HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 22:43, Infes napisał:

A "job, czyli ostatnia szara komórka" ?


Gdyby z filmu wywalić wszystkie oklepane dowcipy, które prawie każdy słyszał już z 5 razy, film nie trwałby nawet pół godziny. Oglądając go miałem wrażenie, że twórcy nie mieli pomysłu czym zapełnić ten film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki film jak "Kane & Lynch" ? Z recenzji gry dowiedziałem się, że jest i to w reżyserii Quentina Tarantino, jednak na necie nie znalazłem ani wzmianki o filmie (oprócz tego, że powstaje w 2009 na podstawie gry). Oświeci mnie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jednym z najlepszych filmow jest Blade 1-3 i underworld klatwa krag ... SW. mysle ze sa najlepsze horrory i komedie, komedia goscie w Nowym Yorku polecam spoko filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:10, Mateusz Matys I napisał:

dla mnie jednym z najlepszych filmow jest Blade 1-3 i underworld klatwa krag ... SW.
mysle ze sa najlepsze horrory i komedie, komedia goscie w Nowym Yorku polecam spoko filmik

to malo w zyciu ogladales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:31, 21question napisał:

to malo w zyciu ogladales


Jeśli komuś podobają się filmy, którą są według ciebie słabe... nie warte oglądania to znaczy, że on się nie zna na filmach? Wiedz, że o gustach się nie dyskutuje :P

Blade 1-2 (3 już mniej), Underworld też mi się podobają, czyli mało w życiu filmów widziałem i się nie znam? Choćby i się nie znał, ale lubię to co lubię :D

Emotki dodaje po to byś zbyt poważnie nie czytał moich wywodów, oczywiście też nie są to mało ważne wywody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio Księcia Miasta. Mało znany, ale - trzeba przyznać - świetny film. Liczyłem na klimat rodem ze Scarface''a, jednak otrzymałem zupełnie co innego. Obraz w pewnych momentach nudzi, ale naprawdę warto go obejrzeć. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 08:04, xbit71 napisał:

Oglądałem ostatnio Księcia Miasta. Mało znany, ale - trzeba przyznać - świetny
film. Liczyłem na klimat rodem ze Scarface''a, jednak otrzymałem zupełnie co innego.
Obraz w pewnych momentach nudzi, ale naprawdę warto go obejrzeć. Polecam!


O ile mnie pamięć nie myli Sidney Lumet nie zrobił nigdy słabego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem po raz kolejny znakomitą komedię ''''Nic nie widziałem, nic nie słyszałem'''', która od wielu już lat bawi mnie nie zmiennie. Richard Pryor i Gene Wilder to prawdziwi mistrzowie komedii, chyba nie przesadzę jak napisze, że jest to jeden z najlepszych duetów filmowej komedii wszech czasów. :) Ech, dzisiaj tak wyśmienite komedie to już niestety nie powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 07:59, hunter22 napisał:

> to malo w zyciu ogladales

Jeśli komuś podobają się filmy, którą są według ciebie słabe... nie warte oglądania to
znaczy, że on się nie zna na filmach? Wiedz, że o gustach się nie dyskutuje :P

Wiem ze sie nie dyskutuje ale nie moglem sie powstrzymac od komentarza
w sumie troche mi zal czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:30, kitek0101 napisał:

Tak, pamiętam. Ale to na pewno nie to, bo ja widziałem scenę właśnie z "Requiem dla snu".
Nie wiem, może w jakimś czasopiśmie, książce, albumie.


Ten film jest tak na prawde słaby ostatnio leciał nawet w TV małotematów o tematyce dragowej xD... Ostatnie pare cen jest tylko konkret jak już mu się łapa paprała.. Muzyka w filmie była elegancka. Nie zrobił ten film na mnie dużego wrażenia.. Wole oglądać już po raz kolejny "My Dzieci z Dworca Zoo" albo Fight Club - "Podziemny Krąg" to są mocne filmy niedługo Podziemny Krąg będzie w TV znów leciał... aa seee obejrzę jescze raz :D:D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:59, Sir Braveheart napisał:

> Tak, pamiętam. Ale to na pewno nie to, bo ja widziałem scenę właśnie z "Requiem
dla snu".
> Nie wiem, może w jakimś czasopiśmie, książce, albumie.

