HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Ja dzisiaj obejrzałem Projekt: Monster. Tym którzy jeszcze nie widzieli tego filmu bardzo polecam. Jest zrobiony w bardzo ciekawy sposób, akcja trzyma w napieciu do samego końca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:18, balduran2 napisał:

No sorry, ale w tej chwili można powiedzieć, że "seria" a konkretnie świat Star Wars
będzie żył jeszcze baaaaaardzo długo właśnie za sprawą fanów a nie kolejnych filmów.

Seria a świat, to niezupełnie to samo, a oglądanie po raz n-ty tego samego epizodu znudzi chyba każdego. :) W sumie mi tez stara trylogia podobała się bardziej, ale nie powiedziałbym że nowa była zła - była inna, bo musiała być inna - inny klimat, inny czas, inna sytuacja... hmm, polityczna w uniwersum, nie ma już wielkiego potężnego zła, jest opowieść o upadku tego co dobre. Nie wspominając o tym, że to tak naprawdę rozbudowany prolog, bo zakończenie znamy, wiemy co się wydarzy, nie wiemy tylko jak. Tego nie dało zrobić się tak jak starej trylogii, ona musiała wyjść inaczej, i oczekiwanie od niej że będzie taka jak stara trylogia, to chyba najlepszy pretekst, aby sobie ponarzekać dla zasady :P. Zresztą nowe epizody chyba nie wpłynęłyby na jakość poprzednich, więc i tak nie ma nic do stracenia. ;]

Dnia 19.07.2008 o 22:18, balduran2 napisał:

Ale to już się robi off-top, więc kończmy już - bo to już któraś z kolei taka Nasz mała
sprzeczka.

Czy offtop to nie wiem, bo jak by nie patrzeć ciągle o filmach piszemy, a sprzeczką bym tego też nie nazwał, raczej małą różnicą poglądów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh panowie z ign movie już ocenili Batmana (recenzja) i ocena 5 gwiazdek (to maks) plus ocena 10/10. Nie wiem jak wy ale ja już się nie mogę doczekać.. hym... od kilka lat chyba na coś w kinie nie czekałem tak jak na Mrocznego Rycerza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 01:36, Kafar napisał:

eh panowie z ign movie już ocenili Batmana (recenzja) i ocena 5 gwiazdek (to maks) plus
ocena 10/10. Nie wiem jak wy ale ja już się nie mogę doczekać.. hym... od kilka lat chyba
na coś w kinie nie czekałem tak jak na Mrocznego Rycerza :P


pierwszy Batman Nolan''a bardzo mi się podobał czekam na drugiego niecierpliwie ];->
Wybieram się również na Hellboy''a II - The Golden Army

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy film o Batmanie zapowiada się ciekawie:) Jednak z dużo większą niecierpliwością czekam na drugą część Hellboy''a... Pierwsza część była świetna, druga zapowiada się wprost wyśmienicie:) Moim zdaniem jedna z najlepszych komiksowych ekranizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w kinie byłem na pandzie,wall.e, hancook, wanted. Jedyne na czym się zawiodłem to wanted nie polecam(zapowiadał się świetnie, a wyszło tak jak wyszło), a reszta filmów świetna. Na batmana i helboya pewnie się wybiorę, ale napewno czekam na sw: wojny klonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem i potrzebuję Waszej pomocy.
Kiedyś oglądałem pewien thriller. Chodziło w nim o to, że - grupka bandytów zrobiła napad na bank, podczas ucieczki porwali małą dziewczynę i ukryli się w małym domku na jakiejś wsi. Niedaleko tego domku mieszkał psychopatyczny morderca, który nosił na głowie białe prześcieradło, no i po kolei ich zabijał. pamiętam, żę była w tym filmie przerażająca muzyka. Z chęcią bym obejrzał go jeszcze raz, ale kompletnie nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Wiem tylko, ze zaczynała się na literę "M". Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam zamiar wybierać się na WALL''EGO E Słyszałem ze bardzo fajny film mimo iż możne jest przeznaczony głównie dla dzieci to i tak starsi też na to chodzą głównie z powodu humoru jaki jest w filmie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:19, Podpułkownik napisał:

No ja mam zamiar wybierać się na WALL''EGO E Słyszałem ze bardzo fajny film mimo iż
możne jest przeznaczony głównie dla dzieci to i tak starsi też na to chodzą głównie
z powodu humoru jaki jest w filmie :).

