HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 17:57, Modest-Vermin napisał:

Dziś będzie "Helikopter w ogniu" którego polecam obejrzec, świetna akcja i kilka oscarów chyba nawet :)


Byłem na tym w kinie i chętnie jeszcze raz obejrze :D Film mi lekko przypomina "Łzy Słońca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie obejrzałem film The Island, nie powiem był calkiem fajny w skali od 1 do 10 dałbym 8;)
Było bardzo duzo momentow ktore mozna bylo przewidziec;) , np. to ze ten murzyn zacznie im pomagac, ze w koncu zaczna sie calowac , oczywiscie troche dziwne takze ze 2 osoby spowodowały zniszczenia prawie polowy miasta;) , i oni chyba beda mieli dziecko bo o prezerwatywach nikt ich chyba nie uczył, czulem tez od jakiegos czasu ze film sie skonczy happy endem i nie zawiodłem się;) Ogolnie fajny przeraza mnie mysl takiej wizji swiata brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie obejrzałem ten Black Hawk Down. Muszę powiedzieć, że kawał dobrego kina akcji. Spodziewałem sie pompatycznego filmu o oddaniu Amerykanów sprawie pokoju na świecie a tymczasem nie było czegoś takiego. Był za to dobry wojenny film bez jakichś większych wzniosłych idei. Film o okrucieństwie wojny domowej, przyjaźni na polu bitwy i o zwykłych ludziach rzuconych w wir wojenny. Naprawdę fajny film. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 08:13, HumanGhost napisał:

Na szczęście już sobie nie pokręci, więc miejmy nadzieję, że następne licencje sie nie zmarnują. :-)

niestety chyba zdazy nakrecic BloodRayne :(
a mialem nadzieje na klimatyczny film w stylu Underworlda...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:56, Todryk napisał:

Może rozwiniesz, coż takiego ciekawego tam dostrzegłeś poza lekkim muśnięciem wielu aspektów ówczesnego życia

Dostrzegłem w tym dobry film. Na pewno lepszy od bardzo wielu w momencie jego premiery (a to dość dawno temu). Najważniejsze, że fabuła jest ze soba bardzo spójna. Poza kilkoma błędami operatora zdjęć i montażowymi trudno się do czegokolwiek w nim przyczepić.
Poza tym najlepiej oglądać ten film w oryginale. Trzeba pamiętać, że jest to film całkowicie komercyjny i jako taki przyzwoicie oddaje tło, w którym dzieje się film. To, że trochę patosu w tym filmie jest to fakt, ale pokaż chociaż jeden amerykański film takiego kalibru bez conajmniej takiego samego stopnia patosu. Poza tym do czego miałaby ta historia przekonywać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 13:53, Olamagato napisał:

Poza tym do czego miałaby ta historia przekonywać...?


No właśnie do czego? Jedyne co zapiętam z tego filmu to walki gladiatorskie (choć i w to wątpie), coś co mnie najmniej obchodzi w oglądanych filmach, reszta szybko rozpłynie się w niebycie neuronów. A taki np. American Beauty (akurat ten przykład bo dziś leci na TVN7, polecam wszystkim!) pamiętam scena po scenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 15:27, WoWmen napisał:

"Ziemia Żywych Trupów" film nudny w porównaniu do wcześniejszych części :/. Nawet nie było się czego przestraszyć :/.

a mi sie podobal :) taka fajna komedia na koniec wakacji (premiera byla jakos pod koniec wrzesnia).
szczegolnie spodobal mi sie napis "Żarcie" (tlumaczenie z napisow) na poczatku filmu okreslajacy jakis sklep do ktorego wlasnie wpadli bohaterowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helikopter w Ogniu to przedewszystkim film kojarzony z Idziakiem zreszta za fenomenalne ujęcia oraz umieszczenia kamer. Po prostu był to pełny profesionalizm naszego polaka;).

Ziemia pisałem już wczesniej że dobry nastpepca starych filmów. Jesli ktos nei lubi pierwszych filmow o zombi i ogolnie tej tematyki to sie nie spodoba kto lubi to zawsze film sie spodoba. I chocby dlatego ze tkaich filmow jest jak na lekarstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:31, Keroth napisał:

Chociaż sam film... bardziej pod publiczke niż realistyczny, przynajmniej tak mi się wydaje.


Ja przyznam, że wynudziłem się jak mops. Film nie jest zły, ale jakoś mi nie podszedł... nie tak jak Szeregowiec... czy Kompania braci, może tylko tematyka WWII tak na mnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi polecić jakąś ciekawą komedię na odstresowanie po 6 dniowym tygodniu pracy? (tylko nie podawajcie Blues Brothers i Blues Brothers 2000, oba znam na pamięć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 19:20, shinian napisał:

Czy może ktoś mi polecić jakąś ciekawą komedię na odstresowanie po 6 dniowym tygodniu pracy?


Jesli dziś (teraz), to masz na TVP2 "Wet za wet" z Dannym DeVito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom lubiącym groteskę (a nawet makabreskę) polecam zdecydowanie najnowszy film firmowany przez Tima Burtona o jakże zachęcającym tytule Gnijąca Panna Młoda... Uśmiałem się do łez a towarzysząca mi squaw nawet się wzruszyła...:) Fenomenalnie zrealizowana "bajka" z elementami musicalu w najlepszym stylu... Do kina marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 09:35, WoWmen napisał:

Czy warto iść na "Egzorcyzmy Emilli Rose"? czy jest to naprawde tak straszne jak się mówi czy jest to kolejny nudny film?


Hmm czy straszne to mi ciężko powiedzieć. Już mało co mnie rusza. Ale jeśli wziąć pod uwagę to, że historia oparta jest na faktycznych wydarzeniach, które rozegrały się nie tak dawno w Niemczech.. to film może przerażać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 09:35, WoWmen napisał:

Czy warto iść na "Egzorcyzmy Emilli Rose"? czy jest to naprawde tak straszne jak się mówi czy jest to kolejny nudny film?


Widziałem. Bardzo dobry film. Ale do dziś nie mogę sie ocknąć z gry F.E.A.R. Jak masz dobrego kompa, troche kasy na gre i wolną noc (dwie góra!) oraaz lubisz się na prawdę bać - zagraj w tę grę. Zakończenie gry jest niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się