisał:

Dobry jest film "Superman powrót"? Bo właśnie dziś na HBO puszczają i nie wiem czy się
oglądać opłaca?


zdecydowane; NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:42, Mr. Cin napisał:

zdecydowane; NIE


A dlaczego zdecydowanie NIE? Moim zdaniem, z taką lekką nieśmiałością, można powiedzieć, że film jest do obejrzenia. Nie jest to arcydzieło, ale te przysłowiowe dwie godzinki z filmem mijają w miarę przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie w TV będą emitowane całkiem niezłe filmy ... pokusiłem się o małą wyliczankę:

18 kwietnia - piątek

28 dni później - 1.00 - Polsat

Inni - 22.45 - Polsat


Sobota 19 kwietnia

Ostatni bastion - 21.40 - TVN

Cube 2 - TVP2 - 0.20

Niedziela 20 kwietnia

Raport mniejszości - 20.05 - TVN7

Poniedziałek 21 kwietnia

Vabank - 22.05 - TVP2

Punisher - 21.00 - Polsat


Wtorek 22 kwietnia

Zakładnik - 21.00 - Polsat

Miś - 20.20 - TVP1


Czwartek 24 kwietnia

Podziemny krąg - 21.00 - TVP4

Ojciec Chrzestny 2 - 20.30 - TVN7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 13:20, KŁEJK napisał:

W najbliższym czasie w TV będą emitowane całkiem niezłe filmy ... pokusiłem się o małą
wyliczankę:


Ojciec, Krąg, Miś, Vabank :) to jest geniusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 14:44, bartog123 napisał:

> W najbliższym czasie w TV będą emitowane całkiem niezłe filmy ... pokusiłem się
o małą
> wyliczankę:

Ojciec, Krąg, Miś, Vabank :) to jest geniusz :)


Tu się zgodzę ... filmy co prawda nie nowe :D, ale na pewno warte uwagi ... ja polecałbym z listy oprócz tych wymienionych przez ciebie także "28 dni później" i "Ostatni bastion" reszta wymienionych filmów też dobra ale nie aż tak ... przynajmniej dla mnie ... "Raport ..." też co prawda jest niezły ale mam alergię na Cruse''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 14:48, KŁEJK napisał:

Tu się zgodzę ... filmy co prawda nie nowe :D, ale na pewno warte uwagi ... ja polecałbym
z listy oprócz tych wymienionych przez ciebie także "28 dni później" i "Ostatni bastion"
reszta wymienionych filmów też dobra ale nie aż tak ... przynajmniej dla mnie ... "Raport
..." też co prawda jest niezły ale mam alergię na Cruse''a ;)

Tak, Cruz to pała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 14:48, KŁEJK napisał:

też co prawda jest niezły ale mam alergię na Cruse''a ;)


to weź Alertec i oglądnij "Zakładnika" (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś). bo choć przewidywalny scenariusz razi straszliwie (już po pół godzinie wiadomo, jak cały film się skończy), to jednak kilka myśli, zdań i scen jest wartych zapamiętania i dogłębnego przemyślenia.
no i magiczna scena z "Shadow on the sun" w tle, rzadko kiedy można zobaczyć na ekranie coś tak poruszającego. przynajmniej IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:34, Azrathel napisał:

to weź Alertec i oglądnij "Zakładnika" (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś). bo choć przewidywalny
scenariusz razi straszliwie (już po pół godzinie wiadomo, jak cały film się skończy),
to jednak kilka myśli, zdań i scen jest wartych zapamiętania i dogłębnego przemyślenia.

no i magiczna scena z "Shadow on the sun" w tle, rzadko kiedy można zobaczyć na ekranie
coś tak poruszającego. przynajmniej IMO.


Ech ... napisałem to nieco żartobliwie i zaraz się ludzie oburzają ;), owszem ... filmy z Tomem C. zazwyczaj oglądam ale nie wywołują one u mnie aż takich emocji jak inne ... co prawda ocenianie filmów ( ogólnie ) tylko po obsadzie jest krzywdzące w wielu przypadkach :). Za Crusem nie przepadam ale też z drugiej strony nie jest tak że go nie nienawidzę i omijam wszelkie filmy z jego udziałem ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 15:34, Azrathel napisał:

to weź Alertec i oglądnij "Zakładnika" (o ile jeszcze tego nie zrobiłeś). bo choć przewidywalny
scenariusz razi straszliwie (już po pół godzinie wiadomo, jak cały film się skończy),
to jednak kilka myśli, zdań i scen jest wartych zapamiętania i dogłębnego przemyślenia.


Rzeczywiście trzeba przyznać że w "Zakładniku" Cruise był znakomity aktorsko, choć i tak trochę przyćmił go Foxx. Jednak jeden film nie jest pełnym obrazem tego aktora, bo jego zamiłowanie do filmów bardziej kasowych niż wymagających może odstraszać.

Dnia 16.04.2008 o 15:34, Azrathel napisał:

no i magiczna scena z "Shadow on the sun" w tle, rzadko kiedy można zobaczyć na ekranie
coś tak poruszającego. przynajmniej IMO.


Tak jest. Klimacik podkreślony przez muzykę znakomicie. I jeszcze ten wilczek ;)

---
A jeśli chodzi o to co polecam to "Człowiek Roku" dla posiadaczy Canalu+. Obszerna recka na moim GSie jeśli ktoś zainteresowany => http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=542520&n=20 . Naprawdę znakomita kreacja Robina Williamsa i może trochę sztampowe, ale jakże prawdziwe przesłanie. Wszystko w bardzo przystępnej formie jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:03, bartog123 napisał:

> Pierwszy numer z "Rodziną ..." bodajże 18 kwietnia ...
Tak, dowiedziałem się ile ma kosztować cotygodniowa wspaniałość...20 zł ;// nie uśmiecha
mi się... ale dzięki za info :)

"rodzina soprano" jest wspaniała, warta każdej złotówki na nią wydanej. nazywają ten film najlepszym serialem wszechczasów i nie jest to wcale przesadzone. wszystkie 6 sezonów trzymają naprawdę równy wyśmienity poziom. doskonała fabuła i przede wszystkim świetny rys psychologiczny głównych postaci, ale i tych z drugiego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się