WALL.E przeznaczony jest głównie dla dorosłych, nie dla dzieci. Dzieci także wyśmienicie się na nim bawią, ale i tak 90% aluzji, ironii, żartow i satyry zrozumieją tylko i wyłącznie dorośli. Podobnie jak i przesłanie filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie wiem co , ale coś mnie podkusiło aby obejrzeć na TVN ''''Niewinną krew'''' i ogólnie film ten wypada słaba , dużo w nim bzdur i momentami mocno naciągany , ale i tak jest to jeden z lepszych filmów o wampirach jaki widziałem. Jestem rozczarowany , ponieważ znalezienie dobrego filmu o wampirach graniczy chyba z cudem. Czy w ogóle istnieje jakiś dobry film o wampirach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 00:28, Podpułkownik napisał:

Dobra może źle to "ubrałem" w słowa film jest familijny czyli przeznaczony dla całej
Rodziny :). Nie tylko dla dzieci czy Dorosłych :).Dla każdego kto ceni sobie dobre familijne
kino :).

Święte słowa :-) Ja bym powiedział dodatkowo, że WALL.E to film dla każdego, kto ceni świetne kino po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak nazywa się piosenka z "hancocka", ta ktora leci przed poscigiem na samym początku filmu, słychać coś w stylu "get out the way" ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:14, .Darnok napisał:

Ale zdecydowanie lepiej poczekać i obejrzeć to w IMAX-ie...

No właśnie - już kiedyś tutaj o to się pytałem:
czy w Polsce "Mroczny Rycerz" będzie wyświetlany w kinach IMAX?
Bo nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:19, balduran2 napisał:

(...)
No właśnie - już kiedyś tutaj o to się pytałem:
czy w Polsce "Mroczny Rycerz" będzie wyświetlany w kinach IMAX?
Bo nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji...


Poprzednią część oglądałem właśnie w IMAX, więc wydaje mi się, że raczej na pewno podobnie będzie i tym w przypadku. Tym bardziej, że w takich Stanach zapotrzebowanie jest tak duże, że seanse są organizowane nawet o 3 i 6 rano. Nie, żeby u nas było podobnie, ale ktoś pewnie weźmie to pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:28, .Darnok napisał:

Poprzednią część oglądałem właśnie w IMAX, więc wydaje mi się, że raczej na pewno podobnie
będzie i tym w przypadku.

No nie wiem...w sumie już powinny być jakieś reklamy czy info na stronie IMAX''a...

Dnia 21.07.2008 o 19:28, .Darnok napisał:

Tym bardziej, że w takich Stanach zapotrzebowanie jest tak duże, że seanse są organizowane nawet o 3 i 6
rano. Nie, żeby u nas było podobnie, ale ktoś pewnie weźmie to pod uwagę :)

Znalazłem tylko takie info:
"(...) W Stanach film będzie można oglądać w 94 kinach IMAX. (...) IMAX informuje, iż poza Stanami film będzie można oglądać w 38 kinach sieci na całym świecie. (...)"
Więc nie wiem, czy w tych 38 kinach jest chociaż jedno polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 19:19, balduran2 napisał:

czy w Polsce "Mroczny Rycerz" będzie wyświetlany w kinach IMAX?

A to jest w ogóle film 3D? Bo co prawda w Szczecinie będzie on wyświetlany w kinie posiadającym taką aparaturę, ale gdy patrzę na zapowiedzi filmów 3D to pierwszy taki film ma być wyświetlany dopiero 22.08 i ma to być "Podróż do wnętrza Ziemi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się