HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 20:19, kerkas napisał:

Hybrydy gatunkowe , eklektyzm i inne tego typu pomysły są na swój sposób fajne a nawet
czasem odkrywcze ale nie w wydaniu Tarantino i Rodrigueza.


Szanuję Twoje zdanie, ale go nie podzielam. :)
Nie zamierzam Cię przekonywać, bo, jak napisałem, to bardzo specyficzne kino.

W zamian pozdrawiam Cię serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.03.2009 o 20:43, Vojtas napisał:

Szanuję Twoje zdanie, ale go nie podzielam. :)
Nie zamierzam Cię przekonywać, bo, jak napisałem, to bardzo specyficzne kino.

W zamian pozdrawiam Cię serdecznie :))


O.K. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:41, Igor FCBayern napisał:

Znalazłem w internecie ciekawy, bo interaktywny trailer filmu "Watchmen". Od samego początku
nie jestem nim zainteresowany, ale po tym trailerze zacząłem bardziej węszyć wokół tej
produkcji :]
http://6minutestomidnight.com/


Całkiem fajny pomysł z tym trailerem, zawsze to wymaga większego zaangażowania i więcej zostaje w pamięci ;].
Jeszcze ja od siebie dorzucę zwiastun nowego X-Mena => http://www.filmweb.pl/WIDEO+Zobacz+nowy+zwiastun+%22Wolverine%27a%22,News,id=49819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:41, Igor FCBayern napisał:

Znalazłem w internecie ciekawy, bo interaktywny trailer filmu "Watchmen". Od samego początku
nie jestem nim zainteresowany, ale po tym trailerze zacząłem bardziej węszyć wokół tej
produkcji :]
http://6minutestomidnight.com/


odgadliście wszystkie obrazki ? Ja tylko 2 :/ Woman i smile. Jakie są pozostałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 01:15, Grizzly. napisał:

odgadliście wszystkie obrazki ? Ja tylko 2 :/ Woman i smile. Jakie są pozostałe ?


Spoiler

gun, hat, glasses, helicopter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Race co ostanio był :P, no nic dziś zamiast znów obejrzeć Wywiadu z wampirem :p (parę miesięcy temu był i go obejrzałem) obejrzę Albo Scarface lub Piłę 2 bo ehehe sobie kupiłem a nie miałem obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA.
Zapomniałem dodać kupiłem pierwszy numer i jestem mile zaskoczony nie chcę chwalić
dnia przed zachodem słońca ale rysuje się realna konkurencja dla czasopism
"Kino" i "Film".
W wstępie możemy przeczytać iż jest to magazyn dla entuzjastów kina tworzony
przez entuzjastów kina i to widać , autorzy recenzji , felietonów i ciekawostek około filmowych
nie kryją frajdy jaką sprawia im pisanie o filmie , owszem zdarzają się wpadki ale ogólnie
oceniam pierwszy numer na 4+ oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:46, Vaxinar napisał:

Bardziej opłaca mi się dziś obejrzeć Sztandar Chwały na HBO czy Testosteron na TVN?


tego pierwszego nie oglądałem, ale na testosteronie bardzo się uśmiałem, bezpośrednie teksty tam lecą, bez owijania w bawełne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Watchmen, mimo, że komiksu nie czytałem film zrozumiałem bez najmniejszych problemów, nie należy jednak nastawiać się na ciągłą akcję... jeśli ktoś wymaga czegoś w stylu 300 - niech lepiej zrezygnuję. Mnóstwo krwawych scen więc lepiej dzieci nie zabierać... 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najodpowiedniejszy temat na to pytanie.
Często, gdy film jest słaby mówi się o słabej grze aktorów, tylko że jak ich gra może być słaba jeśli scenę reżyseruje się dotąd aż się ona uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 21:56, jcl99 napisał:

To chyba najodpowiedniejszy temat na to pytanie.
Często, gdy film jest słaby mówi się o słabej grze aktorów, tylko że jak ich gra może
być słaba jeśli scenę reżyseruje się dotąd aż się ona uda?


Aktor jest jakby to powiedzieć w danej roli "drewniany" , sztuczny wyobraź sobie w roli Romea
Arnolda Schwarzeneggera nawet najlepszy reżyser nie wykrzesze nic z niego w takiej roli.
Aktorzy grają nieprzekonująco swoje postaci , nie przykładają się do roli kolejny
przykład to np polskie komedie romantyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 15:54, kerkas napisał:

Zapomniałem dodać kupiłem pierwszy numer i jestem mile zaskoczony nie chcę chwalić
dnia przed zachodem słońca ale rysuje się realna konkurencja dla czasopism
"Kino" i "Film".


Kiedyś interesowały mnie czasopisma o filmie, ale przestały z prostego względu: nieprawdopodobnej manii spoilerowania. Nierzadko opisano 90% fabuły, a kilka razy poznałem zakończenie. Obiecałem sobie, że nigdy więcej nie będę płacił za recenzje filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po kolejnym odcinku serialu na tvp 2 ''''Powrót do życia''''. Normalnie myślałem, że po skazanym na śmierć czy zagubionych nic lepszego nie zobaczę. Myliłem się. Zakochałem się w tym serialu, jest poprostu perfekcyjny. Po każdym odcinku myślę, iż lepszego już być nie może. A jednak każdy następny odcinek jest lepszy. A gra głównego aktora poprostu cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się