HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 19:16, DJ Szlafrok napisał:

Wyżej - czy raczej obok - podpisany jest już po seansie z filmem "Popiełuszko: Wolność
jest w nas". Pomijając po prostu żenujące zachowanie młodocianej publiczności muszę przyznać,
że to dobry film i warto wybrać się do kina, aby się o tym przekonać. ;- )

Żebyś zobaczył co się działo na przedstawieniu teatralnym, kiedy Narodowy Teatr Edukacji przyjechał do mojej miejscowości, a widzami byli uczniowie dwóch gimnazjów... :/

Filmu, o którym piszesz jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, chociaż spodziewałem się właśnie czegoś takiego jak opisałeś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy opłaca mi się pójśc do kina na ''''Kochaj i tańcz'''' ??
Dodam, że lubię filmy o tańcu (chocby niedawny step up, lub już stary dirty dancing) i właśnie zależy mi jak je (sceny taneczne) predstawiono ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem i nie zamierzam iść. Dotychczas trafiam w większości na negatywne opinie. Co do tańca to Damięckiego widzimy tylko twarz, pokazowe partie odtańcza dubler. Według mnie żenujące. To ma być przygotowanie do roli. Nawet w Wyborczej obsmarowali ten film, co na tych łamach polskim filmom sie rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:43, Kizibono napisał:

/.../
Bardzo miło się czyta takie komentarze na temat "Watchmen", szczerze nie wątpie w piękno
tego filmu i mam zamiar się jak najszybciej udać na seans do kina, i ciesze się, że bohaterowie
to nie istne dobro ale po prostu nie ma tu czegoś takiego jak czarne i białe, jak wspomniałeś.

polecam bardzo dobry film jednak najpierw lepiej przeczytać komiks mimo że film jest jego prawie idealnym odbiciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:39, HumanGhost napisał:

Nie byłem i nie zamierzam iść. Dotychczas trafiam w większości na negatywne opinie. Co
do tańca to Damięckiego widzimy tylko twarz, pokazowe partie odtańcza dubler. Według
mnie żenujące. To ma być przygotowanie do roli. Nawet w Wyborczej obsmarowali ten film,
co na tych łamach polskim filmom sie rzadko zdarza.


Ok, dzięki. Miałem dylemat czy Kochaj i tańcz czy Watchmen, ale wybór jest teraz oczywisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:55, Infes napisał:

Czy ktoś wie kiedy jest premiera filmu albo na kiedy jest planowana? albo na kiedy jest planowana?


Ale jakiego filmu? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, ks. Popiełuszko był za cichy wiedziałem że czegoś brakuje temu filmowi tylko nie wiedziałem czego.
Nie wiem czy widziałeś zapowiedz P.Kupichy przed filmem, zepsuł mi nastrój na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:36, Shelazar napisał:

Potwierdzam, film jest rewelacyjny, jeśli jeszcze nie byliście musicie go koniecznie
zobaczyć...


Coz chyba tylko mi film Watchmen sie nie podobal. Miejscami nudny, miejscami bardzo schematyczny. Dalo sie zrobic fajny film o bylych superbohaterach, wyszlo jakies ni to ni owo. Ogolnie bardzo sie rozczarowalem i czas w kinie uwazam za stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:32, HumanGhost napisał:

/HUGE CIACH/ Nie napiszę o wszystkim, bo musiałbym za dużo zdradzić z fabuły. Fabuły, która kończy sie w bardzo dyskusyjny sposó. Właściwie nadal sie zastanawiam czy dobry czy zły. Sami się przekonajcie. Powiem tylko, że tego własnie oczekiwałem od filmu.


Dylematy moralne, które w wielu filmach były często poruszane - "a gdyby tak zrobić?", tutaj zostały już dokonane, a reakcje głównych bohaterów co do tego faktu, są chyba sednem całego filmu. Dawno nie widziałem takiego filmu, który wzbudziłby u mnie podobne emocje. Do teraz się zastanawiam czy to było dobre rozwiązanie.

Odnośnie samego filmu, to uważam, że producenci mieli naprawdę idealne wyczucie czasu z wypuszczeniem go na rynek. Nie wiem czy ten film miałby taki oddźwięk, gdyby został wyemitowany w latach 90-tych. Obraz ma kilka głębi i to chyba jego największy urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:26, krzycho250 napisał:

> Nie byłem i nie zamierzam iść. Dotychczas trafiam w większości na negatywne opinie.
Co
> do tańca to Damięckiego widzimy tylko twarz, pokazowe partie odtańcza dubler. Według

> mnie żenujące. To ma być przygotowanie do roli. Nawet w Wyborczej obsmarowali ten
film,
> co na tych łamach polskim filmom sie rzadko zdarza.

Ok, dzięki. Miałem dylemat czy Kochaj i tańcz czy Watchmen, ale wybór jest teraz oczywisty
:)

Kocgaj i tańcz na pewno szybko poleci na TVN tak jak to było z świadkiem koronnym, z filmem w którym grał Zakościelny. Tytułu nie pamiętam, było jeszcze kilka takich filmów. Ja ostatecznie wybrał bym się na watchmena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 09:30, kerkas napisał:

Tv Okey! i nowa seria:

Ooo! Nieźle, a wiesz może coś więcej (jakie będą filmy, w jakich cenach)? Bo na stronie Amercom za bardzo nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 11:13, Infes napisał:

Nie wiem czemu ucieło mi odpowiedz :| American Pie VII : Book of Love


Chryste, mam nadzieję, że wcale nie będzi premiery tego ści... Filmu. Czarna strona kina, durnowate komedie... Ale jeśli ktoś lubi to niech ogląda.

Obejrząłem w ten weekend trzy filmy
Hulk(ten nowy) - słaby niestety, zrobiony wyraźnie pod publikę.
Mgła - przyznam, że nie mam pojęcia dlaczego film jest krytykowany tak mocno, na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, było w nim mnóstwo klimatu z książek Kinga no i był przerażający i nie mówię o tych istotach z innego wymiaru(te zapierały dech, zwłaszcza to wielkie bydle co nad samochodem przechodziło), tylko mam na myśli ludzi, naprawdę to co się z człowiekiem dzieje gdy znajduje się w sytuacji bez wyjścia jest straszne.
Śmieszna troche sprawa nie? teraz w horrorach boimy się ludzi, nie wilkołaków.
Iron Man - Haha! Świetne kino, dawno tak dobrze się nie bawiłem, nawet jestem skłonny zacytować podpis z plakatu: Spektakularny, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców zdecydowałem się na Konklawe z 2006 roku, które przedstawia w luźny sposób wybór papieża Piusa II, oraz młodość przyszłego Ojca Świętego Aleksandra VI, który w tym filmie jest zaledwie 27 letnim kardynałem. Bardzo dobre kino, trzymające w napięciu do samego końca. :) Nie będę zdradzał nic więcej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:44, KOREKTBG napisał:

Był ktoś już na na filmie "Popiełuszko" bo mam zamiar się wybrać ale chciałbym zasięgnąć
opinii czy warto???

Strona wcześniej jest jedna z opinii, zacznij przeglądać temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się