HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

W Saturnie w Jankach natknąłem się na dwupłytową edycję dvd
z filmami "Przylądek strachu" wersja z 1962
i "Przylądek strachu" remake z lat 90. z Robertem de Niro.

W CENIE: 9zł90gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:25, Grizzly. napisał:

Raczej nie dostaje żadnych ról.
http://www.filmweb.pl/o473/Karolina+Rosi%C5%84ska
A jej gre aktorską też niezbyt pochlebnie komentują ;p

W opisie jej sylwetki jest takie zdanie: "tak naprawdę została zauważona przez publiczność dopiero w komedii Olafa Lubaszenki "Poranek kojota" w 2001 roku." :-)
W zestawieniu z faktem, że po tym filmie od 8 lat nie zagrała dotychczas w żadnym innym, zdanie to tłumaczę sobie tak jak jak to spostrzegłem. Publiczność zauważyła, że aktorka z niej żadna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:07, kerkas napisał:

W Saturnie w Jankach natknąłem się na dwupłytową edycję dvd
z filmami "Przylądek strachu" wersja z 1962
i "Przylądek strachu" remake z lat 90. z Robertem de Niro.

W CENIE: 9zł90gr


"Przylądek Strachu" z DeNiro kompletnie nie przypadł mi do gustu. Robert zagrał bardzo dobrze, ale całość jakoś mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 17:19, A-cis napisał:

> Raczej nie dostaje żadnych ról.
> http://www.filmweb.pl/o473/Karolina+Rosi%C5%84ska
> A jej gre aktorską też niezbyt pochlebnie komentują ;p
W opisie jej sylwetki jest takie zdanie: "tak naprawdę została zauważona przez publiczność
dopiero w komedii Olafa Lubaszenki "Poranek kojota" w 2001 roku." :-)
W zestawieniu z faktem, że po tym filmie od 8 lat nie zagrała dotychczas w żadnym innym,
zdanie to tłumaczę sobie tak jak jak to spostrzegłem. Publiczność zauważyła, że aktorka
z niej żadna :-D


Nie skończyła ona żadnej szkoły teatralnej/filmowej. Jest absolwentką UŁ więc domyślam się, że ma pracę i nie potrzebne jej granie w filmach. Widocznie to była tylko przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek Omega dostępny jest w Polsce w wersji z napisami w języku polskim.
Na Allegro w cenie 30zł z kosztami wysyłki.

Ps.
Żeby się niektórzy nie czepiali nowości na dvd:

Co ludzie powiedzą seria 5 (dziesięć odcinków)

David Lean - kolekcja 10 DVD

I sprawiedliwość dla wszystkich z Alem Pacino

Tajemnica Syriusza: Polowanie (Screamers: The Hunting)

Rok 1612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.03.2009 o 17:20, Diddle napisał:

> z filmami "Przylądek strachu" wersja z 1962
> i "Przylądek strachu" remake z lat 90. z Robertem de Niro.

Dnia 13.03.2009 o 17:20, Diddle napisał:

"Przylądek Strachu" z DeNiro kompletnie nie przypadł mi do gustu. Robert zagrał bardzo
dobrze, ale całość jakoś mnie nie przekonuje.


Też uważam że oryginał był lepszy w stosunku do remake-u , w przypadku nowszej wersji zaryzykowałbym
stwierdzenie iż De Niro dźwiga na barkach cały film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:23, Vojtas napisał:

Jak ktoś się wybierze na nowy film Olivera Stone''a (Dabel ju), to niech przedstawi swoje
wrażenia. :)


Ja oglądałem go już w listopadzie 2008 :)
Na festiwalu CamerImage - żeby nie było niedomówień. Ogólnie tragedia. Film słaby i jedyny jasny punkt to główny aktor - Josh Brolin. 4/10 za sentyment do Stone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 08:20, Diddle napisał:

Ja oglądałem go już w listopadzie 2008 :)
Na festiwalu CamerImage - żeby nie było niedomówień. Ogólnie tragedia. Film słaby i jedyny
jasny punkt to główny aktor - Josh Brolin. 4/10 za sentyment do Stone''a.