Ten film jest tak na prawde słaby ostatnio leciał nawet w TV małotematów o tematyce dragowej
xD... Ostatnie pare cen jest tylko konkret jak już mu się łapa paprała.. Muzyka w filmie
była elegancka. Nie zrobił ten film na mnie dużego wrażenia.. Wole oglądać już po raz
kolejny "My Dzieci z Dworca Zoo" albo Fight Club - "Podziemny Krąg" to są mocne filmy
niedługo Podziemny Krąg będzie w TV znów leciał... aa seee obejrzę jescze raz :D:D

Pozdrawiam.

Nie jestem całkowicie pewien, co masz na myśli z tym "małotematów o tematyce dragowej " :P.
No i nie wiem co w "Requiem dla snu" jest takiego słabego. Chociaż wiadomo, że film może się niespodobać. Mi natomiast bardzo przypadł go gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:39, balduran2 napisał:

> NIe nie nie, to będzie wszystko przed.
Po przeczytaniu kilkunastu różnych opisów dochodzę do wniosku, iż owszem - będzie to
prequel.
> Primo, tytuł: Geneza.
Oryginalny tytuł: Origins
> Ale z tym, że ma to rozpocząć nową serię to mnie zaciekawiłeś, o tym nie słyszałem.
Wolverine''a
> jest w sumie najciekawsza, chyba że zrobili by jeszcze o Xavierze i Magneto
Właśnie najprawdopodobniej następny będzie o Xavierze.



Tak czytam te wasze dywagacje na temat Wolverin: Origins

Ale z tego co wiem to film powstaje na podstawie kultowego komiksu o tytule "Weapon X" opisującego eksperymenty i szkolenie Wolverine''a w jednostce wojskowej na Alasce bodajże. I to jest pierwsza historia powstania tego mutanta w bibliografii X-men. Biały kruk kosztuje dzisiaj pewnie koło stówy za egzemplarz sprzed 10 lat.
Jest tam sporo ciężkiego klimatu i wiele sugestywnych scen w których Logan dosłownie wypruwa flaki z każdego ze swoich oprawców. Świetne jak na tamte lata ciężkie współczesne SF.

A co do licencji na pozostałe filmy, pewnie będą ale to odcinanie kuponu od pomysłu filmu na Wolverine''a. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Owszem masz rację. To jest na podstawie tego właśnie komiksu.
Ale to hameryka, będą walczyć o to by Wolverine dostał od Mature +16, +18 nie przyniesie zysku, dlateog rzyczę im chociaż aby klimat zachowali z komiksu, apl sześć na flaki.
Tylko po poprzedniej produkcji tego reżysera - W Pustyni i w "paszczy", tak tego z żmijewskim -, ale Hugh Jackman myślę się sprawdzi, co innego całość jako film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać genialny gilm "This is England"("To właśnie Anglia") mówiący o ruchu skinhead w latach 80 w Anglii. Generalnie film jest wg. mnie bardzo ciekawy i poruszający. Jeżeli macie możliwość wypożyczcie lub kupcie(no chyba, że ktoś jest piratem). Ale film polecam wszystkim(chociaż bardziej widzom dojrzałym). 10/10

P.S. Genialna gra Thomasa Turgoose''a, mały chłopak a gra jak mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:33, Pazurex napisał:

Właśnie skończyłem oglądać genialny gilm "This is England"("To właśnie Anglia") mówiący
o ruchu skinhead w latach 80 w Anglii. Generalnie film jest wg. mnie bardzo ciekawy i
poruszający. Jeżeli macie możliwość wypożyczcie lub kupcie(no chyba, że ktoś jest piratem).
Ale film polecam wszystkim(chociaż bardziej widzom dojrzałym). 10/10

P.S. Genialna gra Thomasa Turgoose''a, mały chłopak a gra jak mistrz.


Wielkie dzięki za info, właśnie zobaczyłem zwiastun tego filmu i wygląda świetnie, muszę go zobaczyć, jakoś nie słyszałem nigdy o tym filmie.

Jeśli chodzi o polecane przeze mnie filmy to ostatnio oglądałem Valkyrie i pomimo dużej krytyki, jakie czytałem odnośnie tego filmu mi się strasznie podobał, nawet niezbyt lubiany przeze mnie Tom Cruise wypadł świetnie w tym filmie (ale to jest moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się