Dlaczego słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Superman: Powrót i jestem trochę rozczarowany, a może nawet więcej niż trochę. Ogólnie film nie zachwyca i przynudza, a klimat Supermana gdzieś ucieka już na początku filmu, żeby później powrócić, ale tylko na chwilę. Filmu zdecydowanie nie polecam, to już lepiej obejrzeć ''''Superman and the Mole Man'''' z 1951 roku, trzy części Supermana w reżyserii Richarda Donnera i Richarda Lestera, nawet ''''Superman IV: The Quest for Peace'''' wypada o wiele lepiej. Oby planowany na 2011 rok ''''Superman: Man of Steel'''', okazał się sensowniejszym filmem...
Ale i tak to wszystko wprost nie umywa się do genialnych komiksów. Kto by pomyślał, że gdyby nie komiksy Supermenie, to prawdopodobnie nigdy by nie powstały takie postacie jak Batman, Spider-man, X-Meni i wielu wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, to chyba najgorszy film o super bohaterze. W sumie filmy o nim nigdy (wg mnie) nie należały do najlepszych (chyba, że ten pierwszy). Jeśli chodzi o klimaty Supermanowe to najbardziej podoba mi się serial Tajemnice Smallville :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziś, dość późno bo o 22.30 [ to źle ] i na Polsacie [ to jeszcze gorzej ] będzie emitowany Podziemny Krąg - Fight Club. Kto oglądał ten wie o czym jest i wie jak potrafi "kopnąć" w cztery litery. A kto jeszcze nie obejrzał ten niech się przemoże mimo, że to Polsat [ reklamy! ] bo obejrzeć jak najbardziej warto. Mocne wrażenia gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 14:20, Mac Cry napisał:

Popieram, to chyba najgorszy film o super bohaterze.

To widocznie bardzo mało filmów widziałeś ;P , są o wiele gorsze filmy o super bohaterach, jak chociażby Blade, Daredevil, Punisher i jeszcze parę innych na pewno by się znalazło.

Dnia 14.03.2009 o 14:20, Mac Cry napisał:

W sumie filmy o nim nigdy (wg mnie) nie należały do najlepszych (chyba, że ten pierwszy).

W porównaniu z tym co teraz wyprawiają w filmach z superbohaterami, to filmy o Supermenie z przełomu lat 70. i 80. wypadają bardzo dobrze.

Dnia 14.03.2009 o 14:20, Mac Cry napisał:

Jeśli chodzi o klimaty Supermanowe to najbardziej podoba mi się serial Tajemnice Smallville :)

Co takiego ?! Tajemnice Smallville to IMO zupełnie bezsensowna i durna profanacja Supermena. No za Chiny nie mogę oglądać tego czegoś z nawet odrobiną przyjemności, ponieważ twórcy tego serialu powymyślali sobie takie totalne głupoty, że głowa mała... ;/ Większy zamach na kultową postać Supermena, niż właśnie Tajemnice Smallville ciężko mi sobie wyobrazić... ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:20, Mac Cry napisał:

Popieram, to chyba najgorszy film o super bohaterze. W sumie filmy o nim nigdy (wg mnie)
nie należały do najlepszych (chyba, że ten pierwszy). Jeśli chodzi o klimaty Supermanowe
to najbardziej podoba mi się serial Tajemnice Smallville :)


Bez przesady, film nakręcony naprawdę dobrze i posiadający kilka scen wpadających w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:51, Vojtas napisał:

Dlaczego słaby?


Dlatego, ze jego najjaśniejszym punktem jest Josh Brolin. Scenariusz do ****, historia ciągnięta na siłę. Nic mnie w nim nie ciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jakieś filmy o krucjatach i wyprawach krzyżowych ;d jakbyscie mogli jakieś tytuły podać
2. Coś ciekawgo dziś w TV ? Najlepiej jakiś horror, koomedia (nie głupia ;/) lub przygodowy - ewentualnie średniowiecze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 16:05, Xlol1 napisał:

2. Coś ciekawgo dziś w TV ? Najlepiej jakiś horror, koomedia (nie głupia ;/) lub przygodowy
- ewentualnie średniowiecze ;D

Owszem jest coś dzisiaj ciekawego ale nie podlega twoim wymaganiom jednak i tak myślę, że jeżeli nie oglądałeś musisz obejrzeć. A mówię tu oczywiście o "Fight Club" info gdzie i kiedy na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się